خرید کارتن بسته بندی کوچک

کارتن ‌ مقوایی دو جداره

خرید کارتن بسته بندی کوچک

خرید کارتن بسته بندی کوچک

معرفی کارتن سایز کوچک

کارتن اسباب و اثاث کشی کمپانی کارتن چی ابزاری کاربردی برای بسته بندی وسایل خانه و دفتر می‌باشد که با متریالی کیفیت خوب و مستحکم ساخت گردیده و همگی نیاز های مشتریان را در کارها اسباب و اثاث کشی و بسته بندی برطرف میکند .

کارتن لوازم کشی سایز کوچک کمپانی کارتن چی به طور به طور کامل ضد ضربه به مشتریان عزیز عرضه میگردد . این کارتن  های لوازم کشی دارنده مقاوت بسیار بالایی در قبال ضربه و رطوبت است و در اثاثیه کشی خانه یا این که دفتر دارنده عملکرد بسیار بالایی خواهد بود .

اسباب و اثاث کشی خانه امری مالامال دردسر و لبریز استرس میباشد که بیشترین نگرانی در آن برای زخم دیدن اسباب و اثاث خانه به هنگام جا به جایی میباشد. برای زخم ندیدن وسایل به هنگام جا به جایی نیاز به کارتن  مطلوب اثاثیه کشی دارید.

کشف کردن کارتن بسته بندی وسایل خانه و  بسته بندی برای جابجایی وسایل منزل می‌تواند سخت باشد، به ویژه در صورتی‌که قصد داشته باشید  وسایل تان را برای مدتی ذخیره فرمایید و یا این که در انبار نگه دارید. کارتن بسته بندی اسباب و اثاث کشی می بایست مطلوب با وسایل شما باشد . درصورتی که که وسایل سنگین و شکستنی دارید مطلقا می بایست از کارتن  های سفت و جدید به کار گیری نمایید.

فرآورده کارتن لوازم کشی سایز کوچک از ورق کارتنی ۵ لایه است که دارنده استحکام بسیار بالایی در قبال گونه های ضربه خواهد بود .

بعد ها این کارتن  ۳۵×۴۰×۵۰سانتنی متر میباشد . وسعت فضای داخلی درین کارتن  ۵۵لیتر هست .

حداکثر وزنی که‌این کارتن  بسته بندی وسایل خانه می تواند تحمل نماید ۳۰ کیلوگرم خواهد بود .

مورد ها به کار گیری از کارتن سایز کوچک در مواقعی همانند پک نگهدارنده شکستنی, برای حمل داخلی و فریت توشه, مطلوب برای ظروف تزئینی و آنتیک, تحت عنوان بسته بندی ظروف شکستنی آشپزخانه, مطلوب برای ظروف کریستال و چینی, بسته بندی مجسمه و تزئینی های تزیینی خواهد بود .

مجموعاَ مجموع وسایل خرده ریز جان دار در خانه را می بایست در کارتن  های مطلوب اثاثیه کشی بسته بندی کرد. به دلیل آنکه در صورتیکه اسباب خرده ریز ،باطن کارتن با بعدها نا مطلوب قرار گرفته و بسته بندی خواهد شد علاوه بر احتمال جراحت دیدن و شکستن آن ها در طی روند جابه جایی احتمال گم شدن آنان نیز به مراتب ارتقا میابد .

بعدها داخلی این کارتن ۳۲×۳۷×۴۶ میباشد

 

تولید های کارتن چی

 

محصول ها کارتن چی  مطلوب جهت اشکال بسته بندی

با اعتنا به طیف عظیم کارتن ‌های در بازار تعیین کارتن ‌ای که مطلوب عمل شما باشد و نیازهایتان را در مورد بسته بندی تولیدها برآورده سازد، دشوارتر از آن چیزی ست که به حیث میرسد. در پی نگاهی اجمالی خوا‌هیم داشت به اشکال بسته بندی که کارتن چی  ارائه می دهد. در ضمن جهت استعلام ارزش کارتن  می توانید از این نصیب مبادرت کنید.

 

کارتن ‌ مقوایی تک جداره:

 

کارتن چی  گروه‌ای از کارتن ‌های مقوایی تک جداره در سایزهای استاندارد ایجاد می‌‎نماید. این کارتن ‌ها از مقوای تک لایه و موج‌دار درست شده‌اند. ساختار این نوع مقوا دربرگیرنده دو برگه مقوایی صاف می گردد که از بالا و تحت یک کاغذ مقوایی موج‌دار را در بر گرفته‌اند. کارتن  های مقوایی موج دار و تک جداره ساخت‌و‌ساز این مجموعه قابل توصیه در رنگ‌های متعدد هستند. این کارتن ‌ها در قبال ضربات وارداتی به سطح فوقانی و زیرین خویش مقاومند.

ما میتوانیم کارتن ‌های مقوایی تک جداره را در هر سایز و ابعادی ساخت و ساز کنیم. با ما تماس حاصل نمایید تا کارتن ‌ای را برایتان پباده سازی کنیم که دقیقاً متناسب با نیازهایتان باشد. در کسب و کارهایی که وسعت قابل توجهی از کارتن ‌های بسته بندی لازم میباشد، شاهد محبوبیت روز افزون کارتن ‌های مقوایی تک جداره بوده‌ایم. کارتن ‌های مقوایی تک جداره بسیار مدل بوده و مورد‌ای ایده‌آل و مقرون به صرفه برای بسته‌بندی، حمل و انبارکردن کالاها به شمار می‌رود.

کارتن ‌های کوچک‌تر را می‌قدرت برای بسته‌بندی گونه های و اقسام کالاها به عمل موفقیت. همینطور به هنگام حمل محصول می‌قدرت کارتن ‌های کوچک‌تر را داخل کارتن ‌های گسترده‌تر قرار بخشید تا از شر زخم‌های فرنگی محفوظ بمانند. از سایر موردها به کار گیری کارتن ‌های عظیم‌تر می‌قدرت به بسته‌بندی و ذخیره کردن اجناس مدل نیز اشاره داشت.

 

کارتن ‌ مقوایی دو جداره:

 

کارتن چی  گروه‌ای از کارتن ‌های مقوایی دو جداره را در سایزهای استاندارد ایجاد می‌نماید. این کارتن ‌ها از مقوای دو لایه موج‌دار درست شده‌اند. به عبارتی‌طور که در تصویر می بینید، ساختار این نوع مقوا دربرگیرنده دو برگه مقوایی صاف می شود که از بالا و زیر دو لایه شیت مقوایی موج‌دار را در بر گرفته‌اند، مرز فی مابین این دو صفحه موج‌دار، یک لایه صفحه مقوایی صاف میباشد. کارتن ‌های مقوایی دو جداره را می‌قدرت برای گونه های بسته بندی اقلام سنگین‌ آیتم به کارگیری قرار بخشید به این دلیل که استحکام و مقاومت بالای این کارتن ‌ها اجتناب‌ناپذیر میباشد.

در مواقعی که کالاها به مراد ارسال و حمل بسته بندی میشوند، به کارگیری از کارتن ‌های دو جداره مورد‌ای میباشد خردمندانه که مراقبت بیشتر محموله‌تان را به دنبال داراست. ما خواهیم توانست کارتن ‌های مقوایی دو جداره را در هر سایز و ابعادی ساخت کنیم. وقتی که وزن محتویات داخل کارتن  ارتقا یافته و به حفاظت بیشتری نیاز میباشد، استعمال از کارتن ‌های دوجداره شایسته ترین آیتم‌ای‌ست که پیش رویتان جای‌دارد.

 

کارتن ‌های فوق‌العاده سفت منحصربه‌فرد صادرات:

 

کارتن چی  کارتن ‌های فوق‌العاده سفت و منحصر به فرد صادرات در اندازه‌های استاندارد عرضه می‌نماید و این به معنای قرار تصاحب کردن راحت و بی‌دردسر این کارتن ‌ها در پالت‌های اختصاصی حمل و نقل کالاست. همینطور با استعمال از کارتن ‌های گسترده‌تر میتوانید نیروی عمل و هزینه‌های لازم حمل و نقل را به ترازو قابل مراعات‌ای کاهش دهید و از ارسال تولیدها خویش در قالب شمار کثیری از کارتن ‌های کوچک اجتناب نمایید. کارتن ‌های منحصربه‌فرد صادرات دو جداره و سفت بوده و دوام و استحکام آن ها در حدی میباشد که می‌اقتدار از آن ها برای ذخیره کردن اقلام متعدد استفاده نمود.

روش پباده سازی و ایجاد این کارتن ‌ها به سیرتکامل‌ای میباشد که می‌قدرت با خاطری راحت از آنها برای حمل و ذخیره کردن کالاهای سنگین استفاده کرد. کارتن ‌های منحصر صادرات سپیدار به طور نپخته و معمولی در انبار ذخیره می شوند ولی شما میتوانید داده ها متبوع خویش را بر روی آن ها چاپ کنید. این کارتن ‌ها در سبک استاندارد ۰۲۰۱ و به طور تخت و سوای تاخوردگی در چنگ مصرف‌کنندگان قرار می گیرند تا بتوان آنان را به راحتی انبار کرد. این کارتن ‌ها نیز نوع مستحکم و با دوام کارتن ‌های مقوایی موج‌دار و دو جداره به شمار می روند و برای اشکال بسته بندی مطلوب و قابل به کار گیری میباشند.

 

کارتن ‌های منحصر بسته بندی کتاب:

 

کارتن ‌های منحصر به فرد بسته بندی کتاب یک پباده سازی تعدادی منظوره و مخصوص میباشد که به شما اذن میدهد تیم‌ای از چند و یکسری کتاب با سایزهای متفاوت را بسته بندی فرمایید. استفاده کردن این کارتن ‌ها شایسته ترین و سهل وآسان‌ترین شیوه برای بسته‌بندی و حفاظت از کتاب‌ها به هنگام ارسال آنها به شمار می‌رود.

با وجود این کارتن ‌ها دیگر نیازی وجود ندارد از دیگر شیوه‌های بسته‌بندی برای دوری از جراحت دیدن کتاب استعمال نمائید. طول این کارتن ‌ها قابل تهیه و تنظیم میباشد، لذا می توانید یک کتاب کلفت یا این که چندین کتاب کوچک را بسته‌بندی نمائید. این کارتن ‌ها برش قالبی خورده‌اند و از فرآورده مقوای تک جداره و موج‌دار می باشند.

  •  کارتن اسباب کشی در نارمک
  • کارتن اسباب کشی در الهیه
  •  کارتن اسباب کشی در منیریه
  • کارتن اسبابکشی در شهرک غرب

کارتن ‌های منحصر بسته بندی نان و شیرینی:

 

این کارتن ‌ها برش قالی منحصر به خویش را داشته و برای بسته‌بندی نان و شیرینی آیتم به کارگیری قرار میگیرند. این کارتن ‌های مقوایی در ۴ سایز متفاوت جان دار میباشد و از مقوای تک جداره موج‌دار تشکیل شده‌اند. این کارتن ‌ها میان صنف قنادان و شیرینی‌پزان بسیار دوستداشتنی بوده و برای بسته‌بندی مواد غذایی همانند نان و شیرینی و امثال آن کاربرد داراست.

هنگامی که از این کارتن ‌ها به مراد بسته‌بندی اقلام سبکی از قبیل نان و شیرینی فایده میگیرید، میتوانید سهل و آسان خیال و خاطر باشید که کف کارتن  استحکام مایحتاج جهت تاب آوردن وزن محتویات کارتن  را دارد.

 

کارتن ‌های منحصر بسته بندی برگه:

 

با امداد این کارتن ‌ها میتوانید کاغذهای پرینت را در شایسته ترین وضعیت ممکن نگه دارید. این کارتن ‌ها از مقوای بسیار محکمی تشکیل شده‌اند و با به کار گیری از چسب چهار کناره درب و بدنه‌شان به هم متصل گردیده‌اند. ساختار این کارتن ‌ها مستحکم و بادوام می باشد.

‌این پیشگفتار‌ای بود در مورد طیف بزرگ کارتن ‌های درست شده از مقوای موج‌دار که بوسیله کارتن چی  جهت اشکال بسته بندی ساخت و ساز و عرضه میگردند؛ از کارتن ‌های مقوایی تک جداره و دو جداره معمولی گرفته تا کارتن ‌هایی با ساختار پیچیده‌تر و دارنده برش قالبی. جهت پیشنهاد و استعلام بها کارتن  متبوع خویش با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

 

 

بهترین تجربه اسباب کشی با خرید کارتن  با کیفیت

معمولا برای بسته بندی و جابجایی رخت خانه شکننده و کالاهای آسیب پذیر خرید کارتن ثابت نقش مهمی در اسباب کشی دارد. البته به کارگیری کارتن سه لایه به علت قیمت ذیل به صرفه است ولی مقاومت کارتن پنج لایه را ندارد. کارتن ها تشکیل شده از لایه های مقوا که با کم یا اضافه کردن شمار لایه ها میزان ثبات آن ها تغییر می کند. همچنین فرآوری کارتن ها به دو روش صورت می گیرد.

یکی محصول باره عقیده را مستقیم از چوب فرآوری می کنند که استقامت و مقاومت زیادی دارد؛ و در حالت دوم از ورق های کاغذی و کارتن های بازیافتی، محصولی تازه فرآوری می کنند که کیفیت و استوار کمتری نسبت به فرآورده اولی را دارد. کارتن های چوبی برای حفاظت مواد غذایی به شغل می روند الی بدون هیچ آسیب در سلامت کامل بمانند؛ اما اگر لایه باطنی کارتن ها یا مقواهای موج دار باشند، هنگام تولید آن از مواد بازیافتی استفاده می کنند در نتیجه گزینه مناسبی برای اسباب کشی هستند؛ که بخش موج دار رخت و پخت را در روبرو ضربه اتفاقاً محافظت می کند و باعث استوار بیشتر کارتن می شود.

اهمیت جاسازی کارتن ثابت اسباب کشی

اسباب کشی و جابجایی = با به کارگیری کارتون مقاوم برای سازمان ها، ادارات و خانه ها جزء دشوارترین کارهای روزمره است. در ضمن هدف اصلی اسباب کشی تندرست ماندن اثاث و تجهیزات است. بیشترین مردم برای حمل و نقل وسایل خویش از کارتن های دست دوم غیر تغییر ناپذیر و آلوده بهره‌گیری می کنند؛ که به جزء غیربهداشتی بودن کارتن ها، استحکام آنها در مراقبت و حفاظت و بردباری وزن وسایل زیر است.

در نتیجه گزند دیدگی اثاث، اسباب کشی را به تعویق می اندازد. افرادی که هدف اثاث کشی دارند و نمی خواهند اثاث آنها آسیب ببیند و خواهان جابجایی راحت و بدون دغدغه هستند به پیشه بردن کارتن مخصوص اسباب کشی جوابگوی تمام سوالات آنها می باشد. وانگهی به علت تقاضای بسیار ملت برایکارتن اسبابکشی، کمپانی های زیادی در این مقوله مشغول به فرآوری آنها شده اند.

دلایل به کارگیری کارتن تغییر ناپذیر و پسین ویژه اسباب کشی

یکی از مهم ترین دلایل استفاده از کارتن مقاوم اسباب ها کشی تازه می توان به چند لایه بودن آنها اشاره کرد که وجود فضای خالی بین این لایه ها مثل یک ضربه گیر عمل می کند. برآیند اینکه از شکستگی و آفت احتمالی رخت خانه تو جعبه ممانعت می کند. نگرانی اصلی کسان در موعد جابجایی اثاث، شکستگی و آفت دیدگی آنها است که با استفاده از کارتن مختص به اسباب کشی این نگرانی برطرف می شود.

مزایای خرید کارتن اسباب کشی

در پیش درآمد اکثر افراد فکر می کنند خرید کارتن نو و مقاوم جهت اسباب ها کشی خرج اضافی و الکی است ولی اگر رخت خانه کشی به چهره نا به سامان باشد، خسارات و ضرر بیشتری به بار می آورد. چون وسایل با سایز کبیر به اطراف برخورد کرده و خش بر می دارند، رخت و پخت ریز بین وسایل گم می شوند و رخت خانه شکستنی با یک ضربه می شکنند. برآیند اینکه خرج نکردن برای کارتن خسارات اکثریت به شما وارد می کند