خرید کارتن اسباب کشی پنج لایه

خرید کارتن اسباب کشی پنج لایه

خرید کارتن اسباب کشی پنج لایه

خرید کارتن اسباب کشی پنج لایه در کارتنچی با بهترین کیفیت و قیمت انجام میشود.

بررسی کارتن ۵ لایه و ۳ لایه در چیست؟

کارتن‌های ۳ لایه ضخامت و تحمل وزن زیاد کمی در اسباب کشی دارن و معمولا برای بسته‌بندی وسایل خاص همانند ماسک کاربرد می‌شود، نمونه کارتن ۳ لایه نیز کارتن تخم مرغ و پفک می‌باشند. کارتن ۵ لایه دارای ۵ لایه‌ی مجزا و مقاومت بار بالا می‌باشد و از این جهت کارتن‌های ۵ لایه ویژه اسبابکشی منزل و اداره است. مثال یک کارتن ۵ لایه، کارتن‌های تلویزیون و دستگاه‌های برقی می‌باشد.

نحوه‌ی جعبه کردن کارتن‌ها ؟

خیلی از مشتریان این ترس و استرس را دارند که توانایی جعبه کردن کارتن هارا نداشته باشند. اصلا جای نگرانی نیست! جعبه کردن کارتن اسباب کشی کارِ بسیار ساده است. در هر کارتن رو و ذیل کارتن‌ها ۴ درب وجود دارد. دو درب کوچک و دو در بزرگ، نخست دو درب کوچک را تا کرده و بعد درهای بزرگ بر روی درب‌های کوچک خم شده و با چسب نواری جعبه را میچسبانید. دستگاه چسب کش وسیله‌ای کارآمد است که با استفاده از آن، این سخت را به طرز عالی ای حل می‌کند. دستگاه چسب کش در ۲ مدل تقسیم دار و بدون بخش را می‌توانید از کارتن فروشی کارتنچی تهیه کنید لغایت در اثناء پک کردن وسایل و سرهم کردن کارتن اسبابکشی از آن استفاده کنید.

ارتباط با کارشناس فروش کارتنچی

قیمت کارتن اسباب کشی ؟

قیمت کارتن اسبابکشی بر پایه، جنس کاغذ بکار رفته در ساخت کارتن، ضخامت ورق کارتن ها و تعداد لایه‌های هر ورق کارتن محاسبه می‌شود که بر پایه خرید  هر مشتری قیمت کارتن ها متفاوت محاسبه می‌شود.

کارتن حمل بار ؟

کارتن حمل بار همان کارتن های ۵ لایه و باکیفیت هستند که میتوانید از قسمت ابتدایی همون صفحه و یا تماس با شماره های کارتنچی اقدام به سفارش کنید.

خرید کارتن اسباب کشی پنج لایه

خرید کارتن اسباب کشی پنج لایه

برای بستن درب کارتن‌ها از چه چیزی کاربرد کنیم؟

شما برای جعبه کردن و و چسباندن  روی کارتن‌ها میتوانید از چسب پهن نواری با کیفیت کاربرد کنید و چسب با کیفیت به تنهایی استقامت نگهداریِ کف کارتن‌های پک شده را دارد.
هرچند جهت محکم کاری و اطمینان خاطر میتوانید بعد از چسباندن رو و کف کارتن ار نخ بسته‌بندی هم کمک بگیرید.

خرید کارتن‌ دست‌دوم یا نو؟

در حال حاضر به دلیل گسترش بیماری‌های ویروسی، ما به مشتریان پیشنهاد می‌کنیم از کارتن آکبند استفاده کنند.
کارتن های آکبند تمیز و کاملا سالم و بهداشتی هستند و در هنگام حمل و نقل از ایمنیِ بهتری برخوردار است.
کارتن های دست دوم معمولا قیمت ارزان‌تری دارند ولی به علت کاربرد در اسبابکشی و جابه‌جایی در گذشته، چندی از کیفیت و استحکام خویش را از دست داده و در این برهه از زمان که سراسر جهان درگیر ویروس واگیردار کرونا هستند، خرید کارتن دست‌دوم امری خطرناک و پرریسک است.

خرید کارتن اسباب کشی پنج لایه

خرید کارتن اسباب کشی پنج لایه

خرید جعبه از باربری یا مرکز فروش کارتن اسبابکشی؟

خیلی از کسانی که درگیر جابه‌جایی و نقل محیط‌ هستند مجبور به خرید جعبه شده‌اند، ولی آن چیزی که ما بین آن‌ها متفاوت است، نحوه‌ی خرید و تهیه‌ی ابزارها بسته بندی است.
بعضی‌ها برای تهیه‌ی وسایل به سراغ شرکت‌های باربری میروند و بعضی‌ها اقدام به خرید از مراکز فروش کارتن و مغازه‌های کارتن فروشی میکنند. مهم‌ترین تفاوت میان کارتن فروشی‌ها و فروشگاه‌های ابزارها بسته‌بندی با باربری‌ها، قیمت محصولات است…

کارتن منگنه دار بخریم و یا بغل چسبی ؟

خیلی از مشتریان از ما می‌پرسند که جهبه های بغل چسبدار ثابت است و یا منگنه دار…
در جواب این پرسش متداول باید عرض کنم، کارتن های بغل چسب از نظر اطمینان و استقامت از باکس‌های منگنه ضعیف تر است و احتمال متمایز شدن چسب ساحل در ترابری وجود دارد.
اما کارتن های بغل دوخت دار، این اطمینان را به شما می‌دهد که باکس ابزارها شما از کیفیت و استقامت بیشتری برخوردار است.
بر همین اصل، شرکت کارتنچی تمام کارتن های اسباب کشی را با دوخت و منگنه عرضه می‌کند والی مشتریان عزیز از کیفیت جعبه ها در هنگام اسباب کشی آسان باشد.

زمان ارسال سفارشات(کارتن سازی پارس)

 

خرید کارتن اسباب کشی پنج لایه

خرید کارتن اسباب کشی پنج لایه

ارتباط با کارشناس فروش کارتنچی

سفارشات خرید کارتن

سفارشات خرید کارتن

زمان تسویه فاکتور سفارشات خرید کارتن

پرداخت هزینه‌ی فاکتور در هنگام تحویل بار و در محل انجام می‌گیرد، مشتریان محترم می‌توانند به ۳ شیوه گوناگون اعم از کارت به کارت و پرداخت نقدی و یا با به کارگیری کارت بانکی در هنگام تحویل کالا نسبت به تسویه‌ی هزینه‌ی فاکتور اقدام کنند. لازم به ذکر است پیک‌ موتوری‌های کارتنچی تماما مجهز به دستگاه کارتخوان هستند.

برای بسته‌بندی و پک کردن اثاثیه‌ی منزل به چند کارتن نیاز داریم؟

تایین تعداد کارتن‌های مورد نیاز، جهت بسته‌بندی کردنِ اسبابِ یک منزل معمولا به ۲ نکته پیوستگی دارد: متراژ خانه و میزان لوازم، معمولا برای منزل‌هایی که متراژ زیرِ ۶۰ متر دارند احتیاج به ۲۰ تا کارتن میباشد.منزل‌های ۶۰ الی ۹۵ متر مابین ۲۵ تا ۳۰ کارتن نیاز است و برای متراژ بالاتر از ۱۰۰ متر ما بین ۳۰ تا ۴۰ کارتن اسبابکشی  جهت پک کردن و بسته‌بندی کامل وسایل باید فراهم کرد.

خرید کارتن اسباب کشی پنج لایه

خرید کارتن اسباب کشی پنج لایه

کدام سایز کارتن‌ها بیشترین تاثیر در اسبابکشی دارند؟

عمده‌ی اسباب و اثاثیه منزل، ظروف شکستی و دکوری است. به انگیزه حساسیت این بخش از لوازم باید از کارتن‌های سایز متوسط کاربرد کرد الی در بحبحه جابه جایی ایمنیِ بیشتری داشته باشند و وزن کارتن‌ها به گونه‌ای باشد که شخصِ باربر بتواند به راحتی و بی‌دغدغه کارتن‌ها را از زمین بلند کرده و جابه‌جا کند، از این‌رو کارتن سایز میانه بیشترین کاربرد را در میان دیگر سایزهای دارد.

ارتباط با کارشناس فروش کارتنچی

خرید کارتن اسباب کشی پنج لایه

خرید کارتن اسباب کشی پنج لایه

خرید کارتن اسباب کشی پنج لایه

 •  بررسی کارتن ۵ لایه
 •  خرید کارتن اسباب کشی پنج لایه
 •  سفارشات خرید کارتن

 

در این بخش قصد دارم به شما کمک کنم تا تصمیم بگیرید به چه نوع ، سبک و حجم بسته بندی نیاز دارید.

نوع به نوع بسته بندی یعنی جعبه، بطری، کیسه و غیره اشاره دارد.

سبک به ظاهر و شکل دقیق بسته بندی اشاره دارد.

حجم به مقدار بسته بندی اشاره دارد (به چند واحد بسته بندی نیاز دارید)

بیایید درست به آن برسیم.

به چه نوع بسته بندی نیاز دارید؟

هنگامی که بدانید به چه نوع بسته بندی نیاز دارید، کل فرآیند خرید بسته بندی واقعاً آغاز می شود. شما ممکن است ایده ای در مورد نوع بسته بندی مورد نیاز خود نداشته باشید. یک مکان خوب برای شروع، با این حال، با رقبای خود است (اگر دارید).

رقبای شما از چه چیزی استفاده می کنند؟

آیا می توان از انواع دیگر بسته بندی استفاده کرد؟ به عنوان مثال، اگر رقبای شما از کیسه های پلی استفاده می کنند، آیا می توانید به جای آن از جعبه استفاده کنید؟ در انتخاب نوع بسته بندی که هنجار نیست، ممکن است مزایا (یا احتمالاً معایب) متمایز وجود داشته باشد – مواردی که باید در نظر گرفته شوند عبارتند از:

 • آیا این نوع بسته بندی درک محصول را در چشم مصرف کننده کاهش می دهد یا بهبود می بخشد؟
 • آیا این نوع بسته بندی بیشتر از محصول شما محافظت می کند یا کمتر؟
 • آیا این نوع بسته بندی ارزان تر خواهد بود یا گران تر؟
 • آیا این نوع بسته بندی باعث می شود که ارسال محصول شما کم و بیش دشوار یا پرهزینه باشد؟
 • آیا این نوع بسته‌بندی با ارزش‌های اجتماعی برند شما و تأثیرات زیست‌محیطی (در صورت وجود) سازگار است.

من شرکت‌هایی را دیده‌ام که به دلایل مختلف تصمیم می‌گیرند بر خلاف غلات پیش بروند و بسته‌بندی جایگزینی را برای محصولات خود انتخاب کنند، اما بعداً همه رقبایشان از این روش پیروی کنند. بنابراین انتخاب بسته بندی های مختلف می تواند یک تصمیم قدرتمند و تغییر بازار باشد. مطمئناً شایسته تامل است.

انواع بسته بندی

۴ دسته کلی بسته بندی وجود دارد:

 1. کارتن
 2. کیسه (*بسته بندی انعطاف پذیر AKA)
 3. بسته بندی ترموفرم پلاستیکی (بسته تاول آکا، پوسته تاشو)
 4. بطری / کوزه / ظروف / قوطی

*فقط در صورتی که ممکن است برخی از شما ندانید AKA مخفف چیست، به معنای “همچنین شناخته شده به عنوان” است.

من یک مقاله کوچک مفید در مورد نام های مناسب بسته بندی دارم. اینجا را بررسی کنید .

۱. کارتن ها

سه نوع اصلی جعبه وجود دارد:

 • کارتن های تاشو (جعبه های مقوایی AKA، کارتن های مقوایی)
 • جعبه های سفت و سخت (جعبه های راه اندازی AKA)
 • جعبه های راه راه (نوار فیبر راه راه AKA، جعبه های مقوایی، تخته راه راه، تخته ترکیبی)
جعبه های سفت

جعبه های سفت

برای جزئیات بیشتر در مورد تفاوت کارتن های تاشو و جعبه های سفت، لطفاً به این مقاله مراجعه کنید .

من توضیح خوبی در مورد جعبه های راه راه، درست اینجا نوشته ام .

خرید کارتن اسباب کشی پنج لایه

خرید کارتن اسباب کشی پنج لایه

۲. کیسه (بسته بندی انعطاف پذیر)

۴ نوع کیسه وجود دارد:

 • کیسه های پلی
 • کیسه های ایستاده (AKA SUP، کیسه مانع)
 • کیف های پلی بافته شده
 • کیسه های کاغذی

کیسه پلی یک اصطلاح گسترده است که هر کیسه تک لایه ساخته شده از فیلم پلاستیکی را در بر می گیرد. این کیسه ها را می توان از هر یک از مجموعه وسیعی از فیلم های پلاستیکی تهیه کرد.

یک تازه وارد در صحنه بسته بندی انعطاف پذیر کیسه ایستاده است . کیسه ایستاده نوعی کیسه پلی است که با حداقل دو (گاهی اوقات سه) نوع مختلف فیلم پلاستیکی لمینت شده است که هر کدام به ویژگی متفاوتی از استحکام کلی کیسه ها و محافظت در برابر مانع کمک می کند. کیسه های ایستاده پتانسیل (بسته به نیاز شما) محافظت فوق العاده در برابر اکسیداسیون و فساد محصول را دارند. بیشتر کیسه‌های ایستاده دارای نوعی گیره هستند که به آنها اجازه می‌دهد در قفسه‌های فروشگاه «صاف بایستند». کیسه ایستاده در اصل برای جایگزینی یک کیسه پلی که داخل یک جعبه (کارتن تاشو) قرار می گرفت طراحی شده بود.

اگر به کیسه های ایستاده علاقه مند هستید، در اینجا مقاله ای وجود دارد که به نکات مهم هنگام خرید این نوع بسته بندی می پردازد.

کیسه های کاغذی کاملاً قابل توضیح هستند. آنها به سادگی کیسه هایی از کاغذ هستند. کیسه های مواد غذایی و کیسه های هدیه دو نمونه ای هستند که به ذهن شما خطور می کند.

خرید کارتن اسباب کشی پنج لایه

خرید کارتن اسباب کشی پنج لایه

(بسته های تاول و انواع آنها)

این بسته بندی در جامعه ما بسیار رایج است، ما هر روز آن را می بینیم. در ابتدایی‌ترین شکل آن، پلاستیک به یک پوسته با شکل و اندازه معین قالب‌گیری می‌شود و به یک تکه مقوای چاپی چسبانده می‌شود.

این نوع بسته بندی در اشکال و سبک های مختلفی عرضه می شود. برخی از نام های محبوبی که با آنها روبرو خواهید شد عبارتند از:

بسته تاول، تاشو، تاول به دام افتاده، استرچ پاک، مهر و موم صورت، بسته بندی پوست و غیره.

من یک مقاله کاملاً کامل در مورد انواع و سبک های مختلف بسته های تاول دارم . من یک مقاله مخصوص Stretch Paks هم دارم

۴. بطری / شیشه / ظروف / قوطی

این دسته از بسته بندی ها می توانند از فلز (معمولاً فولاد قلع اندود)، پلاستیک یا شیشه ساخته شوند و در اشکال و اندازه های استاندارد مختلف تولید شوند. اکثریت قریب به اتفاق این نوع بسته بندی در مقایسه با بسته بندی سفارشی، بسته بندی استوک است.

اکثر انواع بسته بندی دارای گزینه های انبار و سفارشی هستند. استوک معمولاً بسیار ارزان‌تر است، اما اغلب به قیمت عوامل دیگری مانند ظاهر، اندازه بهینه و چاپ مستقیم تمام می‌شود. اما گاهی اوقات، مانند بطری ها، شیشه ها و غیره، شما به طور انحصاری از بسته بندی استوک استفاده می کنید. با این حال، شرکت‌های بزرگی مانند جانسون و جانسون همه بطری‌های خود را به صورت سفارشی طراحی کرده‌اند، اما این امر برای اکثر شرکت‌ها عادی نیست.

خرید کارتن اسباب کشی پنج لایه

خرید کارتن اسباب کشی پنج لایه

انتخاب سبک بسته بندی مناسب

بنابراین هنگامی که در مورد “نوع” بسته بندی مورد نظر خود تصمیم گرفتید، باید در مورد “سبک” تصمیم بگیرید. در اینجا ایده هایی وجود دارد که به شما کمک می کند سبک مناسب را پیدا کنید.

 1. از طریق وب سایت من نگاه کنید. من سبک های بسته بندی را در پیوندهای مقالات مختلف در این صفحه فهرست کرده ام و همیشه به آنها اضافه می کنم.
 2. استفاده از تصاویر گوگل برای جستجوی سبک های بسته بندی. نوع بسته بندی را جستجو کنید یعنی «کارتن تاشو» یا «جعبه مقوایی» (که نام دیگری برای کارتن های تاشو است). این باید تصاویری از کارتن‌های تاشو در سبک‌های مختلف ارائه دهد. تصاویر مواردی را که دوست دارید و به آنها علاقه دارید ذخیره کنید تا بتوانید هنگام برقراری ارتباط با سازنده بسته بندی به آنها مراجعه کنید.
 3. برای ایده های بسته بندی به فروشگاه های خرده فروشی یا فروشگاه های آنلاین مانند آمازون نگاه کنید و از عکس هایی که دوست دارید عکس بگیرید/ذخیره کنید.
 4. اگر هنوز در یافتن سبک بسته بندی مناسب مشکل دارید، طرحی از آن بسازید و تا حد امکان آن را توصیف کنید. ممکن است در حال اختراع سبک جدیدی باشید، چه کسی می داند؟
پیوند به مقالات سبک های بسته بندی:

سبک های جعبه سفت و سخت

سبک های کارتن تاشو

سبک های جعبه راه راه

سبک های کیسه ایستاده

بطری و کوزه سبک

 

خرید کارتن اسباب کشی پنج لایه

خرید کارتن اسباب کشی پنج لایه

تصمیم گیری در مورد حجم شما

داشتن یک حجم تخمینی بسته بندی برای زمانی که به مراحل بعدی فرآیند خرید بسته بندی می روید بسیار مهم است. با هر شرکتی که با “حجم بسته بندی شما چقدر است؟” یکی از اولین سوالات آنها خواهد بود. هر چه حجم آن بیشتر باشد، برای شما ارزان‌تر خواهد بود و همچنین برای تولیدکنندگان بسته‌بندی جذاب‌تر خواهید بود. اما از اغراق در حجم خود خسته نباشید زیرا قیمت پیشنهادی بر اساس این اغراق خواهد بود و برای شما مفید نخواهد بود. همچنین ارزش این را ندارد که به کسب و کار آینده در قالب سفارش مجدد قول بدهید تا از قیمت پایین بیایید. آنها آن را یک میلیون بار شنیده اند.

آیا پیش‌بینی می‌کنید که بسیاری از محصولات را به سرعت جابه‌جا کنید؟ – صادق باشید، نه فقط امیدوار.

آیا در حال حاضر یک خرده فروش علاقه مند به خرید محصول خود دارید؟

آیا پیش سفارش هایی دارید که نیاز به انجام دارند؟

آیا انتظارات فروش شما ثابت شده است یا حدس و گمان؟

آیا می توانید بسته بندی اضافی را خودتان انبار کنید؟

اینها سوالاتی هستند که باید به شما کمک کنند قبل از اینکه اولین پرس و جو را با فروشنده بسته بندی انجام دهید، در مورد حجم خود تصمیم بگیرید.

خرید کارتن اسباب کشی پنج لایه

خرید کارتن اسباب کشی پنج لایه