آیا کیفیت کارتن های اسباب کشی با هم فرق دارند؟

کیفیت کارتن های اسباب کشی

آیا کیفیت کارتن های اسباب کشی فرق دارد؟برای پاسخ به این سوال باما همراه باشید .

خرید بهترین کارتن اسباب کشی در کارتنچی ارسال به سراسر کشور.

خرید کارتن اسباب کشی

تنوع قیمت  محصولات و عرضه کنندگان آن  همیشه برای مشتریان باعث نگرانی میشود که ایا محصولی که قصد خرید آن را دارند و یا فروشنده ای که انتخاب کرده اند درست بوده و یا نه؟

 

 

امروزه وجود کارتن های اسباب کشی یک امر ضروری  در جابجایی ها می باشد ،کارتن حمل بار باید مقاوم و کاملا نو باشند استفاده از کارتن های ۵ لایه بسیار تاکید میشود.

ویژگی های کارتن مناسب لوازم

 

کیفیت کارتن های اسباب کشی

برای بسته بندی لوازم شکستنی خود باید کارتن را به درستی بررسی کنید تا پارگی و یا پوسیدگی نداشته باشد و از مقاومت خوبی برخوردار باشد.

با توجه به اینکه هر کارتن چه در ابعاد و چه در مقاومت حمل بار برای  بسته بندی لوزم خاصی تولید شده اند قبل از خرید حتما از مشاوره رایگان  استفاده کنید.

در کارتن چی کامل ترین کارتن های اسباب کشی موجود می باشد و شما میتوانید با یک تماس کارتن های مورد استفاده خود را خریداری کنید .

 

خرید بهترین کارتن

یکی از بهترین کارتن برای اسباب کشی کارتن های ۵لایه بوده  که از استحکام بالایی برای حمل اسباب منزل مورد برخوردار است. علاوه بر استحکام کارتن های اسباب کشی، اندازه و ابعاد  آنها نیز اهمیت زیادی دارند. کارتن های اسباب کشی نباید در ابعاد بیش از اندازه  بزرگ و نه  خیلی کوچک باشند

یکی از دیگر  نکات مهم برای استفاده و خرید  از کارتن در <em”>اسباب کشی استفاده از کارتن های نو و سالم می باشد. زیرا در صورت مناسب نبودن و کهنه و پوسیدگی کارتن ممکن است به اسباب و لوازم  شما آسیب وارد شود.

قیمت کارتن اسباب کشی

کارتن لوازم  با توجه به  اندازه آنها قیمت های متفاوتی دارند اکثر شرکت ها این کارتن ها را به صورت بسته ای و تعدادی کارتن های اسباب کشی  را به صورت تکی به فرو ش می رسانند. برای تهیه کارتن با قیمت مناسب پیشنهاد شده  با شرکت های اسباب کشی و بسته بندی تماس گرفته و از قیمت کارتن های اسباب کشی مطلع شوید.

دو فاکتور مهم  بر قیمت کارتن سه لایه چیست؟

برخی مواقع  برای تولید کارتن  از بازیافت کارتن های کاغذی و مقوای مورد  استفاده قرار میگیرد، در اینصورت قیمت کارتن سه لایه که از مواد و کارتن های بازیافتی می باشد  کمی پایینتر و ارزانتر است . البته ارزانتر بودن قیمت ورق کارتن سه لایه تولید  شده از مواد و کارتن ها و جعبه های بازیافتی دلیلی  بر بی کیفیت بودن نیست .

با توجه به کیفیت کارتن های تولید شده در موجوعه ما کارتن ها دارای قیمت بسیار مناسبتر از کارتن های  موجود در بازار هستند.

تماس باما جهت خرید کارتن اسباب کشی

۰۹۱۰۹۱۴۸۰۸۰

۰۹۱۰۹۱۵۸۰۸۰