خرید کارتن تعداد زیاد و کم

خرید کارتن تعداد زیاد و کم

خرید کارتن تعداد زیاد و کم

شاید شما هم مثل من دقیق برای سفارش خرید کارتن برای بسته بندی لوازم خود در مورد تعداد و ابعاد اطلاع نداشته باشید مشاوران و کارشناسان فروش ما در این امر به شما کمک میکنند تا تعداد مناسب و یا کارتن های با ابعاد مناسب با لوازمتان خریداری کنید.

خرید کارتن تعداد زیاد و کم در کارتنچی به تعداد دلخواه مشتری صورت میگیرد.     

یکی از نکات حیاتی ، جهت خرید کارتن و انتخاب کارتن ساز مناسب برای تهیه کارتن مخصوص کار خود هزینه آن می باشد، که بخش تامین  و تولیدکنندگان در ارتباط با چند کارتن ساز  استعلام قیمت  آنها را ارزیابی و سپس با توجه به کیفیت سفارش خود را نهایی می کنند. برای استعلام گیری کارتن لازم است ابعاد کارتن از جمله اندازه های مختلف کارتن و مدل کارتن از جمله  فروش کارتن کیبوردی،فروش کارتن درب دار، کارتن بدون درب، کارتن ته قفلی، کارتن کفشی مشخص شود و همچنین چاپ روی کارتن و جنس مورد نیاز  را به کارتن سازی  اعلام نمایید. تا کارتن سازبا توجه به آنها قیمت کارتن بسته بندی را اعلام نماید.بعد از اعلام قیمت توسط شرکت و تایید مشتری راه های زیادی برای تحویل کارتن ها به مشتری میباشد که برای اطلاع بیشتر،مشتریان عزیز با راه های ازتباطی که داخل سایت ذکر شده با شزکت تماس حاصل فرمایند.

از جمله عوامل دیگری که در هزینه قیمت سفارش خرید کارتن ها دخیل میباشد تعداد سفارش میباشد که بالطبع هر چه تعداد سفارش ها بالاتر باشد تخفیف بیشتری به خریدار برای خرید کارتن تعلق میگیرد.

همانطور که در بالا گفته شد عوامل متعددی در قیمت کارتن تاثیر دارد که برای اطلاع رسانی به شما مشتریان گرامی یک سری از این موارد مهم دیگر رو به شما اطلاع میدهیم که در موقع خرید تسلط بیشتری به نحوه سفارش خود داشته باشید،-)نوع کاغذ رویه -)نوع کاغذ زیره -)نوع چاپ -)تعداد رنگ چاپ -)هزینه قالب -)هزینه سفارش.

ویژگی های یک سفازش خرید خوب کارتن مخصوص اسباب کشی

این کارتن ها معمولا دارای مقاومت بالا و در اندازه های مختلف تولید میشوند.در کل موقع اسباب کشی غیر از وسایلی مثل مبلمان و امثال آن اکثر اثاثیه مثل ظزوف شکستنی،تابلوه ها و ساعت و… بهتر است با استفاد از کارتن اسباب که شیب مخصوص بسته بندی شود زیرا علاوه بر محافظت دربرار ضربه و اسیب دیدن جابجایی و حمل اثاثیه را اسانتر میکند.

مهمترین مواردی که که میتوان برای انها به سراغ خرید کارتن اسباب کشی رفت به این شرح میباشد.درصورتیکه در اسباب کشی خرده وسایل زیاد دارید خرید کارتن اسباب کشی خیلی به صرفه است.از جمله این خرده وسایل میتوان به این موارد اشاره کرد،کتاب،کفش،موادغذایی،لوازم خواب ،لوازم دکوری.

و اما در ظاهر برای خرید کارتن مخصوص اسباب کشی باید هزینه کرد و به ذهن ما این پیش می اید که هزینه اسباب کشی افزایش پیدا میکند ولی در واقعیت  چنین نمیباشد بدین صورت که در صورت خرید کارتن مخصوص اسباب کشی و جمع و جور شدن وسایل طبیعتا تایم اسباب کشی کاهش پیدا میکند و بالطبهه آن هزینه کاهش پیدا میکند.دیگر مورد این است که اگر وسایل منزل در کارتن مخصوص اسباب کشی حمل شود امکان اسیب دیدن و شکستن و… از بین میرود که اگر فقط یک وسیله کوچک در اسباب کشی شکسه شود و یا از بین برود هزینه جبران ناپذیری برای مشتری دارد.

 

خرید کارتن تعداد زیاد و کم

 

 

  •  خرید کارتن تعداد زیاد
  •  خرید کارتن تعداد زیاد و کم
  •  فروش کارتن درب دار
  •  قیمت سفارش خرید کارتن