خرید کارتن اسباب کشی ولنجک

خرید کارتن اسباب کشی ولنجک

خرید کارتن اسباب کشی ولنجک

خرید کارتن اسباب کشی ولنجک عرضه و پخش انواع کارتن اسباب کشی در تهران بزرگ توسط کارتنچی با یک جستجو ساده در اینترنت شرکت های متعددی برای خرید کارتن اسباب کشی پیدا میکنید بی شک و با اطمینان صد درصدی میتوانیم بازگو کنیم کارتنچی تنها تولید کننده با کیفیت کارتن اسباب کشی در ایران می باشد و محصولات خود را با قیمت مناسب به مشتریان عرضه میکند.

ساکنان تهران توجه کنند، شما بی شک برای سپریدن جابجایی منزل یا محل شغل به کارتن اسباب کشی احتیاج دارید، اما بنا به هزار انگیزه نمی‌‌توانید کارتن موردنظر خودتان را پیدا کنید. از مشکلاتی که بچه‌های شمال تهران با آن سروکله می‌زنند، کمبود فروشگاه مربوط به ابزارها اثاث کشیست.  ساکن شمال تهران هستم و دائم هنگام جابجاییم با کاستی خرید کارتن اثاث کشی روبه رو می‌شوم، زیرا اصلا همچین  فروشگاهی  ندارد! اگر شما هم در تهران سکونت دارید و به این مشکل دچارید، در پیوستگی این مطلب راهکاری را به عنوان یک رهنمود بهتون ارائه میدهم. خرید کارتن اسباب کشی شمال تهران

ارتباط با کارشناس فروش کارتنچی

خرید کارتن اسباب کشی شمال تهران

برای ممانعت از دنگ و فنگ‌های خرید کارتن در محله موردنظرتان، بهترین گذرگاه خرید کارتن اسباب کشی بصورت آنلاین است.

شرکت کارتنچی در راستای ارائه خدمات اسباب کشی، فروشگاه خویش را با منظور عرضه ابزار بسته بندی درجه یک بازار راه اندازی کرده و شما می‌توانید همگی لوازم باره احتیاج خویش را با کمترین هزینه درب خانه تحویل بگیرید. این فروشگاه از سال ۹۴ توانسته تنوع محصولات خود را به شیوه چشمگیری افزایش دهد که همین امر مایه بالا رفتن مشتری و افزایش کیفیت محصولات می‌شود. این روش احتمالاً به ظاهر کار خاصی نباشد ولی شمایی که مطلب خرید کارتن اسباب کشی در شمال تهران را می‌خوانید حتما در تهیه این قلم جنس به سخت برخوردید به همین هدف بهترین گذرگاه برای ما ساکنین شمال تهران خرید اینترنتی از این فروشگاه است. اکنون که در پیوسته بیشتر به شرکت کارتنچی میپردازیم.

خرید کارتن اسباب کشی ولنجک

خرید کارتن اسباب کشی ولنجک

خرید کارتن اسباب کشی ولنجک

شرکت کارتنچی

شرکت کارتنچی با قصد فرهنگ سازی اثاث کشی نوین، شروع به فعالیت کرده و از دهه ۹۰ به بعد توانسته مشتریان تو کشور را روز به روز افزایش دهد و با همین کار توانسته جامعه ایرانی را به اتمام یک جابجایی استاندارد سوق دهد. بعد از آن به سراغ افتتاح یک فروشگاه آنلاین اسباب کشی روی آورد که در این فروشگاه، همگی متریال بسته بندی از آنگونه کارتن اسباب کشی ، پلاستیک حبابدار ،بقچه لباس، چسب پهن، کاور لباس، کارتن رگال دار، فوم بسته بندی، کاغذ بسته بندی، برچسب های هشدار دهنده و… وجود دارد که شما با پروا به حجم وسایل و طریق بسته بندیتان می‌توانید این محصولات را با کمترین بها سفارش دهید و یک روزه درب خانه تحویل بگیرید.

حال اگر شما منظور خرید از این فروشگاه را دارید میتوانید به لینک “شرکت کارتنچی” مراجعه کنید و فرآورده خودتان را سفارش دهید.

هنگام شروع اثاث کشی به طور حتم به یک سری کارتن اسباب کشی جهت انجام کارهای مربوط به بسته بندی نیاز پیدا می‌کنید. همانطور که میدانید شما برای جمع کردن اثاثیه منزلتان تنها از یک سایز کارتن بهره‌گیری نخواهید کرد و به همین علت از سایزهای متعددی جهت شروع بسته بندی استفاده میکنیم. برای مثال سایز کوچک برای بسته بندی وسایل طباخ خانه و سایز بسیار بزرگ برای بسته بندی کیف و کفش بکار می‌رود، اکنون که در ادامه این مقاله موارد مصرف و خرید کارتن بسته بندی کوچک را به شما روشنگری می‌دهیم.

 

خرید کارتن اسباب کشی ولنجک

خرید کارتن اسباب کشی ولنجک

ته بندی کوچک

کارتن بسته بندی کوچک

کارتن بسته بندی کوچک

کارتن بسته بندی کوچک همان جنس و ورقه‌های کارتن معمولی دارد اما به انگیزه کوچک بودن سایز آن طبیعتا موارد مصرفش هم متفاوت است. خب؛ کارتن سایز کوچک از ۵ لایه ورقه مقوایی تشکیل شده که پسندیده برای بسته بندی اثاثیه منزل یا محل شغل می‌باشد، این کارتن‌‌ها به انگیزه ساخته شدن از مواد درجه کارخانجات و همچنین ۵ لایه بودنشان می‌توانند مقاومت منحصربه فردی در مقابل ضربات احتمالی نشان دهند. خرید کارتن بسته بندی کوچک در جابجایی و ترابری می‌تواند زیاد کاربردی باشد، دلیل آن‌هم سایز کوچک آن است. درنظر داشته باشید که سایز این کارتن ۴۵*۳۶*۳۲ میباشد و به همین علت حجم جنجال از ابزارها را نمیتوانید داخلش قرار دهید که این امر مایه جابجایی آسان کارتن اسباب کشی می‌شود.

موارد مصرف کارتن اسباب کشی کوچک

کارتن کوچک زیاد پسندیده برا بسته بندی ظروف چینی و شکستنی طباخ خانه می‌باشد. به این علت که حجم زیادی داخل آن جای نمیگیرد و به همین خاطر حمل آن راحتتر و ایمن تر چهره میگیرد. برای شفاف تر شدن موضوع : وسایل آشپزخانه بااینکه سایز کوچکی که دارند ولی وزن بالایی دارند و به این انگیزه جابجایی شمار زیادی از این وسایل برای ما دشورا می‌شود. جدا از این فزونی حجم وسایل داخل کارتن، امکان پاره شدن جعبه بسته را به دنبال دارد، همین فرمایش است که ما را به خرید کارتن بسته بندی کوچک ترغیب می‌کند.

ارتباط با کارشناس فروش کارتنچی

سایز کارتن کوچک:

طول: ۴۶ سانتی متر

عرض: ۳۷ سانتی متر

ارتفاع: ۳۲ سانتی متر

کلام آخر

اگر قصد خرید کارتن بسته بندی کوچک را دارید به شما توصیه میکنم که از طریق فروشگاه آنلاین کارتنچی استفاده کنید زیرا هم بها اقلیت نسبت به مغازه ها دارد و هم کیفیت بیشتری.

 

خرید کارتن اسباب کشی ولنجک

خرید کارتن اسباب کشی ولنجک

فروش کارتن بسته بندی کوچک

فروش کارتن بسته بندی کوچک

خرید کارتن اسباب کشی ولنجک

 

  •  خرید کارتن در محله
  •  خرید کارتن اسباب کشی بصورت آنلاین
  •  شرکت کارتنچی
  •  کارتن اسباب کشی کوچک
  •  داخل کارتن
  •  فروش کارتن بسته بندی کوچک