فروش کارتن اسباب کشی مرکز تهران

فروش کارتن اسباب کشی مرکز تهران

فروش کارتن اسباب کشی مرکز تهران

عرضه کارتن های اسباب کشی

فروش کارتن اسباب کشی مرکز تهران

مناسب ترین و باکیفیت ترین کارتن های اسباب کشی و حمل وسایل را می توان از گرونه فروش کارتن که مشغول به تولید کارتن های اسباب کشی و دیگر لوازم بسته بندی هستند خریداری کنید. چرا که این گروه فروش کارتن با توجه به نیاز بازار و رفاه حال مشتریان انواع و اقسام این کارتن ها را ساخته و در دسترس مشتریان قرار می داده است.

کارتنچی یکی از شرکت های بزرگی که در این عرصه مشغول است. از ویژگی های بارز این شرکت این است که در ابتدای سفارش هیچ هزینه ای را از مشتری دریافت نمی کند و پس از تحویل سفارش به مشتری و رضایت مشتری هزینه را دریافت می کند

 

مزایای استفاده از کارتن اسباب کشی:

کارتن خالی جهت جاگیری و نظم دادن وسایل و حمل ونقل راحت توسط مشتریان خریداری می شود. سرعت حمل و نقل و جابجایی با استفاده از کارتن ها و بسته بندی کارتنی بسیار زیاد می شود. با افزایش سرعت حمل و نقل هزینه های کارگر و باربری کاهش می یابد پس در مصرف هزینه های جانبی صرفه جویی می شود.

کارتن خالی در شرکت های متفاوت کارتن سازی تولید می شود و باتوجه به ابعاد آن و جنس کارتن قیمت های آن متفاوت خواهد بود. قبل از موعد اسباب کشی باید کارتن خالی خود را در سایزهای دلخواه آماده کنیم. علاوه بر سایز کارتن خالی آگاهی از جنس و تعداد لایه های آن ها نیز حائز اهمیت است.

کارتن های ۵ لایه برای لوازم حساس و شکستنی تولید می شوند و کارتن های ۳ لایه برای لوازم سبک تر و غیر شکستنی مناسب اند. بسته بندی با کارتن خالی که غیر استاندارد است و یا دسته دوم است امنیت لوازم را دچار خطر می کند. کارتن خالی اسباب کشی جهت اسباب کشی و بسته بندی انواع محصولات تولید می شوند.

این کارتن ها در مقابل ضربات، رطوبت و حرارت تا حد زیادی مقاومت سازی شده اند. کارتن خالی که در مراکز تولید کارتن خالی تولید می شوند فاقد آلودگی و میکروب اند و به صورت کاملا بهداشتی درست می شوند. از همین رو محصولات بهداشتی را می توان با خیال راحت درون آن قرار داد.

 خرید کارتن اسباب کشی

شما باید هزینه بیش‌تری در نظر بگذارید و بودجه زیادتری برای این تقسیم در عقیده بگیرید. طبیعی است که خرید کارتون‌های نو بها بیش‌تری به نسبت کارتن دست دوم دارد و شما باید این قضیه را مد نظر داشته باشید.

اما این خرج بیش‌تر مزیت‌هایی نیز برای شما دارد، مثلا این‌که از پایداری کارتن اطمینان دارید، اکثر کارتن‌های موجود برای خرید ۵ لایه هستند و پایداری نکوداشتن برای جابه‌جایی وسایل دارند و شما می‌توانید با خیال راحت ظروف چینی و بلور خویش را نیز در کارتن اثاثیه نو بگذارید و به منزل جدید خویش بروید.

لیست سایت‌های خرید کارتن اسباب کشی
لیست سایت‌های خرید کارتن انگیزه ها کشی
سایت کارتنچی
سایت کارتن سازی پارس

مزیت سایر خرید کارتن اثاث کشی نو این است که می‌توانید ابعاد متفاوتی برای وسیله‌ها و کاربردهای مختلفی بخرید و همه وسایل خود را با سامان در آن‌ها پیمان دهید.

برای خرید کارتن اثاث کشی می‌توانید از شرکت‌های متخصص در گستره جابجایی یا شرکت‌های فرآوری کننده کارتن تعبیه و کاربرد کنید.

توجه داشته باشید که برای بسته بندی مبلمان می‌توانید از همین شرکت‌ها یا نکات خلاقانه‌ای کاربرد کنید تا آسیبی به آن‌ها وارد نشود.

کارتن اسباب کشی ارزان

کارتن اسباب کشی ارزان

قبل از همه تلاش کنید از باربری‌ معتبر برای حمل اثاثیه بهره‌گیری کنید.
شاید شما گزینه‌ای سایر برای تعبیه کارتن  ارزان مد نظر دارید و آن هم راز زدن به سوپر مارکت‌ها و مغازه‌ها یا افرادی است که کارتن خالی دارند تا از آن‌ها کارتن اثاثیه را با بها ارزان بخرید.

این کارتن‌ها نیز ممکن است ریسکی که در گزینه پیش به شما گفتیم را داشته باشد، یعنی اگر این کارتن‌ها شل باشند و مقاومت لازم را نداشته باشند؛ ممکن است هم پولی که برای آن‌ها داده‌اید هدر برود و هم وسیله‌هایتان آفت ببیند. پس اگر منظور خرید کارتن اسباب کشی ارزان قیمت دارید، باید دقت کنید که کارتن مناسبی جاسازی کنید؛ به خصوص برای حمل اثاثیه خانه به شهرستان که مسافت طولانی‌تری در پیش است حتما باید از کارتن‌های محکم و تندرست کاربرد کنید.

اگر سراغ سوپرمارکت و میوه فروشی می‌روید، به تمیز بودن کارتن خالی برای اثاث کشی نیز دقت کنید؛ بعضی از کارتن‌ها اصلا بهداشتی نیستند و شدنی است وسایلی که در آن می‌چینید را ناپاک و آلوده کنند.

 

 

 

کارتن اثاث کشی  فروشگاه کارتن اثاث کشی