فروش عمده کارتن بسته بندی

فروش عمده کارتن بسته بندی

فروش عمده کارتن بسته بندی

فروش عمده کارتن بسته بندی در کارتنچی با قیمت مناسب با کارشناس فروش کارتنچی تماس بگیرید.

فروش عمده کارتن بسته بندی۰۹۱۰۸۴۵۸۰۸۰

اعتراف کن. همه ما آن را انجام داده ایم. منظور شما این نیست که فضول باشید، اما نمی‌توانید از بسته‌ای که همسایه‌تان روی آستانش نشسته است، توجه نکنید.

ممکن است آن جعبه شکلک متمایز آمازون یا یکی از آن پیشبند آبی باشد باشد که به نظر می‌رسد در همه جا ظاهر می‌شود – یا شاید چیزی باشد که قبلاً هرگز ندیده‌اید.

همین روز قبل در حین رانندگی در محله‌ام، جعبه‌ای پررنگ و بنفش را دیدم که روی آن نوشته شده بود « فروش عمده کارتن بسته بندی ». » نقش بسته بود. هویج بنفش چیست؟ من هرگز نام شرکت را نشنیده بودم. اما جعبه رنگی پر جنب و جوش کافی بود تا توجه من را جلب کند و در ذهنم بماند.

حدس بزنید وقتی به خانه رسیدم چه کردم؟ من  در گوگل جستجو کردم و متوجه شدم که آنها یک سرویس تحویل غذای گیاهی هستند. در مورد بازاریابی موثر صحبت کنید.فروش عمده کارتن بسته بندی

فروش عمده کارتن بسته بندی

فروش عمده کارتن بسته بندی

فروش عمده کارتن بسته بندی

هویج بنفش صرفاً با استفاده از بسته بندی متمایز و قابل تشخیص، علاقه یک ناظر معمولی (من) را برانگیخت و کمی تبلیغات رایگان نیز انجام داد.

برای مشاغل در هر اندازه، بسته بندی سفارشی موثر می تواند نتایج بازاریابی چشمگیری داشته باشد.

فقط این آمار را در نظر بگیرید:

  • در یک  مطالعه Dotcom Distribution ، بیش از ۶۰ درصد از افراد مورد بررسی گفتند که بسته بندی هدیه مانند آنها را در مورد آنچه که سفارش داده اند هیجان زده می کند. .
  • ۴۰ درصد از این خریداران آنلاین گفتند که اگر خرده‌فروش از بسته‌بندی ممتاز استفاده کند ، احتمال خرید دوباره از یک خرده‌فروش بیشتر خواهد بود .

و بسته های زیبا می توانند به اشتراک گذاری اجتماعی منجر شوند:فروش عمده کارتن بسته بندی

  • ۵۰٪ گفتند که بسته بندی های کادویی یا مارک دار باعث می شود آنها یک برند را به دیگران توصیه کنند .
  • مردم روی بسته بندی وسواس دارند. در سال ۲۰۱۸، بیش از ۹۲ میلیون ویدیوی جعبه گشایی در یوتیوب وجود دارد.

کافی است بگوییم، بسته بندی سفارشی راهی آسان برای افزایش علاقه به محصولات شما و ایجاد هیجان برای برند شما است. ناگفته نماند که رقبای شما احتمالاً در حال تلاش برای بسته بندی محصولات خود هستند. عقب نمانید

بنابراین چگونه کسب و کار شما می تواند در بین دیگر افراد متمایز باشد؟فروش عمده کارتن بسته بندی

بیایید نگاهی بیندازیم که چگونه می توانید جعبه های سفارشی و بسته بندی های مارک دار را در زرادخانه بازاریابی خود بگنجانید.

و نگران نباشید، قیمت هایی وجود دارد که برای هر کسب و کاری با اندازه مناسب است .

فروش عمده کارتن بسته بندی در کارتنچی با قیمت مناسب با کارشناس فروش کارتنچی تماس بگیرید.

فروش عمده کارتن بسته بندی۰۹۱۰۸۴۵۸۰۸۰

جعبه های سفارشی

چرا برو سفارشی؟

روزگاری که به طور اتفاقی برخی از کالاها را در صندوق پستی می انداختیم و آن را روز می نامیم، گذشته است.

جعبه فیزیکی که محصول خود را در آن قرار می دهید مهم است، پس کمی به آن فکر کنید. شما فقط یک فرصت دارید که اولین تاثیر را داشته باشید . این فرصت را از دست ندهید.

ایجاد یک تجربه به یاد ماندنی از برند به ویژه برای یک گروه مصرف کننده بسیار مهم – هزاره ها – مرتبط است. هزاره‌ها در حال حاضر تقریباً ۲۵ درصد از جمعیت ایالات متحده را تشکیل می‌دهند و قدرت خرید سالانه آنها بیش از ۱.۳ تریلیون دلار است. برای هزاره ها، هنگام تصمیم گیری خرید، احساس ارتباط با یک برند از اهمیت بالایی برخوردار است.

بسته بندی منحصر به فرد یک راه عالی برای در ابتدا شگفت زده کردن مشتریان و ایجاد احساس خاص در آنها است. وقتی به درستی انجام شود، از طریق اشتراک‌گذاری اجتماعی، قرار گرفتن در معرض برند را افزایش می‌دهید و مستقیماً وفاداری و فروش برند را افزایش می‌دهید.فروش عمده کارتن بسته بندی

فروش عمده کارتن بسته بندی در کارتنچی با قیمت مناسب با کارشناس فروش کارتنچی تماس بگیرید.

فروش عمده کارتن بسته بندی۰۹۱۰۸۴۵۸۰۸۰

از کجا شروع کنیم

جعبه های سفارشی

جعبه های سفارشی

همه چیز با انتخاب نوع جعبه حمل و نقل خارجی مورد نیاز شما شروع می شود.

جعبه‌ها در اشکال، رنگ‌ها، مواد و اندازه‌ها متفاوت هستند، اما جعبه‌های مستطیلی مقوایی و راه راه محبوب‌ترین انتخاب‌ها هستند، زیرا محکم و مقرون به صرفه هستند.

وقتی صحبت از طراحی بسته بندی یا طراحی جعبه می شود، دو نوع بسته بندی اصلی وجود دارد که باید در نظر گرفته شود: جعبه های کاملا سفارشی و جعبه های استوک چاپی.

بیایید نگاه دقیق تری بیندازیم:

نوع جعبه و بسته بندی چه کسی باید از آن استفاده کند؟ چه هزینه ای دارد؟
جعبه و بسته بندی کاملا سفارشی شرکت هایی که به دنبال ایجاد یک ” تجربه جعبه گشایی ” کاملاً برند هستند.این نوع جعبه‌ها اغلب شامل موارد اضافی کوچکی هستند که آنها را از رقبا متمایز می‌کند، از جمله طرح‌های چاپی شیک، درج‌ها و جداکننده‌های نصب شده، بسته‌بندی سفارشی یا دستمال کاغذی، و جعبه‌ها یا کیسه‌های ظرف سفارشی در داخل. می تواند چند پنی اضافی در هر جعبه باشد، اما می تواند به چندین دلار در هر جعبه افزایش یابد.هزینه به عوامل زیادی بستگی دارد، از جمله اندازه رنگ های مورد استفاده در چاپ، جنس جعبه، تعداد جعبه ها، درج ها و موارد دیگر.
جعبه های چاپی و بسته بندی شرکت هایی که می خواهند همان تاثیر جعبه گشایی را ایجاد کنند، اما با هزینه کمتری نسبت به سفارش جعبه های سفارشی. متفاوت است، اما معمولاً هزینه کمتری نسبت به سفارشی کردن دارد.مانند جعبه های سفارشی، هزینه جعبه های استوک چاپ شده بسته به مشخصات بسیار متفاوت است.

می‌توانید مسیر کاملاً سفارشی‌سازی شده را انتخاب کنید، اما شاید یک جعبه استوک چاپ شده متناسب با نیازهای شما باشد. همیشه بهتر است از شرکت های بسته بندی قیمت بخواهید. خیلی به بودجه شما و نوع محصولاتی که ارسال می کنید بستگی دارد .

با یک جعبه سفارشی، می‌توانید هر اندازه‌ای را که می‌خواهید انتخاب کنید، طرح‌های فانتزی، تقسیم‌کننده‌های نصب شده، درج‌ها را اضافه کنید، مقداری دستمال کاغذی سفارشی بیندازید یا از جعبه‌ها و کیف‌های داخلی استفاده کنید.

به عبارت دیگر، شما می توانید دقیقاً آنچه را که می خواهید به دست آورید و بدانید که برند شما چیزی کاملاً منحصر به فرد خواهد داشت.

وقتی بسته‌بندی خرده‌فروشی سفارشی خود را طراحی می‌کنید ، اجازه ندهید درب داخلی جعبه حمل و نقل شما از بین برود. برای مثال شرکتی مانند Loot Crate را در نظر بگیرید. آنها از این بخش از املاک گرانبها با گنجاندن “دستورالعمل های جعبه گشایی” به عنوان راهی برای تشویق اشتراک گذاری اجتماعی استفاده می کنند.

فروش عمده کارتن بسته بندی

 

 

البته، برای یک جعبه کاملا سفارشی هزینه بیشتری خواهید پرداخت. اما طراحی جعبه قاتل نیازی به شکستن بانک نیست. چند سکه اضافی در هر جعبه می تواند راه طولانی را برای ساخت یک بسته سفارشی خیره کننده داشته باشد.

 

اما نگران نباشید، حتی با جعبه‌های سهام مقرون‌به‌صرفه‌تر ، همچنان می‌توانید یک تجربه جعبه‌گشایی ممتاز را به مشتریان خود ارائه دهید. اگر فقط به چند اندازه نیاز دارید، جعبه های استوک ممکن است راه حلی برای شما باشد. فقط با چاپ بیرونی جعبه و استفاده از یک رنگ می توانید در هزینه صرفه جویی کنید.

همچنین، می توانید عناصر جالب دستگاه کارتن سازی خود را داخل جعبه اضافه کنید. با ترکیب بسته بندی داخلی مارک خود با یک جعبه استوک، هزینه های شما می تواند بسیار پایین بماند.

در هر مسیری که تصمیم می گیرید، مطمئن شوید که گزینه های خود را بررسی کرده و سازنده جعبه سفارشی مناسب را پیدا کنید . فراموش نکنید که قبل از ثبت سفارش، درخواست نمونه کنید. از هر گونه سورپرایز ناخوشایندی که با سفارش ۱۰۰۰۰ جعبه ظاهر می شود متنفر هستید.

فروش عمده کارتن بسته بندی در کارتنچی با قیمت مناسب با کارشناس فروش کارتنچی تماس بگیرید.

فروش عمده کارتن بسته بندی۰۹۱۰۸۴۵۸۰۸۰

 

طراحی خود را به درستی انجام دهید

 

بسته بندی موفق با طراحی جذاب شروع می شود.

احتمالاً شرکت شما قبلاً یک لوگو یا یک رنگ خاص مرتبط با نام تجاری شما دارد. سعی کنید این عناصر را در جعبه یا بسته بندی های خود بگنجانید. آگاهی از برند را ارتقا می دهد و به مردم کمک می کند تا شما را به خاطر بسپارند.

همه نوع متغیری وجود دارد که می تواند هزینه های بسته بندی شما را افزایش دهد. هنگام وزن کردن گزینه های چاپ خود، مواردی مانند قالب های برش، صفحات چاپ، اندازه فلوت، خطوط دیالین و حداقل سفارش ها را فراموش نکنید.

به خاطر داشته باشید که هزینه های چاپ معمولا برای سفارش های بزرگتر کمتر استبنابراین اگر می توانید، در ادامه مسیر به چه چیزهایی نیاز دارید و بر اساس آن سفارش دهید.

و همیشه قبل از تأیید کار برای تولید، یک نمونه اثبات چاپی دریافت کنید. از سفارش بزرگ فقط به این دلیل که نام شرکت شما غلط املایی داشته باشد، یا رنگ ها اشتباه باشند، متنفر هستید. این قطعاً آن نوع برندسازی نیست که شما می خواهید .

توجه: ما طراحی ۱۰۰٪ رایگان را برای همه مشتریان خود که به کمک نیاز دارند ارائه می دهیم. طرح ندارید؟ اجازه دهید به شما کمک کنیم تا آن را بسازید.

فروش عمده کارتن بسته بندی در کارتنچی با قیمت مناسب با کارشناس فروش کارتنچی تماس بگیرید.

فروش عمده کارتن بسته بندی۰۹۱۰۸۴۵۸۰۸۰

انتخاب نوع مناسب جعبه: جعبه های سفارشی بر اساس صنعت

شاید تعجب کنید که بدانید جعبه های سفارشی برای صنایع خاصی وجود دارد . برخی از بسته بندی ها متناسب با سبک های جعبه محصول خاص و برخی دیگر برای مطابقت با نیازهای منحصر به فرد جعبه های خرده فروشی ساخته می شوند.

نوع بسته بندی چه کسی باید از آن استفاده کند؟ قیمت آن چند است؟
جعبه لوازم آرایشی و بهداشتی هر کسی که محصولات مرتبط با لوازم آرایشی را می فروشد که باید محصولات را در طول حمل و نقل پایدار و ایمن نگه دارد. بسته بندی لوازم آرایشی شامل  جعبه کرم ، جعبه مژه ، جعبه خط چشم ، جعبه رژ لب ، جعبه برق لب ، جعبه اکستنشن مو ، جعبه آرایش ، جعبه لاک ناخن و موارد دیگر است. حداقل سفارش معمولاً ۱۰۰ جعبه است، تا ۵۰۰۰۰۰ جعبه. بیشتر جعبه های لوازم آرایشی نسبت به سایر گزینه های جعبه ارزان قیمت هستند، زیرا اندازه جعبه ها کوچکتر است.
نمایش بسته بندی جعبه‌های نمایش سفارشی برای سرپوش‌های فروشگاهی، صندوق‌فروشی و نمایش‌های پرداخت. این جعبه ها می توانند شامل جعبه های نمایش لوازم آرایشی ، بسته بندی نمایشی برای آب نبات و انواع دیگر محصولات باشند. بسته بندی نمایشی را می توان با حداقل سفارش ۱۰۰ جعبه ایجاد کرد. با جوهرهای بدون خونریزی فرموله شده است، بنابراین طراحی واضح و واضح خواهد بود.قیمت بر اساس ابعاد جعبه، طراحی و مقدار متغیر است.
جعبه های سازگار با محیط زیست ایده‌آل برای کسب‌وکارهای آگاه به محیط‌زیست، که می‌خواهند به کاهش زباله‌های جعبه‌های دور ریخته شده کمک کنند، جعبه‌های سازگار با محیط‌زیست با توجه و دقت بسیار در استفاده از مواد پایدار ساخته می‌شوند. با استفاده از جعبه های تخته ای بازیافتی یا  استوک کرافت از صرفه جویی قابل توجهی در هزینه برخوردار خواهید شد .جعبه های سازگار با محیط زیست همچنین می توانند جوهر برجسته و الگوهای برجسته را برای ظاهری شیک و مجلل ترکیب کنند.
جعبه های غذا و نوشیدنی این جعبه ها برای مشاغل در صنایع غذایی مناسب هستند، جایی که ایمنی اقلام داخل جعبه بسیار مهم است.اینها شامل جعبه های نانوایی، جعبه های کیک ، جعبه های پیتزا ، جعبه های پاپ کورن، جعبه های شراب و غیره است. قیمت بر اساس ابعاد جعبه، طراحی و مقدار متغیر است.چاپ با کیفیت بالا و کاغذ مورد استفاده در چاپ جعبه های غذا و نوشیدنی برای کمک به حفظ تازگی طراحی شده است.
جعبه های هدیه ارسال یک هدیه تعطیلات؟ آیا می خواهید مشتریان خود را با یک هدیه گران قیمت پیچیده شده با روبان تحت تاثیر قرار دهید؟جعبه های شیروانی ، جعبه های دستی ، جعبه های دسته و جعبه های کارت هدیه گزینه های عالی هستند. قیمت بر اساس ابعاد جعبه، طراحی و مقدار متغیر است.
جعبه های فلزی برای هرکسی که به دنبال اضافه کردن پیچیدگی به محصولات خود است.با جعبه‌های فویل طلایی یا جعبه‌های فویل نقره‌ای ، جعبه‌های فلزی می‌توانند شامل نقش برجسته و جوهر برجسته برای افزودن لایه‌ای از ابعاد و طرح به جعبه باشند.

آنها همچنین می توانند دارای یک برش پنجره سفارشی برای نمایش محصول در داخل باشند.

هزینه جعبه های فویل طلا یا فویل نقره به عوامل مختلفی بستگی دارد، از جمله اندازه جعبه و هر گونه پیشرفت اضافی که می خواهید به محصول نهایی اضافه کنید.
جعبه های خرده فروشی جعبه‌های خرده‌فروشی برای محصولاتی که مستقیماً به مصرف‌کنندگان عرضه می‌شوند، عالی هستند.به عنوان مثال می توان به جعبه صابون ، جعبه شمع ، جعبه محصول ، جعبه پستی  و موارد دیگر اشاره کرد. حداقل سفارش‌ها معمولاً ۱۰۰ جعبه خرده‌فروشی سفارشی هستند و می‌توانند در تعداد تا ۵۰۰۰۰۰ تولید شوند.قیمت بر اساس ابعاد جعبه، طراحی و مقدار متغیر است.

با بودجه محدود؟ فراتر از جعبه فکر کنید

هر شرکتی بودجه ای برای چاپ دیجیتالی لوگوی خود در کنار جعبه های حمل و نقل خود ندارد. اما این بدان معنا نیست که شما باید تمام تلاش‌ها را برای تبلیغ برند خود از دست بدهید. چیزهای کوچک داخل جعبه جزء مهمی برای افزودن آن لمس شخصی هستند.

به دنبال کمی الهام هستید؟ پیدا کردنش سخت نیست.

حتی با جستجوی گذرا در پینترست ، انواع آب نبات چشم بسته بندی ظاهر می شود. بسیاری از پینرها تخته های کامل را به ایده های بسته بندی اختصاص می دهند.

در اینجا چند ایده برای بررسی وجود دارد:

یادداشت فروش عمده کارتن بسته بندی

در مورد هیجان دریافت یک یادداشت شخصی و دست نویس چطور؟

اگر یکی از آن‌هایی را که داخل جعبه محصولتان قرار گرفته است پیدا کردید، متوجه خواهید شد. یک یادداشت تشکر ساده می تواند راه درازی داشته باشد. و نیازی به هزینه گزافی نیست. با صرف یک سکه، می توانید چند درج تشکر چاپ کنید و به مشتریان خود احساس خاص بودن بدهید.

می‌توانید هر چقدر که می‌خواهید فانتزی داشته باشید، اما اگر پول کم است، حتی می‌توانید مقداری از آن را روی رایانه شخصی خود چاپ کنید.

فروش عمده کارتن بسته بندی در کارتنچی با قیمت مناسب با کارشناس فروش کارتنچی تماس بگیرید.

فروش عمده کارتن بسته بندی۰۹۱۰۸۴۵۸۰۸۰

استیکرها

 

برچسب های لوگو راه دیگری برای تبلیغ برند شما هستند. اگر چاپ سفارشی خیلی گران است، حتی می توانید یکی را به بیرون جعبه بزنید. یکی از کاربردهای رایج برچسب ها، محکم کردن دستمال کاغذی روی هم است.

هزینه استیکرها به اندازه، شکل و تعداد رنگ های مربوطه بستگی دارد. استیکرها به صورت رول یا ورق عرضه می شوند. شما معمولا گزینه های بیشتری با برگه های برچسب دارید، اما مبادله این است که آنها گران تر هستند.

درج می کند

گزینه دیگر این است که درج هایی مانند پیشنهادات ویژه، کوپن ها، دستورالعمل های مراقبت یا توضیحات هوشمندانه محصولات خود را درج کنید. از خلاقیت نترسید و کمی شوخ طبعی را در محوطه خود تزریق کنید.

به یاد داشته باشید که هزینه های چاپ معمولا برای سفارش های بزرگتر کاهش می یابد، بنابراین ممکن است بخواهید به پیشنهادات همیشه سبز که تاریخ انقضا ندارند و فصلی نیستند، پایبند باشید. تبلیغات جشن عید پاک یا هالووین را برای زمانی که بودجه بیشتری دارید ذخیره کنید.

تزیینات کوچک

برچسب‌ها و سایر تزیینات نیز می‌توانند به کالاهای شما حسی باکیفیت بدهند. یک کارت ویزیت شیک ساده که با یک تکه چوب حصیری به آن چسبانده شده است، می تواند سبکی به آن اضافه کند.

ظروف دیگر

کیف‌ها، جعبه‌های داخلی و آستین‌های کاغذی رنگارنگ راه‌های دیگری برای متمایز کردن شما از جمعیت هستند. از آنجایی که جعبه داخلی شما برای حمل و نقل استفاده نمی شود، لازم نیست آنقدر محکم باشد.

پیش بروید و با ظروف مختلف درونی خلاق شوید. یک گونی دانه قهوه، یک جعبه کوچک چینی یا جعبه‌ای با شکل هندسی متفاوت را امتحان کنید تا کمی به آن اضافه کنید.

فروش عمده کارتن بسته بندی در کارتنچی با قیمت مناسب با کارشناس فروش کارتنچی تماس بگیرید.

فروش عمده کارتن بسته بندی۰۹۱۰۸۴۵۸۰۸۰

آن را دوستدار محیط زیست نگه دارید

 

روزهای بسته بندی اجناس خود در بادام زمینی پلی اتیلن زشت که هرگز خراب نمی شوند به پایان رسیده است.

شما نمی توانید اخبار شبانه را بدون دیدن داستان هایی در مورد چگونگی تخریب سیاره توسط انسان ها تماشا کنید. هیچ‌کس نمی‌خواهد زباله‌های غیرضروری بیشتری را به محل‌های دفن زباله اضافه کند یا اقیانوس‌های ما را با پلاستیک بیشتری مسدود کند.

خوشبختانه، امروزه بر دوستدار محیط زیست بودن شرکت‌ها تاکید می‌شود – حتی با تصمیم‌گیری‌هایشان در مورد بسته‌بندی . استفاده از مواد قابل بازیافت و قابل استفاده مجدد همان جایی است که در آن وجود دارد.

به این مزایایی که می توانید با استفاده از بسته بندی سازگار با محیط زیست بهره مند شوید نگاه کنید :

  • کاهش هزینه های حمل و نقل با استفاده از مواد بسته بندی کمتر.
  • مشتریان بیشتری را جذب کنید. ( در یک مطالعه اخیر، ۵۷٪ گفتند که بسته بندی سبز برای آنها مهم است .)
  • دفع آسان برای مشتریان، اگر بسته بندی از مواد قابل کمپوست یا بازیافت ساخته شده باشد.
  • فروش عمده کارتن بسته بندی

فروش عمده کارتن بسته بندی

فروش عمده کارتن بسته بندی در کارتنچی با قیمت مناسب با کارشناس فروش کارتنچی تماس بگیرید.

فروش عمده کارتن بسته بندی۰۹۱۰۸۴۵۸۰۸۰