استفاده صحیح از کارتن اسباب کشی ونایلون حبابدار در جابجایی

لوازم در کارتن اسباب کشی

استفاده صحیح از کارتن اسباب کشی ونایلون حبابدار در جابجایی،برای اینکه یک اسباب کشی مناسب و بدون خسارت داشته باشیم،علاوه بر استفاده از کارتن اسباب کشی وجود نایلونها حبابدار نیز از اهمین زیادی برخوردار است، و همچنین باید برنامه ریزی دقیق و مرتبی داشته باشیم. این برنامه ریزی به ما کمک کرده،تا از سردرگمی های اسباب کشی به دور باشیم.با وجود یک برنامه ریزی دقیق و به کارگیری تجهیزات اسباب کشی کامل تر و جامع تر میتوان یک اسبابکشی مناسب انجام داد.

بررسی استفاده از نایلون حبابدار و کارتن اسباب کشی

شاید در بسته بندی کارتن اسباب کشی ها از لوازم مختلفی کمک گرفته باشیم اما نایلون حبابدار در میان سایر لوازم اهمیت زیادی دارد. این نایلون ها بیشترن کارکرد را در جریان اسباب کشی دارا می باشند. به طوری که در بیشتر اسباب کشی ها مورد توجه است. هنگامی که از نایلون حبابدار در اسباب کشی استفاده میکنید، امنیت کار را به شدت بالا برده اید.

 

در قدیم برای بیشتر کردن  امنیت جا به جایی لوازم از بسته بندی با کاغذ یا پارچه استفاده می کردند. البته افراد زیادی هنوز هم از این روشها  برای اسباب کشی های خود  استفاده می کنند. نایلون های حبابدار از هوا اشباع شده اند و نقش حفاظتی بسیار بالایی برای لوازم هستند.

نایلون حبابدار در جابجایی ها  بیشترین محافظت را برای لوازم ایجاد می کنند. چنین نایلونی از شکستگی و خراشیده شدن لوازم جلوگیری به عمل می آورد. بطور یقین در جریان جابجایی لرزش های نه چندان خوشایند برای دیگر لوازم وجود دارد. برای اینکه کالاها و لوازم  خود را در نهایت ایمنی جابجا شوند، باید شیوه درست بسته بندی لوازم انجام شود.

مزیت نایلون حبابدار در چیست؟

نایلون حبابدار یکی از اصلی ترین  شیوه ها برای بسته بندی در کارتن ها است. در اصل این نایلون ها می توانند پوشش خوبی را برای لوازم ایجاد کنند. برای اینکه استفاده از نایلون حبابدار را کامل شود، باید آن را با چند نوار چسب محکم بسته شود.

 

استفاده راحت و آسان نایلون حبابدار

زمانی که میخواهیم لوازم خود را در کارتن اسباب کشی قراردهیم  با نایلون حبابدار اقدام به بسته بندی لوازم کنید، در وقت نیز صرف جویی کرده اید. بسته بندی با این نایلون ها زمان کمی می گیرد و تازه  سرعت قابل توجهی به کار می دهد.

سازگاری کارتن اسباب کشی و نایلون حبابدار  با محیط زیست

هنگامی  که از بسته بندی حبابدار استفاده میکنید،در اصل با این بسته بندی ها، می توانید هزینه های حمل و نقل و جا به جایی خود را به شدت کم کنید. در این شرایط دیگر می توانید بهره مندی از کارتن را نیز در جریان اسباب کشی کم کنید  و در موارد خیلی مهم از آن بهره مند شوید.

 

نایلون حبابدار وزنی نداشته، و گزینه بسیار مناسبی برای بسته بندی لوازم است. چون در نهایت وزنی را به لوازم در کارتن اسباب کشی اضافه نمیکند. این نایلون ها یک بار مصرف نبوده و می توانند همیشه از آن استفاده کرد. بنابراین شما قادرید از  این پلاستیک ها را برای استفاده های بعدی بهره ببرید و از تولید زباله با آن ها جلوگیری کنید.

 

 

علاوه براین  نایلون حبابدار در نمونه سازگار با محیط زیست وجود دارد، این نایلون ها به گونه ای دیزاین شده است که پس از دور ریختن، قابلیت تخریب هستند و به همین خاطر آسیبی به طبیعت نمیزنند.

 

کاربرد نایلون حبابدار برای حمل لوازم بزرگ

بسیاری از لوازم قابلیت بسته بندی شدن با کارتن اسباب کشی،و … را ندارند. برای مثال یک آینه قد نما را نمی توان در یک کارتن جا دهیم. این لوازم بزرگ هستند و  بعد از چند سال کارتن بسته بندی آن در منزل نمی ماند. در چنین شرایطی باید آینه قد نما که از وسایل حساس و ظریف بوده که به تکان ها و لرزش ها واکنش شدیدی دارد باید با دقت حمل شود.

 

اشکال لایه‌های کارتن پنج لایه

همانگونه که گفته شد اولی مرحله برای ساخت کارتن‌ها با ایجاد کرد ورق های آن‌های استارت میگردد. ورق کارتن‌ها به طور رولی در تعداد لایه‌های موردنیاز ساخت و ساز گردیده و سپس فرآیند برش و غیره ایفا می گردد. همان گونه که گفته شد ورق کارتن‌های ۵ لایه از پنج لایه تشکیل می گردد. ولی اینکه این پنج لایه چه است و با چه هدفی به فعالیت می روند سوالی میباشد که برای یوزرها تولید می شود. همانگونه که گفته شد کارتن‌ها از دو قسمت مهم لاینر و فلوت ساخته میگردند. مراد از لاینر ورق بی آلایش‌ای میباشد که ظاهرا کارتن نیز مشاهده می گردد.

ولی فلوتینگ موقعیت سینوسی داشته و فی مابین لاینر قرار می گیرند. مقصود از به کارگیری فلوت‌ها مقاوم ساختن کارتن در قبال فشار و ضربه میباشد. لایه های فلوتینگ در اشکال گوناگون ساخت و ساز میگردند که تفاوت آنان در دامنه و شدت امواج میباشد.

 

 استفاده صحیح از نایلون حبابدار و کارتن اسباب کشی

 

برای بسته بندی لوازم به خصوص لوازم دکوری و شکستنی لازم است آنها را با نایلون حبابدار پوشش دهیم و با چسب محکم ببندیم و بعد درون کارتن اسباب کشی قرار دهیم در این صورت میتوانیم،یک اسباب کشی بدون دردسر داشته باشیم.