خاطره از اسباب کشی و دردسرهای آن

خرید اینترنتی کارتن اسباب کشی

ضمن تبریک سال جدید به همطونان گرامی امیدواریم سالی سرشاز از سلامتی و رونق اقتصادی داشته باشید.

در مقاله از خاطرات دوست عزیر در مورد اسباب کشی هایی که داشتند بیان کرده ایم امیدواریم از خاطره ایشان خوششتان بیاید.

۲۶خرداد ماه سال ۹۴ پدر بزرگ به تهران رفته بود،و ما در شهرستان و خانه قدیمی مشغول جمه کردن وسایل بودیم البته روز قبلش  کارتن های مناسب اسباب کشی را خریده بودیم (کارتن اسباب کشی محکم) و تمام وسایل با نظک ترتیب در کارتن ها قرار دادیم.

۲۸ خرداد پدر بزرگم در تهران قولنامه کامل بست و ما هم در شهرستان تمام کارهای املاکی را انجام دادیم  و همه ی کارها بخوبی انجام شد.

و قرار شد روز ۵ تیر اسباب کشی کنیم نمیدونم چرا استرس گرفتم و نگران بودم .روز ۴ تیر تمام وسایل بسته بندی کرده و جز تبلتم وسیله دیگه ای در دستریس نبود، ولی خدایی خیلی مرتب کارها انجام شده بود و لوازم داخل کارتن های بسته بندی قرار داده بودم و درب آنها را محکم بسته بودم و یه کاژیک رویشان نوشته بودم .

روز اسباب کشی

روز اسباب کشی پدر بزرگم اشتباها به دو باربری زنگ زده بود و دو ماشین حمل بار آمده بود به زور یکی از راننده ها راضی کردیم و مبلغی به عنوان خسارت پرداخت کردیم و کارگرهای حمل بار با دقتت کارتن های بسته بندی رو جابجا و به داخل ماشین بردند برام خیلی جالب بود یخچال یک نفره بلند کردند شاید ما چند نفر نمیتوستیم یخچال رو جابجا گنیم اینجا بود که فهمیدم همبشه زور کارساز نیست و باید عقل بکار برد.

بلاخره از خانه قدیمی به راه افتادیم و چند ساعت بعد به خانه جدید رسیدم و در عرض ۴۰ دقیه تمام کارتن ها به داخل منزل بردندو ما هاشون تسویه کردیم حالا ما ماندیم و چیدمان …

 

اولین شبی ک تو خونه جدیدمون بودیم قرار شد مامان دوستم پیشمون بمونه تا صبح دوباره کمکم کنه کارارو تند تند انجام بدیم.

خلاصه ک برای روز اول خیلی استرس داشتم.

 

صبح به ترتیب شروع به چیدمات کردیم آشپزخانه،هال و اتاقا…تا بعداز ظهر با کمک ماد دوستم تقریبا تمام کارها انجام داده بودیم

تنها چیزی که میتونم بگم درست بسته بندی کردند و نوشتن روی کارتن ها و استفاده از کارتن های سالم و نو برای اسباب کشی خیلی به من کمک کرد برای این کار

 

خرید اینترنتی کارتن اسباب کشی

فروش کارتن های اسباب کشی در تهران و کرج

آماده عقد قرارداد با شرکتها و موسسات. ✓خرید و ✓فروش و ✓تولید انواع کارتن آکبند و استوک

فروش عمده و خرده کارتن خالی، کارتن اسباب کشی، کارتن بسته بندی و کارتون فریت بار در تهران ارسال کارتن خالی جهت اسباب کشی در تهران

کارتن خالی اسباب کشی – کارتون اثاثیه منزل و شرکت – کارتن اثاثیه. – کارتن اسباب کشی. – کارتون لوازم اداری. – کارتن فریت بار. – کارتن صنعتی. – نایلون ضربه گیر (نایلون حباب دار). – لوازم بسته بندی بار. – کارتن سه لایه. – کارتون مقوایی محکم.

 

  • خرید اینترنتی کارتن اسباب کشی
  •  فروشگاه شهر کارتن
  •  کارتن فروشی ارزان

امروزه خرید کارتن لوازم کشی در طول اسباب و اثاث کشی بسیار رایج گردیده به دلیل آنکه این کارتن ها مقاوم و یکسری لایه میباشند که سبب جراحت نرسیدن به وسایل و امنیت داشتن در حین حمل و نقل می‌گردد.

فروش کارتن در تهران
کارتن
میان همگی این موسسه ها در تهران کمپانی کارتن توشه در همین راستا به به وجود آوردن بستری مطلوب خرید گونه های کارتن اثاثیه کشی و بقیه اسباب و اثاث بسته بندی را برای ساکنین این شهر مهیا نموده است.

فروش کارتن خالی
کارتن های خالی ساخت گردیده در موسسه ها گونه های مختلفی دارا هستندکارتن های حمل توشه، کارتن های ارزان، انیمیشن های منحصربه‌فرد اسباب و اثاث کشی، کارتن های اداره ها همانند کارتن زونکن و کیس و از قبیل کارتن ها از گونه های این کارتن ها میباشند.

کارتن
تحویل فوری کارتن
کارتن توشه کارتن ها و توصیه شما مشتریان گرامی را در کمترین مقطع ممکن تحویل می‌دهد
تحویل مال کمتر از ۲ ساعت بعداز توصیه شما