فروش کارتن اسباب کشی مرکز تهران

فروش کارتن اسباب کشی مرکز تهران

فروش کارتن اسباب کشی مرکز تهران

عرضه کارتن های اسباب کشی

فروش کارتن اسباب کشی مرکز تهران

مناسب ترین و باکیفیت ترین کارتن های اسباب کشی و حمل وسایل را می توان از گرونه فروش کارتن که مشغول به تولید کارتن های اسباب کشی و دیگر لوازم بسته بندی هستند خریداری کنید. چرا که این گروه فروش کارتن با توجه به نیاز بازار و رفاه حال مشتریان انواع و اقسام این کارتن ها را ساخته و در دسترس مشتریان قرار می داده است.

کارتنچی یکی از شرکت های بزرگی که در این عرصه مشغول است. از ویژگی های بارز این شرکت این است که در ابتدای سفارش هیچ هزینه ای را از مشتری دریافت نمی کند و پس از تحویل سفارش به مشتری و رضایت مشتری هزینه را دریافت می کند

 

مزایای استفاده از کارتن اسباب کشی:

کارتن خالی جهت جاگیری و نظم دادن وسایل و حمل ونقل راحت توسط مشتریان خریداری می شود. سرعت حمل و نقل و جابجایی با استفاده از کارتن ها و بسته بندی کارتنی بسیار زیاد می شود. با افزایش سرعت حمل و نقل هزینه های کارگر و باربری کاهش می یابد پس در مصرف هزینه های جانبی صرفه جویی می شود.

کارتن خالی در شرکت های متفاوت کارتن سازی تولید می شود و باتوجه به ابعاد آن و جنس کارتن قیمت های آن متفاوت خواهد بود. قبل از موعد اسباب کشی باید کارتن خالی خود را در سایزهای دلخواه آماده کنیم. علاوه بر سایز کارتن خالی آگاهی از جنس و تعداد لایه های آن ها نیز حائز اهمیت است.

کارتن های ۵ لایه برای لوازم حساس و شکستنی تولید می شوند و کارتن های ۳ لایه برای لوازم سبک تر و غیر شکستنی مناسب اند. بسته بندی با کارتن خالی که غیر استاندارد است و یا دسته دوم است امنیت لوازم را دچار خطر می کند. کارتن خالی اسباب کشی جهت اسباب کشی و بسته بندی انواع محصولات تولید می شوند.

این کارتن ها در مقابل ضربات، رطوبت و حرارت تا حد زیادی مقاومت سازی شده اند. کارتن خالی که در مراکز تولید کارتن خالی تولید می شوند فاقد آلودگی و میکروب اند و به صورت کاملا بهداشتی درست می شوند. از همین رو محصولات بهداشتی را می توان با خیال راحت درون آن قرار داد.

 

 

کارتن اثاث کشی  فروشگاه کارتن اثاث کشی