خرید اینترنتی کارتن اسباب کشی

کارتن اسباب کشی درب منزل

خرید اینترنتی کارتن اسباب کشی

با توسعه دانش و روش های خرید اکثر ما ترجیح می دهیم در خانه نشسته و خرید خود را بدون دغدغه انجام دهیم کارتنچی ۲۴ ساعته در خدمت شماست و با خیالی راحت میتوانید سفارش خود را ثبت کنید.

کارتن مخصوص حمل بار

برای بسته بندی و حمل و نقل لوازم اسباب کشی از کارتن ویژه حمل بار استفاده می گردد که در باربری ها نیز برای جابجایی لوازم  گوناگون مورد استفاده قرار میگیرد. این کارتن ها در ابعاد گوناگون تولید شده اند. حتی میتوان  به سفارش مشتری در ابعاد های دلخواه نیز ساخته شود. کارتن های بزرگی وجود دارد  که برای بسته بندی لوازم برقی استفاده میگردد.

کاربرد کارتن حمل بار

از خصوصیات و ویژگی های کارتن حمل بار می توان به بسته بندی کتوب، بسته بندی کیف و کفش، پوشاک، مواد غذایی،لوازم آشپزخانه و….اشاره نمود.

خانم ها روی برخی لوازم بسیار حساس  می باشند، ظروف دکوری یا چینی قدیمی داشته باشید که حفاظت از آنها برایتان خیلی مهم باشد  بهتر است برای جابجایی این لوازم حساس حتما کارتن حمل بار تهیه کنید. این نوع لوازم حساس بوده  باید درون کارتن ۵ لایه بسته بندی شده باشند. برخی لوازم غیر شکستنی و غیر ضروری مثل لباس های معمولی و عروسک های بافتنی که احتیاج به محافظت ندارند  را می توانید در کارتن های دسته دوم نیز بسته بندی کنید.

 

باکیفیت ترین کارتن

خرید ارزان کارتن بسته بندی و اسباب کشی

با ما تماس بگیرید:

واتس آپ:کارتن سه لایه

تماس مستقیم مدیرفروش:  قیمت کارتن سه لایه

 

 

همه ی لوازمی که قرار است جابجا شوند باید به صورتی بسته بندی و جابجا شودندکه کمترین خسارتی به آن ها زده نشود. وسایلیکه قرار است درون کارتن جا گیر شوند باید در کارتن حمل بار مرتب چیدمان شوند و پس از بسته شدن کارتن، چسب کاری شوند. اقلامی که در این نوع کارتن ها جایگذاری نمی شوند باید با روش های دیگری بسته بندی شوند. برای مثال  از پلاستیک های حباب دار یا روکش های محافظ برای بسته بندی لوازمی مثل مبلمان و … استفاده گردد.

خرید اینترنتی کارتن

خرید کارتن آماده و کارتن خالی

 

قیمت کارتن حمل بار:

قیمت کارتن حمل بار  با توجه به سایز و ضخامت یا همان تعداد لایه ها محاسبه میشود. تعدادی از شرکت ها این کارتن ها را به صورت عمده و برخی دیگر تکی می فروشند. برای دریافت و آگاهی  از قیمت کارتن ها می توانید با شرکت های کارتن فروشی کارتنچی تماس بگیرید.

فروش کارتن در ونک      فروش کارتن در شوش     خرید کارتن اسباب کشی تهران