خرید کارتن ضخیم

خرید کارتن ضخیم

خرید کارتن ضخیم

به چه علت کارتن ضخیم را برای اسباب کشی گزینش کنیم؟

سایت کارتنچی به شما توصیه می کند تا در اثناء انگیزه ها کشی و حمل و نقل از مقواهای نازک و ناایمن بهره‌گیری نکنید. احتمالاً با طرح این مسئله سوالی مینی بر فروش محصولات ما به ذهن شما خطور کند ولی ما درصددیم آغاز شما را در این مطلب نسبت به خرید آگاه کنیم و شما بهترین انتخاب را داشته باشید حتی اگر خرید کارتن ضخیم خویش را از این سایت انجام ندهید. از این رو نخست درصددیم الی به سوژه “چرا کارتن مقاوم را برای جابجاییگزینش کنیم؟” بپردازیم.

 

دلایل به کارگیری کارتن ضخیم

مهمترین انگیزه بهره‌گیری نکردن از مقواهای بی کیفیت یا بهتر بگوییم به کارگیری کارتنهای ضخیم، در امان ابقاء وسایل در جابجایی است. با به کارگیری کارتن های مقاوم همانند کارتن ۵ لایه ضخیم نگران شکستن وسایل یا روش حمل و نقل آن نباشید. خیالی آسوده بزرگترین ارمغانی است که شما می توانید در برگزیدن این گونه کارتن داشته باشید.

کارتن ضخیم

ویژگی های کارتن ضخیم

استفاده و خرید کارتن مقاوم  از کمپانی یا فرد خاصی نمی تواند امنیت وسایل باره نظر شما را تامین نماید. باید در هنگام برگزیدن مدهای مختلف کارتن مقاوم نهایت دقت را به عمل آورید.

یک کارتن مقاوم باید دارای ویژگیهای پایین باشد:

دوام

با دوام بودن کارتن ضخیم در نگهداری وسایل بسیار دارای اهمیت است. هر چقدر کارتن های وسایل دوام بیشتری داشته باشد، امنیت برای تندرست پایدار گذاشتن وسایل بهتر پایدار می شود.

سبک وزن با نسبت نیرو به وزن بالا

شاید این تیتر در ذهن شما سوالات بسیار زیادی را برپایی کند. اما تعقیب کردن این نوشته می تواند سوالات ذهنی شما را به نکویی پاسخ دهد. پروا کنید! کارتن های ضخیم با توجه به کاربری و کارایی که دارند، از وزن ها و اندازه های مختلفی برخوردارند. از این جهت هر کدام از کارتن ها در هر شرایطی باید وزن زیاد اندک و ایمنی فوقانی را برپایی کنند. سوال: آیا ممکن است کارتنی وزن ذیل و امنیت بالایی داشته باشد؟ در پاسخ باید بگوییم بله! کارتن های مقاوم می توانند علاوه بر وزن پایین کاربری و امنیت فوقانی را با خود به همراه داشته باشند. در مطالب پایین این گونه تفاوت ها را اغلب به مقایسه خواهیم گذاشت.

خرید کارتن ضخیم

محافظت از محصول

مهمترین ویژگی کارتن مقاوم محافظت از فرآورده است. کارتن مقاوم به نکویی از محصولات شما در برابر ضربه و رطوبت بازداری می نماید.

مقرون به صرفه

هزینه کارتن مقاوم از دیگر عواملی است که می تواند برای هر فرد کاربرد کننده ای مهم باشد. خرید کارتن مقاوم می تواند علاوه بر تامین امنیت وسایل و محصولات خرج اندکی را با خود به همراه داشته باشد. هزینه مقرون به صرفه و امنیت بالا، دقیقا دو خاصیت است که بسیاری از ما به دنبال آن هستیم.

سازگار با پیرامون زیست

برای انسانهایی مانند من که عاشق محیط زیست اند، سازگاری هر محصولی با طبیعت می تواند گرد از گزینه های گزینش باشد. کارتن مقاوم … از دسته محصولاتی است که با محیط زیست سازگار بوده و کمترین آسیب را به پیرامون گوشه ها-کناره ها می زند.

خرید کارتن ضخیم

ویژگی های کارتن مقاوم را در مطلب بالا بیان کردیم. اگر خاصیت های این فرآورده را پسندیده اید و مایلید از آن در فضاهای مختلف باره بهره‌گیری پیمان دهید، بی گمان در ذهن خویش خرید کارتن ضخیم را می پرورانید. خرید کارتن مقاوم به واقع آسان است اما باید آن را برای تاثیر بیشتر و داشتن خصوصیاتی چون وکیوم و بهداشتی بودن، بردباری وزن محصولات، بازداری از خسارات احتمالی، محافظت از وسایل و سهولت در ترابری از شرکتهای معتبر ارائه کننده کارتن مقاوم خریداری کرد.

شرکت پایتختکارتنچی اعث شده تا  خریداران کارتن های مقاوم در کشور روز به روز افزایش یابد. خرید کارتن مقاوم از ما می تواند شرایط بسیار ایده آلی را برای شما فراهم سازد. یکتا از این شرایط امکان ثبت درونمایه درون کارتن بر روی کارتن است. داشتن هشدارهای گوناگون به اتفاق با وزن اندک و ایمنی بالا هر درخواست کننده را ایجاب به خرید کارتن مقاوم می کند.

کارتن ۵ لایه ضخیم

کارتن ۵ لایه ضخیم را در اکثر مواقع در جابجایی ها مورد استفاده قرار می دهند. این کارها به راحتی می توانند محصولات را با وزن های بالا بردباری کنند و از آنها در برابر ضربه و رطوبت محافظت نمایند. اگر مایلید تا از کارتن های ضخیم و ثبات بالا استفاده نمایید، درنگ نکنید و به سرنوشت فروش کارتن ۵ لایه ضخیم مراجعه کنید و با خرید کارتن ۵ لایه ضخیم امنیت محصولات خود را فراهم سازید.

کارتن ۵ لایه ضخیم

خرید کارتن ۵ لایه ضخیم

در پیوسته مطلب به چند نمونه از کارتن ۵ لایه ستبر اشاره خواهیم کرد تا بتوانید با این محصول اغلب آشنا شوید.

طول: ۶۰
عرض: ۴۰
ارتفاع: ۴۰
کارتن ۵ لایه آکبند

اگر در موعد حمل و نقل به دنبال کارتنی ویژه برای وسایل شکستنی خود مثل بلوریجات و چینی جات هستید، بهترین گزینه برای شما استفاده از کارتن ۵ لایه آکبند است. این کارتن ها از وسایل شما در مساوی ضربه جلوگیری می نماید و مخصوص وسایل شکستنی طراحی شده است. ابعاد و استحکام این نوع کارتن ها کاملا بر اساس نوع دربایستن کاربر طراحی شده است.

مشخصات کارتن ۵ لایه آکبند (مناسب برای وسایل شکستنی) به شرح ذیل می باشد:

طول: ۶۰
عرض: ۴۰
ارتفاع: ۴۰
کارتن ۵ لایه در مرز نو

از دیگر کارتن های مقاوم ۵ لایه که مخصوص وسایل شکستنی است می طاقت به کارتن ۵ لایه در حد نو اشاره کرد. این گونه کارتن ها کارایی و کاربری مشابه کارتن ۵ لایه آکبند دارند با این تفاوت که از قیمت زیر تری برخوردار هستند. ناگفته نماند کیفیت این کارتن ها به نسبت ۵ لایه آکبند کمی زیر تر است.

خرید کارتن ضخیم

خرید کارتن ضخیم

 

خرید کارتن ضخیم

فروش کارتن خالی دست دوم
خرید کارتن مقوایی بزرگ
ارزانترین کارتن بسته بندی
فروش عمده کارتن بسته بندی
خرید کارتن مقوایی بزرگ

خرید کارتن مقوایی بزرگ