خرید کارتن اسباب کشی پنج لایه

خرید کارتن اسباب کشی پنج لایه

خرید کارتن اسباب کشی پنج لایه

خرید کارتن اسباب کشی پنج لایه در کارتنچی با بهترین کیفیت و قیمت انجام میشود.

بررسی کارتن ۵ لایه و ۳ لایه در چیست؟

کارتن‌های ۳ لایه ضخامت و تحمل وزن زیاد کمی در اسباب کشی دارن و معمولا برای بسته‌بندی وسایل خاص همانند ماسک کاربرد می‌شود، نمونه کارتن ۳ لایه نیز کارتن تخم مرغ و پفک می‌باشند. کارتن ۵ لایه دارای ۵ لایه‌ی مجزا و مقاومت بار بالا می‌باشد و از این جهت کارتن‌های ۵ لایه ویژه اسبابکشی منزل و اداره است. مثال یک کارتن ۵ لایه، کارتن‌های تلویزیون و دستگاه‌های برقی می‌باشد.

نحوه‌ی جعبه کردن کارتن‌ها ؟

خیلی از مشتریان این ترس و استرس را دارند که توانایی جعبه کردن کارتن هارا نداشته باشند. اصلا جای نگرانی نیست! جعبه کردن کارتن اسباب کشی کارِ بسیار ساده است. در هر کارتن رو و ذیل کارتن‌ها ۴ درب وجود دارد. دو درب کوچک و دو در بزرگ، نخست دو درب کوچک را تا کرده و بعد درهای بزرگ بر روی درب‌های کوچک خم شده و با چسب نواری جعبه را میچسبانید. دستگاه چسب کش وسیله‌ای کارآمد است که با استفاده از آن، این سخت را به طرز عالی ای حل می‌کند. دستگاه چسب کش در ۲ مدل تقسیم دار و بدون بخش را می‌توانید از کارتن فروشی کارتنچی تهیه کنید لغایت در اثناء پک کردن وسایل و سرهم کردن کارتن اسبابکشی از آن استفاده کنید.

ارتباط با کارشناس فروش کارتنچی

قیمت کارتن اسباب کشی ؟

قیمت کارتن اسبابکشی بر پایه، جنس کاغذ بکار رفته در ساخت کارتن، ضخامت ورق کارتن ها و تعداد لایه‌های هر ورق کارتن محاسبه می‌شود که بر پایه خرید  هر مشتری قیمت کارتن ها متفاوت محاسبه می‌شود.

کارتن حمل بار ؟

کارتن حمل بار همان کارتن های ۵ لایه و باکیفیت هستند که میتوانید از قسمت ابتدایی همون صفحه و یا تماس با شماره های کارتنچی اقدام به سفارش کنید.

خرید کارتن اسباب کشی پنج لایه

خرید کارتن اسباب کشی پنج لایه

مشخصات کارتن اسباب کشی پنج لایه

کارتن اسباب کشی پنج لایه یک نوع کارتن مقاوم است که بعضی از اجناس حساس و آسیب پذیر را برای حمل و نقل ایمن می‌کند. این نوع کارتن از پنج لایه کاغذ ساخته شده است که ضخامت و مقاومت بالایی دارد. این ویژگی‌ها باعث می‌شود تا اسباب کشی‌های داخل آن در برابر ضربه، فشار و رطوبت محافظت شوند.

با استفاده از کارتن اسباب کشی پنج لایه، امکان نفوذ رطوبت به داخل کارتن کاهش می‌یابد و اجناس داخل آن از خطر خرابی حفاظت می‌شوند. همچنین، این نوع کارتن دارای قابلیت بازیافت است که زمینه را برای حفظ محیط زیست فراهم می‌کند. به علاوه، به دلیل قابلیت تحمل وزن بالا، کارتن اسباب کشی پنج لایه برای حمل و نقل اجناس سنگین و حجیم بسیار مناسب است.