فروش عمده کارتن اسباب کشی و جعبه

فروش عمده کارتن اسباب کشی

فروش عمده کارتن اسباب کشی و جعبه

فروش عمده کارتن اسباب کشی و جعبه کارتن مخصوص جابجایی برای بسته بندی و حمل و نقل لوازم اسباب کشی مورد استفاده قرار میگیرد  که در حرفه های مختلف  نیز برای جابجایی لوازم از آن ها استفاده می گردد. این کارتن ها در ابعاد متنوع  تولید می شوند. حتی به سفارش مشتری در ابعاد های مورد نظر  نیز تولید می گردند. کارتن های بزرگی نیز وجود دارد که برای بسته بندی لوازم برقی مورد استفاده قرار میگیرد.

آگهی‌های انواع کارتن اسباب کشی

کاربرد کارتن اسبابکشی و جابجایی:

از کاربرد های مهم کارتن مخصوص جابجایی می توان به بسته بندی کتوب بسته بندی کیف و کفش، پوشاک، مواد غذایی،لوازم آشپزخانه، سرویس و ظروف ،لوازم خواب،  دکور و اسباب بازی های کودک نام برد.

لازم است برای یادآوری شده است یک بار دیگر به تعریف کلی کارتن اسباب کشی بپردازیم:

 تعریف کارتن اسباب کشی چیست؟

تعدادی کارتن های رگال دار نیز تولید شده است  که برای جابجایی لباس های مجلسی مورد استفاده قرار میگیرد. کت و شلوارها را با جالباسی روی رگال های کارتن قرار داده  تا بدون چروک و منظم لباسها را بسته بندی کنیم. این کارتن های رگال دار اسباب کشی مانند  یک کمد لباسی کاربرد دارند ولی در عوض بسیار سبک تر از کمد بوده  و راحت جابجا می شوند. می توان از کارتن های بزرگ برای حمل قابلمه و ظروف پلاستیکی که وزن زیادی ندشته و فقط حجم میگیرند استفاده کنید.

 

 

 

 خرید و فروش کارتن بسته بندی

فروش کارتن اسباب کشی محکم ارزان

علاوه بر ضخامت کارتن، ابعاد  کارتن نیز باید متناسب با نوع لوازمی که در آن قرار می گیرد مناسب باشد. اگر قصد خریداری  این کارتن ها را دارید به طور مستقیم از شرکت های کارتن سازی تهیه کرده در این صورت برای شما به ارزان تر می باشد،بهتر است از کارتن های مخصوص حمل بار دسته دوم استفاده نکنید چون در این صورت ممکن است کارتن از کیفیت خوبی برخوردار نباشد و در طی جابجایی پاره شود و لوازم شما دچار آسیب شود.

بهترین کارتن های اسباب کشی کارتن های ۵ لایه بوده  که مقاومت لازم را برای قرار دادن لوازم سنگین تر را دارد. کارتن های با ضخامت کمتر برای بسته بندی و حمل لوازم سبک تر است. وقتی لوازم را در کارتن اسباب کشی بسته بندی میکنید، باید  از چسب پهن برای بسته بندی و محکم کردن کارتن استفاده گردد  این کار باعث شده که عملیات حمل با ایمنی و اطمینان بیشتری صورت گیرد.

پخش انواع کارتن اسباب کشی کارتن اسباب کشی

قیمت کارتن مخصوص اسباب کشی:
قیمت این نوع کارتن ها با توجه به ابعاد و ضخامت یا همان تعداد لایه ها فرق دارد. برخی شرکت ها این کارتن ها را به صورت عمده ای و برخی دیگر تکی به فروش می رسانند  . برای دانستن از قیمت کارتن ها می توانید با شرکت های کارتن فروشی در ارتباط باشید.

  • ۰۲۱-۲۲۰۹۰۷۵۷
  • ۰۲۱-۲۲۰۹۰۶۸۶
خرید کارتن خالی غرب تهران    کارتن اماده اسباب کشی    مرکز کارتن فروشی

 

  •  خرید کارتن خالی غرب تهران
  •  فروش کارتن اسباب کشی محکم ارزان
  •  قیمت کارتن مخصوص اسباب کشی
  •  کارتن اماده اسباب کشی
  •  مرکز خرید و فروش کارتن اسباب کشی
  •  مرکز کارتن فروشی

 

 

کارتن های منحصر به فرد اسباب کشی
یک کدام از مهم‌ترین ابزارها برای اسباب و اثاث کشی و حمل بار در حین جابه جایی کارتن اسباب و اثاث کشی میباشد. کارتن ها علاوه بر نظم دادن به فرایند عمل جابه جایی ، در نگهداری از اثاثیه نیز کاربرد زیادی دارا‌هستند. برای تهیه و تنظیم کارتن مطلوب برای اسباب و اثاث کشی موردنیاز میباشد نکاتی را بدانید.

تعیین با کیفیت ترین کارتن
شایسته ترین کارتن برای اسباب و اثاث کشی کارتن های ۵لایه میباشند که از استحکام کافی برای حمل لوازم خانه گزینه به کارگیری قرار میگیرند. علاوه بر استحکام کارتن های لوازم کشی، اندازه و سایز آنان نیز اهمیت فراوانی دارا هستند. کارتون های اسباب و اثاث کشی نباید در بعدها خیلی بزرگ و نه در بعد ها خیلی کوچک آیتم به کارگیری قرار گیرند.

یکی‌از نکات اساسی برای به کارگیری از کارتن در اثاثیه کشی به کار گیری از کارتن های جدید و تندرست میباشد. چون در شکل مطلوب نبودن ممکن میباشد به لوازم شما جراحت وارد گردد.

ارزش کارتن
برنامه کودک با دقت به سایز و اندازه آن ها قیمت های گوناگونی دارندتعدادی از موسسه ها این کارتن ها را به طور بسته ای و تنی چند از شرکتهای آن ها را به طور دانه ای به فرو ش می‌رسانند. برای تهیه و تنظیم کارتن با قیمت ارزان توصیه میشود با موسسه ها اثاثیه کشی و بسته بندی تماس گرفته و از بها کارتن های اسباب و اثاث کشی باخبر گردید.

لزوم بسته بندی وسایل در کارتن های بسته بندی وسایل خانه
بسته بندی یک مبادرت بسیار اصلی در اثاث کشی و باربری میباشد.

همه اقلامی که قرار میباشد در طی حمل اسباب و اثاث به منزل تازه جابجایی یابد می بایست به نحوی بسته بندی خواهد شد که تندرست انها در طی اجرا پروسه جابه جایی مراقبت خواهد شد. اقلامی که قابلیت و امکان قرار تصاحب کردن در کارتن برای لوازم کشی و باکس ها را دارا هستند بهتر میباشد باطن کارتن قرار گرفته و بسته بندی شوند و بقیه اقلام بزرگتر که باطن باکس قرار نمی گیرند مثل مبلمان و امثال آن را با روشهای دیگر مثل به کارگیری از پلاستیک های حباب دار و یا این که روکش های حافظ می قدرت بسته بندی کرد.

بسته بندی با به کار گیری از کارتن برای اثاثیه کشی کاری میباشد که نیاز به سازماندهی و طرح ریزی داراست و احتمالا وقت متعددی را از شما می‌گیرد ،البته در قبال شانس توفیق شما در طی انتقال لوازم خانه و عدم بروز زیان و شکستن وسایل ارتقاء مییابد.

کاربرد های کارتن
از کارتن های اسباب و اثاث کشی می قدرت در بسته بندی اقلام مختلفی از قبیل :

بسته بندی کتاب
بسته بندی کفش
بسته بندی خرقه
بسته بندی مواد غذایی
بسته بندی ظروف چینی و وسایل آشپزخانه
بسته بندی اثاثیه خواب
بسته بندی اثاثیه تزیینی و خرده ریز های درون تالار
….. به کار گرفت .