جایگاه و کاربرد کارتن در اسباب کشی |تجربیات در مورد اسباب کشی۰۲۱-۲۲۰۹۰۶۸۶

جایگاه و کاربرد کارتن

جایگاه و کاربرد کارتن در اسباب کشی

جایگاه کارتن اسبابکشی در جابجابیی چقدر میتونه مهم باشه به نظر من که سابقه جابجایی زیاد داشتم خیلی مهمه… بدون رعایت نکات جابجایی لوازم مهم دچار آسیب میشوند.

در پست قبلی دو اسباب کشی آقای سعیدی و مرادی را مقایسه کردیم در این پست به بررسی تجربیات و نظر مردم در مورد یک اسباب کشی آسان می پردازیم.

چرا اسباب کشی کار دشواری محسوب میشود؟

چون خانه جایگاه استراحت و نقطه ایمن هر فرد در زندگیش هست و بعد از روز سخت کاری در خانه احساس آرامش دارد حتی اگر به مدت دو ساعت در خانه باشد انرژی شادابیش را از خانه کسب میکند که دوباره و روز بعد مشغول بکار شود،به همین دلیل جابجایی و شلوغی منزل باعث از بین رفتن آرامش میشود به این خاطر اسباب کشی از بقیه کارها امری شخت تر به حساب می آید.

با برنامه ریزی و کمک از موسسات و مشاوره های رایگان میتوانیم نسبتا اسباب کشی راحتتری داشته باشیم.

خرید کارتن مناسب بسته بندی لوازم

در پست قبلی مقایسه اسباب کشی آقای سعیدی و آقای مرادی مشاهده کردیم که هر دو احتیاج به کارتن اسباب کشی داشتند و هر دو مبلغی را پرداخت کردند ولی متاسفانه آقای  سعیدی به خرید کارتن نا مناسب و غیر اصولی پرداخت و باعث آسیب دیدن وسایل شد ولی برعکس آقای مرادی از شرکتهای معتبر کارتن اسباب کشی و ملزومات دیگر را خریداری نمود و اسباب کشی بهتری داشت .در نتیجه نمیشود لوازم خود را در هر کارتنی بسته بندی کنیم کارتن مناسب حمل و نقل و متناسب ضخامت کارتن با وسایل خیلی اهمیت دارد.

بسته بندی وسایل را از کجا شروع کنیم؟

شروع و زمابندی در هر کاری از اهمیت بالایی برخوردار است  به ویژه اسباب کشی که امری مهم در زندگی ما می باشد ،زمانبندی مناسب که از چند وقت قبل از موعد جابجایی شروع به بسته بندی لوازم کنیم و یا هماهنگ و رزور ماشین حمل بار از نکات مهم در اسباب کشی می باشد .

میزان هزینه مصرفی در اسباب کشی

هزینه اسباب کشی را متناسب با بودجه خود هماهنگ کنید ولی در خرج کردن برای یک اسباب کشی صحیح خسیسی نکنید چون شما با خرید ملزومات اسباب کشی در حفظ و نگهداری مسایل مهم خود اقدام میکنید .

جابجایی گل و گیاه در اسباب کشی

جایگاه و کاربرد کارتن

اکثرا ما دست کم یک گلدان در خانه داریم برای جابجایی گل و گیاه باید  انها را بسته بندی کنیم تا مشکلی و باعث آسیب رستاندن به گیاهان نشویم

بهترین راه بسته بندی و جابجایی گل و گیاه چیست؟

برای گلدانهای بزرگ چاره ای جز این که انها را به همان صورت در وسیله نقلیه قرار دهیم ،نداریم.

ولی گلدانهای، که جابجایی آنها راحتر می باشد را می توانیم چند عدد از انها را درون کارتن اسباب کشی و یا جعبه های پلاستیکی و چوبی قرار دهیم. وفضای خالی بین گلدان ها را در صورت نیاز با نایلون های حباب دار پر کنیم تا گلدانها محکم در جای خود قرار گیرند  تا در حمل و نقل کارتن ها دچار مشکل و شکستگی نشوند.

در آخر  درون هر گلدان به اندازه بلندترین گلش درون کارتن اسباب کشی  یه چوب قرار می دهیم.  روی کارتن و هچنین طرفین آن را با یک پلاستیک نازک می پوشانیم . و حتما به این نکته توجه داشته باشید که سوراخ هایی را روی پلاستیک برای تنفس گیاه باز بگذارید.

جهت مشاوره اسباب کشی آسان و خرید کارتن اسباب کشی با ما در تماس باشید.

جایگاه و کاربرد کارتن در اسباب کشی

از خانواده و اقوام خود کمک بگیرید

اسباب کشی  منزل کار یک نفره و یا دونفره نیست خصوصا امروزه با افزایش لوازم منزل این کار دشواری به شمار می آید ،در یک خانواده اگر فرزندانتان حضور دارند حتما  کمک بگیرید که حداقل

کاری که میتوانند کنند لوازم خود را بسته بندی کنند .

کمک گرفتن از دوستان و اقوام برای بسته بندی لوازم و قرار دادن لوازم در کارتن و برچسب گذاری در روی کارتن کارها به بصورت سریعتر انجام میشود و باعث میشود این کار سخت با همراهی

دوستان به محفلی گرم تبدیل شود ،ولی توجه داشته باشیم با کمک گرفتن از افراد زیاد باعث شلوغی بدتر نشوید .

در آخر اسباب کشی آسان با برنامه ریزی و با کمک دیگران امکان پذیر است و البته صرف  پرداخت هزینه و اگر این کار بدون برنامه ریزی انجام شود باعث سردرگمی و سخت تر شدن اسباب کشی میشود.جایگاه و کاربرد کارتن اسباب کشی در جابجایی ها نقش مهمی دارد.

جهت مشاوره رایگان اسباب کشی و خرید کارتن اسباب کشی با ما در تماس باشید ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی به شما می باشیم .

 تماس با کارتنچی در تهران

۰۹۱۰۹۱۴۸۰۸۰

 

 

خرید کارتن اسباب کشی منیریه خرید کارتن اسبابکشی نارمک
خرید کارتن پاسداران خرید کارتن ستارخان