قیمت و خرید کارتن اسباب کشی

قیمت و خرید کارتن اسباب کشی

قیمت و خرید کارتن اسباب کشی یکی از سخت‌ترین کارهای زندگی جابجایی و اسباب‌کشی در منازل و ادارات است. معمولا برای این جابجایی از کارتن‌های خالی وآلوده دیگر محصولات استفاده می‌گردد که ضمن عدم محکم بودن وزن لوازم، موجب زیان به کالای حمل شونده و دشواری در حمل و نقل می‌گردد.

قیمت و خرید کارتن اسباب کشی

قیمت و خرید کارتن اسباب کشی

تولید‌کننده کارتن اسباب‌کشی

صنایع کارتنچی نخستین تولید‌کننده کارتن اسباب‌کشی است که با رعایت استانداردهای لازم اقدام به فرآوری کارتن‌های محکم دراین مقوله نموده است. بسته‌های ده تایی به به اتفاق کارتن مادر ۱۱ شماره کارتن را با امکان ثبت محتویات روی آن در اختیار مشتری پیمان می‌دهد. پیش‌بینی درج مشخصات محموله روی کارتن و داشتن علائم اخطار برای حمل، این فرآورده را به استانداردهای جهانی رسانده است. این کارتن‌ها مخصوص اسباب‌کشی ۵ لایه با توانایی بردباری بار لغایت ۳۰ کیلوگرم طراحی و فرآوری شده‌اند. اگر می‌خواهید از کارتن‌های استوار و مقاوم کاربرد کنید و وقت خود را صرف پیدا کردن کارتن نکنید، بهتر است این محصول از شرکت صنایع کارتنچی را برگزیدن نمایید.
نقاط قوت
استحکام بالا
دارای محل مناسب جهت درج مشخصات و محتویات
مناسب جهت بسته بندی و اسباب کشی

قیمت و خرید کارتن اسباب کشی

قبول دارید که  اسباب کشی یک پیشه طاقت فرسا با کلی دغدغه و نگرانی است؟ با این کل دشواری ها روزمره که داریم واقعا بردباری کردن تنگنا برآمده از اثاث کشی مشکل است. اکنون چه شغل نماییم الی این فرآیند برایمان راحتتر شود؟ در این نوشتار قصد داریم لغایت به شما بگوییم چگونه اسباب کشی را برای خودمان آسانتر کنیم؟ با ما به اتفاق باشید.

کار را زودتر شروع کرده

مهمترین دسته هر کار، آغاز به هنگام آن پیشه است! یعنی هنگام  اسباب کشی به هیچ عنوان جهت بسته بندی وسایل دست دست نکنید و سریعا نسبت به جمع آوری اثاثیه منزل خود اقدام نمایید. زیرا اگر پیشه امروز را به فردا موکول کنید، صددرصد شغل شما میوفتد به پس فردا! یعنی اگر قُبح این قضیه که شما در سپریدن کارتان تنبل هستید پاره شود، دیگر برایتان مهم نیست که یک روز از برنامه عقب باشید یا یک هفته! مهم این است که شما در روز مقرر کارتان را انجام ندادید! پس در سررسید مشخصی که برای خودتان تعیین کردید کار را آغاز کنید!

وسایلتان را فهرست کنید

قبل از اینکه بسته بندی اثاثیه منزل را آغاز کنید، اول از همه لیستی از لوازم خانه خود تهیه کنید لغایت دقیقا بدانید که چه وسیله‌ای لازم به بسته بندی دارد و چه وسیله ای را خودتان جابجا میکنید. حسن سایر این کار این است که دقیقا لیست تمام لوازمتان برای شما روشن می‌شود که همین پیشه علامت سوال بزرگواری که در ذهنتان تشکیل شده(اینکه چه چیزهایی را باید جمع آوری کنم؟) از بین می‌رود. نکته دیگر اینکه با فهرست کردن رخت و پخت منزل میتوانید برآورد بزنید که چه تعداد و چه گونه متریال بسته بندی احتیاج خواهید داشت.

 

تکلیف وسایل اضافه را مشخص کنید

شاید در خانه شما یک سری وسایل هستی داشته باشد که دیگر نیازی به آنها نداشته باشید، با این ابزارها چه باید کرد؟ ابتدا این اثاثیه را از سایر ابزارها متمایز کنید و سپس ببینید که شرایط اهدا شدن به یک فرد نیازمند را دارند یا نه! اگر که شد به خیریه ها هدیه دهید و در صورت بلااستفاده بودن آن ها را دوربیاندازید.

لوازم انباری را مشخص کنید

در منزل هر ایرانی یک سری لوازم هستی دارند که یک راست به درون انباری منتقل می‌شوند! تکلیف این ها که مشخص است، از انباری قدیم به انباری جدید منتقل می‌شوند. اما بردباری دارد که شما از یک منزل بزرگ به یک خانه کوچکتر نقل فضا می‌کنید، خب طبیعتا یک سری وسایلتان در منزل جدید جا نمی‌شوند و دلتان هم نمیاید که به کسی هدیه بدهید. این اثاث را از سایر وسایل خانه متمایز کنید تا اثناء جابجایی دیگر سردرگم نشوید.

روی کارتن ها لیبل بزنید

فرض کنید به محل جدید منتقل شدید، اکنون که کدام کارتن برای اتاق خوابتان است؟ نمیدانید! فقط راهش این است که گوشه کارتن را پاره کنید تا ببینید چه وسایلی تو آنهاست. اما بهترین طریق این است اثناء بسته بندی، روی هر کارتن لیبل هایی جهت مشخص کردن کارتن های هر بخش، بچسبانید. اینگونه در اثناء باز کردن وسایل با دشوار مواجه نمیشوید.

کلام آخر

تمامی شیوه های گفته شده به آسانتر شدن کارتن اسباب کشی شما کمک شایانی میکند. اگر قصد جابجایی راحت را دارید تا یک مقدار از اضطراب روزمره خود ناچیز کنید، این موارد را پیگیری کنید.

نحوه خرید کارتن اسباب کشی  تهران

می دانیم که امروزه با تولید کارتن اسباب کشی در تهران و دیگر مناطق مختلف، افراد هیچ نوع دغدغه و نگرانی برای حمل و جا به جایی انگیزه ها های خود ندارند؛ چرا که یکی از اصول و شرایط اولیه برای حمل وسایل و کارتن اسباب کشی، خرید کارتن اسباب کشی می باشد.

اگر ساکن ناحیه تهران هر قسمتی باشید، هیچ نوع نگرانی و دغدغه ای برای کارتن اسباب کشی در تهران ندارند؛ چرا که در این منطقه وسیع و بزرگ، مراکز و فروشگاه های بسیار گسترده‌ ای جهت فروش کارتن های اسباب کشی هستی دارد که این کارت ها را با بها پسندیده و بسیار ارزان به مشتریان و مصرف کنندگان عرضه می کنند.

افراد برای کارتن اسباب کشی در تهران می توانند از شرکت ها و مراکز فرآوری کننده، این کارتن ها را خریداری کنند؛ چرا که این مراکز و کمپانی ها با توجه به احتیاج بازار و تقاضای مشتریان آن ها را فرآوری و با قیمت پسندیده در گونه ها مختلفی به آن ها عرضه می کنند.

همان طور که می دانیم امروزه احد از شیوه های زیاد راحت و بدون زحمت برای کارتن اسباب کشی در تهران و نقاط گوناگون گوشه ها-کناره ها آن، خرید اینترنتی و آنلاین می باشد که مزایای بسیار زیادی دارد. از مهم ترین مزایای خرید اینترنتی می نا به صرفه جویی در وقت و پرداخت هزینه کمتر اشاره کرد.

به همین منظور، افراد ساکن در این منطقه که به دنبال خرید کارتن اسباب کشی می باشند، می توانند از راه سایت های کمپانی ها و مراکز فروش این کارتن ها را در اسرع وقت و کمتر از یک ساعت سفارش دهند و خریداری کنند و وسایل خویش را بدون هیچ نوع آسیب و شکستگی جا به جا کنند. علاوه بر این می توان گفت، مراکز و کمپانی ها برای رفاه و آسایش افراد این سایت های فروش اینترنتی را برپایی کرده اند تا کسانی که فرصت حضور در بازار برای خرید این کارتن ها را ندارند، بتوانند بسهولت آن ها به صورت غیر حضوری نگریستن و سپس خریداری کنند.

نحوه خرید کارتن اسباب کشی  تهران

قیمت و خرید کارتن اسباب کشی

  •  قیمت و خرید کارتن اسباب کشی
  •  نحوه خرید کارتن اسباب کشی  تهران
  • دنبال خرید کارتن اسباب کشی
  • تولید‌کننده کارتن اسباب‌کشی