خرید کارتن اسباب کشی

فروشگاه کارتن اسباب کشی

در این مقاله مختصری از مطالب قبلی سایت جمع بندی کرده ایم تا اگر وقت نکردید و تمام مطالب وب سایت را مطالعه کنید با خواندن این مقاله به شما برای خرید کارتن اسباب کشی مناسب کمک کرده باشیم .

کارتن اسباب کشی

یکی از ملزومات مهم و اساسی اسباب کشی خرید کارتن اسباب کشی می باشد چرا که با وجود کارتن اسباب کشی از بی نظمی و آشفتگی اسباب کشی جلوگیری میکنید و حداقل این کار دشوار را برای خوئ کمی راحتر میکنید .کارتن اسباب کشی همچنین از لوازم ما محافظت میکنند و بویژه لوازم شکستنی در جابجایی در امان هستند.

 

برای اینکه یک  اسباب کشی با نظم را تجربه کنیم چه مواردی باید رعایت شود؟

کارتن اسباب کشی انواع مختلفی دارد ،ولی بهترین نوع کارتن ۵لایه اسباب کشی است،این نوع کارتن بدلیل ۵ لایه بودن مقاوم و محکم هستند و ابعاد کارتن در انتخاب خرید کارتن اسباب کشی از اهمیت ویژه ای برخوردار است،برای انتخاب ابعاد کارتن به لوازم خود باید دقت کنید و بهتر است با مشاوران شرکتی که قصد خرید کارتن اسباب کشی از آن را دارید مشورت بگیرد و با ذکر لوازم خود و تعداد آنها ، مشاوران فروش شما را راهنمایی کرده و تعداد و ابعاد مناسب کارتن اسباب کشی را خریداری میکنید .

قیمت خرید کارتن اسباب کشی

قیمت خرید کارتن اسباب کشی

برای استعلام قیمت کارتن اسباب کشی به موارد گوناگون بستگی دارد از جمله:جنس،ابعاد،تعداد.

شما میتوانید از کارتنچی بصورت تکی و عمده ای کارتن اسباب کشی مورد احتیاج خود را خریداری کنید .مشاوران فروش ما ۲۴ ساعته آماده خدمت رسانی به شما هستند.

خرید و فروش کارتن اسباب کشی در کارتنچی باقیمتی مناسب و کیفیتی بالا نسبت به رقبا صورت میگیرد.

موارد استفاده از  کارتن اسباب کشی

 

از کارتن های اسباب کشی برای بسته بندی لوازم گوناگونی نظیر موارد زیر استفاده میشود :

  • بسته بندی لوازم شکستنی
  • بسته بندی کیف و کفش
  • بسته بندی پوشاک
  • بسته بندی کتوب
  • بسته بندی موارد غذایی
  • و…………

 

چگونه از  کارتن اسباب کشی استفاده کنیم؟

 

توجه کنید  که در بسته بندی لوازم  سنگین مثل  کتوب  هرگز  از کارتن های سایز بزرگ استفاده نگردد ،چون  باعث می شود کارتن حمل بیش از اندازه سنگین شود و جابجایی آن برای شما سخت شود که پیشنهاد کارتنچی به شما استفاده از کارتن اسباب کشی است. شما برای این کار  از کارتن مخصوص حمل کتاب میتوانید  استفاده کنید و آنها را بسته بندی کنید .

 

چگونه کارتن اسباب کشی بخریم؟

 

برای خرید کارتن مناسب برای بسته بندی لوازم  منزل باید  از شرکت های بسته بندی و همچنین شرکت های تولیدی کارتن برای اسباب کشی تهیه کنید. شرکت های تولیدی با توجه به نیاز بازار کارتن های متنوع را تولید و در دسترس مردم قرار میدهند.کارتنچی  به صورت آنلاین و حتی سفارش تلفنی در اختیار شما قرار داده است و شما میتوانید خریداینترنتی کارتن اسباب کشی را با ما تجربه کنید.

خرید کارتن اسباب کشی در تهران توسط کارتنچی با قیمت مناسب با ما تماس بگیرید.

فروشگاه کارتن اسباب کشی  -کرج -منطقه صنعتی ماهدشت خیابان ارس  پلاک ۳۸

تلفن :۳۷۳۰۸۰۸۰-۰۲۶

فکس:۳۷۳۱۱۰۸۰-۰۲۶