ایده برای اسباب کشی راحت و بدون دردسر

اسباب کشی راحت

همه ی ما حداقل دو سه بار اسباب کشی را تجربه کرده ایم و اگر به صورت اصولی و برنامه انجام نشده باشد خیلی سخت و طاقت فرسا بوده است،اسباب کشی مثل هر کار دیگری نیاز به برنامه ریزی قبلی و هماهنگی های زیادی دارد که در متن زیر کارهای که قبل از اسباب کشی لازم است انجام شود بیان کرده ایم .

نکات طلایی اسباب کشی

ممکن است وسایل زیادی از قبیل دکوری داشته باشید و این وسایل زیاد باعث وحشت شما برای اسباب کشی شود اولین نکته برای اسباب کشی حفظ خونسردی و آرامش می باشد با نگرانی و عصبانیت کار ها بخوبی انجام نمیشود.

دومین نکته در زمان مناسب و با برنامه ریزی کار جمع کردن وسایل و مرتب کردن را انجام دهید به دقیقه نود کار ها را موکول نکنید، بهترین وقت است که لوازم و وسایل خود را چک کنیم و لوازم غیر ضروری و بلااستفاده را دور بیاندازیم و یا بفروش برسانیم .

نمونه مشکلاتی  که ممکن است در اسباب کشی برای شما بوجود بیاد:

نمیدونید از کجا شروع کنید، چوری جمع کنید، که حمل و نقلش راحت باشه اینقدر وسایل زیاده کارتون های کوچک جوابگو نیست، بعضی وسایلای درشت رو نمیدونید چجوری بسته بندی کنید…..

اول از همه به چند کیلو روزنامه باطل ، کارتن اسباب کشی ، کیسه های ضخیم و بزرگ و چند تا چسب پهن ،یک چسب کاغذی و ماژیک درشت و یک دفتر و خودکار نیاز است.

 

اسباب کشی راحت

 

اول ظرفهایی که کمتر استفاده میشود از آشپزخانه جمع شود ،و با خرید کارتن اسباب کشی متناسب با اندازه لوازم (کارتن اسباب کشی کوچک، کارتن اسباب کشی متوسط،کارتن اسباب کشی بزرگ) تمامی لوازم را بسته بندی کنید.

در ابتدا سخت به نظر میرسد ولی با این کار و هماهنگی اعضای خانواده و برنامه ریزی بک اسباب کشی بدون دردسر را تجربه میکنید.

از شرکت‌های معتبر حمل و نقل کمک گرفته و بر کار پرسنل در زمان اسباب کشی نظارت کنید.

برای جمع کردن وسایل در گام  اول مدارک و اسناد  مهم و طلا و پول می باشد که باید جای مطئنی بزارید

اول وسایل اشپزخانه رو جمع شود
وسایل داخل کمد ها
لوازک کریستال و دکوری  پذیرایی
روز آخر وسایل بزرگ

برای جابجایی وسایل اول تیر و تخته و مبل و فرش و … رو اول ببرید بعدش لوازم برقی و کارتن ها سعی کن تلویزیون و آینه شمعدون و چیزای خیلی شکستنی رو با ماشین خودتون جدا ببرید موقع بار زدن وسایل چند تا ملافه و پتو دم دست بزار که بکشن رو مبل ها خط نیفتد.

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

کلمات کلیدی سایت:

کارتن اسباب کشی کرج………..کارتن اسباب کشی تهران…………..کارتن اسباب کشی با قیمت……کارتن اسباب کشی و بسته بندی….کارتن برای اسباب کشی….پخش کارتن اسباب کشی……..کارتن اسباب کشی تهرانسر……….

کارتون اسباب کشی تهران………..کارتن اثاث کشی تهران…..فروش کارتن اسباب کشی تهران………….کارتن اسباب کشی غرب تهران