فروش کارتن اسبابکشی

فروش کارتن اسبابکشی

فروش کارتن اسبابکشی

کارتن اسباب کشی چند لایه

 تنوع کارتن اسباب کشی :

کارتن جهت بسته بندی و حمل اسباب خانه و سایر تجهیزات کاربرد دارند. کارتن های پنج لایه از مقاومت و کیفیت زیادی دارند، لوله بازکنی پیروزی و برای کالاهای حساس کاربرد دارند و استفاده می شود. برای اسباب مانند لباس و کفش از کارتن های سه لایه استفاده می گردد. از مزایای لوازم بسته بندی میتوان به این که ، برای انواع لوازم خانه یا اداره مورد مناسب هستند نام برد.

کارتن های پنج لایه در سایز کوچک متوسط و بزرگ ساخته میشود.در سایزهای کوچک این کارتن ها لوازمی با وزن زیاد و حجم کم مثل ظروف و لیوان های شیشه ای مورد استفاده قرار میگیرد و در کارتن های سایز متوسط و بزرگ آن لوازمی که حجم زیاد و وزن کمتری دارند کاربرد دارد.

برای حفظ امنیت لوازم  بهتر است، از کارتن های ۵ لایه مورد استفاده قرار گیرد. حداکثر وزن کارتن باید ۲۷ کیلو گرم باشد.

 کارتن اسبابکشی فروشی

سلفون: برای ایمنی از وسایل در برابر آلودگی و غبار در اسباب کشی کاربرد دارد و لوازم شما در حین اسباب کشی و بعد از آن تمیز و بدون کثیفی می ماند. از سلفون برای فیکس کردن نایلون های حبابدار دور از اسباب کشی نیز کاربرد دارد. این سلفون ها از سلفون های دیگر فرق داشته وگونه ای طراحی شده اند که برای بسته بندی اثاثیه مناسب باشند، برای بسته بندی سرویس مبلمان هم کاربرد دارد.

فروش کارتن اسبابکشی

کارتن اسباب کشی به همراه لیست قیمت

کارتن اسباب کشی فروشی

قیمت کارتن اسبابکشی

بدون استفاده از  کارتن و لوازم بسته بندی هر قدر هم سعی کرده باشیم،که یک اسباب کشی بدون مشکل و راحت داشته باشیم ممکن نیست ؛شاید بارندگی در طول مسیر یا ترمز راننده  ماشین حمل بار همه چیز و برنامه شما  را بر هم زند . در این صورت هزینه ی  و مبلغ آسیب به لوازم شما بیشتر از هزینه ی بسته بندی و خرید کارتن اسباب کشی  مطمئنا میشود . گاهی  وقتی لوازم خود را  کاملا بسته بندی شوند زمان کمتری را صرف بردن و بارگیری لوازم شده است، در نتیجه هزینه ی کمتری به راننده و کارگر صرف میشود. با بسته بندی های مطمئن لوازم خرده ریز گم نمی شوند و چیدن لوازم و اسباب در منزل جدید اسانتر انجام می شود.

فروشی کارتن اسبابکشی

پیدا کردن کارتن اسباب کشی کار سختی در این زمانه نیست،شما میتوانید در اینترنت به سایت های مختلف روید و  از بین آن ها کارتن مناسب را با توجه به بودجه مالی خود خریداری کنید . به این دلیل که رقابت فروش بین شرکت ها و تولیدی های کارتن اسباب مشی مانند سایر کسب و کارها  زیاد بوده می توانید به اسانی انتخاب خود را انجام داده و خرید کنید.

فروش کارتن اسبابکشی

برای خرید تماس بگیرد

 تماس با کارتنچی در تهران

۰۹۱۰۹۵۳۸۰۸۰

۰۹۱۰۹۵۴۸۰۸۰

کارتن اسباب کشی فروشی

قیمت کارتن اسباب کشی سه  لایه کمتر از کارتن پنج لایه می باشد، با افزایش تعداد لایه های کارتن اسباب کشی قیمت آن نیز افزایش پیدا میکند. از نظر استحکام و دوام بطور یقین کارتن های ۵ لایه و ۷ لایه محکم تر هستند و برای جابجایی لوازم سنگین کاربرد دارند.

کارتن خالی اسباب کشی

با پیشرفت علم و زیاد شدن کسب و کارها  و آمدن فضای مجازی ، خرید برای مشتریان به آسانی انجام می شود. می توانید با مراجعه به  سایت هایی که کارتن اسبابکشی می فروشند و مقایسه ی قیمت آنها در زمان کوتاهی کارتن اسبابکشی خود را  خریداری کنید.

فروش کارتن اسباکشی

در بسیاری از فروشگاه های اینترنتی خرید به صورت تلفنی انجام میشود و یا اینکه خرید کارتن اسبابکشی در سایت صورت گیرد و سپس از طریق  اداره پست سفارش درب منزل به دست شما می رسد.