خرید و انتخاب بهترین کارتن اسباب کشی متناسب با ابعاد و مقاومت۰۹۱۰۹۵۳۸۰۸۰

خرید کارتن مناسب

خرید و انتخاب بهترین کارتن اسباب کشی متناسب با ابعاد و مقاومت

خرید و انتخاب کارتن اسبابکشی در کارتنچی و کارتن سازی پارس مناسب ترین و با کیفیت ترین کارتن های بسته بندی در فروشگاه کارتنچی موجود است ارسال به سراسر کشور .

برای خرید بهترین کارتن اسباب کشی کارتن های پنج لایه می باشند، که از مقاومت کافی و مناسب  برای حمل و بار لوازم منزل می باشند. علاوه بر ویژگی بالای استحکام کارتن های اسباب کشی، ابعاد و سایز آنها نیز اهمیت فراوانی دارد. کارتن های اسباب کشی نباید در ابعاد خیلی بزرگ و نه در ابعاد خیلی کوچک مورد استفاده قرار گیرند، و همچنین باید از کارتن های نو و کاملا سالم استفاده کنیم .

تنوع قیمت کارتن اسباب کشی برای خرید 

خرید کارتن مناسب

کارتن های  اسباب کشی و بسته بندی  با توجه به ابعاد و مقاومت  آنها دارای قیمت های  مختلفی هستند، برای خرید کارتن با قیمت مناسب و متناسب با بودجه اتون پیشنهاد می شود با مشاوران ما تماس بگیرید و از آخرین قیمت کارتن ها مطلع شوید.

چگونه از کارتن های اسباب کشی استفاده کنیم 

توجه داشته باشید که در بسته بندی لوازم  سنگین مثل کتاب  هرگز از کارتن های سایز بزرگ استفاده نکنید ، زیرا باعث سنگینی بیش از حد کارتن شده و حمل آن کار سختی میشود.

همان طور که قبلا ذکر شد هر کارتن متناسب بسته بندی لوازم خاص است شما برای بسته بندی کتابها میتوانید از کارتن مخصوص حمل کتاب استفاده کنید .

اگر نگران این هستید که وسایل تان داخل کارتن ، هنگام اسباب کشی ممکن است خیس و یا رطوبت داخل کارتن بسته بندی نفوذ کند می توانید یک کیسه زباله داخل کارتن حمل بار قرار داده و سپس کتاب های حساس و سایر وسایل تان را داخل آن گذاشته ودر کیسه را بسته  وکارتن را بسته بندی کنید ..

کارتن های اسباب کشی را از کجا بخریم؟

خرید کارتن مناسب، برای بسته بندی لوازم منزل را می توان از شرکت های حمل بار و بسته بندی و نیز از سازندگان و شرکت های تولیدی کارتن خرید کرد. این شرکت ها با توجه به نیاز مردم به تولید کارتن در ابعاد مختلف می پردازد و در دسترس عموم مردم قرار میگیرد.امروزه اکثراین شرکت ها کارتن ها را به صورت اینترنتی و حتی سفارش تلفنی در اختیار مردم قرار میدهند.

شرکت کارتنچی با توجه به لوازم شما و مشاوره رایگان کارتن مناسب و در جهت رفع  یاز شما به این کارتن ها را کاملا برآورده میکند . شما میتوانید با تماس با شرکت کارتنچی هر یک از این بسته ها را که شامل انواع کارتن در سایز ، ابعاد و تعداد متنوع میباشد را خرید کنید و در صورتی که بخشی از لوازم موجود در بسته خریداری شده ، مورد استفاده شما قرار نگرفت می توانید آنها را به شرکت بازگردانید وهزینه آن عودت داده میشود.

اسباب کشی راحت با کارتن های مناسب 

یک اسباب کشی راحت به عوامل مختلفبی بستگی دارد که یکی از آنها وجود کارتن های مناسب در ابعاد مناسب می باشد.قبل از اسباب کشی باید چند کارتن استاندارد و نو از شرکت های اسباب کشی تهیه کنید، توجه داشته باشید که استفاده و خرید کارتن های بزرگ که تصور کنید آنها را پر و سنگین کنید تا بار و رفت آمد کمتری برای اسباب کشی داشته باشید تصوری غلط است ، کارتن‌های بزرگ را بیش‌ از ‌اندازه سنگین نکنید تا در حمل‌ونقل آنها راحت باشید.

استفاده از روزنامه و لباس 

برای بسته‌بندی ظرف‌های شکستنی  از قبل روزنامه‌های باطله‌ تهیه کنید ، و هر ظرف را در یک روزنامه قرار دهید. ظروف شکستنی باید کاملا پیچیده شوند،وظرف‌های شکستنی به هیچ وجه با هم  نباید بطور مستفیم تماس نداشته باشند چون لبه های آنها ممکن است بپرد .دومین راه و جایگزین روزنامه میتوان هر ظرف را در یک لباس بپیچید

 

دنبال کارتن اسباب کشی میگردید؟

با شماره ۰۹۱۰۹۱۴۸۰۸۰ تماس گرفته و کارتن اسباب کشی مورد نظرتان را با یک تماس و مشاوره رایگان خریداری کنید ۲۴ ساعته در خدمت شما هستیم.

کارتن اسباب کشی تلویزیون کارتن اسباب کشی ظروف
کارتن اسباب کشی کتاب کارتن فروشی منیریه