رعایت نکات بهداشتی در خریداینترنتی کارتن اسباب کشی

رعایت نکات بهداشتی در خریداینترنتی کارتن اسباب کشی

خرید اینترنتی کارتن اسباب کشی در کارتنچی خریدی راحت و سریع ارسال به سراسر کشور

شرکت کارتن فروشی

کارتنچی در ایام کرونا از ابتدا به فکر مشتریان خود بوده و تمام مسایل بهداشتی را رعایت کرده است و اکنون بیشتر از قدیم به این مسائل توجه دارد در مطالب زیر نکاتی  را بیان کرده ایم که برای تمام ما رعایت کردنشان امری ضروری می باشد.

وقتی خرید آنلاین خود از  تحویل میگیرد از  بازکردن زود  هنگام بسته بندی خودداری کرده و ابتدا مشخصات کالای سفارش خود را  با کالای تحویلی بررسی کنید و  در صورت هر مشکلی  با فروشگاه تماس بگیرید.

تهیه کارتن اسباب کشی

رعایت اصول بهداشتی در تحویل کالا خیلی مهم می باشد. شخصی که مامور است  کالا را  به شما تحویل دهد، باید از ابزار مراقبتی مانند ماسک و دستکش داشته باشد. در نظر بگیرید  هرگونه کالا و خدمات پس از تحویل بار دیگر باید ضدعفونی شود  و بعد به داخل منزل ببرید ، تا امکان هرگونه ورود ویروس به محل قرنطینه نباشد.

تهیه کارتن اسباب کشی

برای تهیه کارتن های اسباب کشی و کارتن حمل بار  ش از شرکت کارتنچی که دارای خط تولید تولید کارتن های اسباب کشی و دیگر لوازم بسته بندی می باشد خریداری کنید. چرا که ما با توجه به نیاز بازار و رفاه حال هموطنان انواع  کارتن ها را تولید و در دسترس شما قرار می دهیم.

حتی کسانی که به اینترنت دسترسی نداشته می توانند با تماس های تلفنی سفارش خود را برای تهیه کارتن اسباب کشی ثبت کنند. این شرکت کارتن فروشی کارتن با کیفیت بالا و قیمت مناسب عرضه میکند که تمام سفارشات مشتری ها را در حداقل ترین  زمان ممکن به دست مشتریان ارسال میشود.

تهیه کارتن اسباب کشی

فروشگاه اینترنتی لوازم بسته بندی 

 

در هرمنطقه ای از تهران   می‌توانید از فروشگاه بسته بندی کارتن فروش کارتنچی به خرید کارتن اسباب کشی و سایر تجهیزات بسته بندی  اقدام نمایید و از کیفیت این لوازم استفاده ببرید.

خرید کارتن اسباب کشی دروس  خرید کارتن اسباب کشی ولنجک    خرید کارتن اسباب کشی شوش  کارتن لوازم بازار

 

 

سوالات متداول برای خرید و تهیه کارتن اسباب کشی

فرق کارتن اسباب کشی با کارتن های معمولی چیست؟

کارتن های ویژه  اسباب کشی دارای ضخامت مناسب و مقاومت بالایی بوده  تا قادر باشد  سلامت وسایل حساس و شکستنی  داخل منزل در هنگام اسباب کشی تامین کند.

تفاوت کارتن اسباب کشی موجود در بازار در چیست؟

کارتن های کارتنچی کاملا ۵ لایه از نوع مقاومت بالا هستند و دارای فولوتینگ قوی جهت جلوگیری از رسیدن ضربه و فشار به محتویات داخل کارتن هستند .

آیا کارتن های اسباب کشی  دارای سایز بندی  متنوع هستند؟

پاسخ این سوال بله است

میانگین قیمت کارتن های اسباب کشی  چقدر است؟

شما میتوانید در ساعت اداری با ما تماس بگیرید و از قیمیت کارتن ها مطلع شوید

  • ۰۲۱-۲۲۰۹۰۷۵۷
  • ۰۲۱-۲۲۰۹۰۶۸۶

 

دانلود پی دی اف مقاله کارتن اسباب کشی

pdf download