قیمت کارتن اسباب کشی تا چه اندازه در حمل و نقل و اسباب کشی اهمیت دارد؟

انواع کارتن اسبابکشی

برای اسباب کشی و جابجایی وسایل و لوازم خود حتی اگر بین دو اتاق  بخواهیم جابجا شویم به لوازمی نیاز است چه برسد جابجایی در مسافت طولانی مسلما برای اینگونه اسباب کشی ها به لوازم تخصصی تر و ایمن تر برای محافظت لوازم خود احتیاج است.

شاید بعضی از افراد سالانه درگیر این جابجایی ها باشند با مطالعه مقاله زیر ما شما را راهنمایی میکنیم تا هم از نظر هزینه کمتر و مقرون به صرفه تر  برایتان باشد و هم از نظر ایمنی و یک اسباب کشی راحت و بدون دردسر را داشته باشید.

انواع کارتن اسبابکشی

خصوصیات بارز کارتن اسباب کشی کارتن چی

کارتن اسباب کشی گروه صنعتی کارتنچی برای استفاده و جابجایی لوازم گوناگون شما طراحی و تولید شده اند،و مقاومت هر کارتن متناسب با لوازمی خاص شکل گرفته بنابراین در حین خرید مشاوران و کارشناسان فروش بر اساس نیاز شما کارتن مورد نظر را به شما معرفی میکنند . 

از دیگر ویژگی های کارتن های جابجایی ضد رطوبت بودن آنها است،ممکن است به خاطر شرایط جوی و محیطی کارتن در معرض رطوبت قرار گیرد و نمناک شده و در نتیجه ته کارتن باز شده و باعث آسیب دیدن لوازم میشود که داشتن خصوصیت ضد رطوبت بودن از این خطر جلوگیری میکند.

یکی از باورهای نادرست در هنگام خرید کارتن اسباب کشی این است که افراد این کارتن ها را یکبار مصرف می دانند ،ولی این طور است که این کارتنها یخاطر مقاومت و دوام بالایی که دارند میتوان از آنها چندین بار استفاده کرد .

یکی از تصورات اشتباه درباره انتخاب کارتن اسباب کشی ارزان این است که این کارتن ها یک بار مصرف هستند و برای بار دوم نمی توان از آن ها بهره مند شد.

 

چگونه از کارتن اسباب کشی دوباره استفاده کنیم؟

شرط استفاده مجدد از این کارتن ها به این بستگی دارد که در انتخاب بسته بندی لوازم متناسب با دوام کارتن دقت کرده باشیم و بطور صحیح عمل جابجایی را انجام داده باشیم تا به کارتن اسیبی وارد نشده باشد.

کارتن اسباب کشی را باید در محلی خشک نگه داری کنید .

با علامت گذاری بر روی کارتن ها که حاوی چه لوازمی هستند از باز و بسته کردن مجدد آنها و اسسیب زدن به درب کارتن خودداری کنید .

برای خرید کارتن ها حتما از شرکتهای معتبر خریداری کنید .

با رعایت نکات بالا شما میتوانید برای جابجایی خود از کارتن های اسباب کشی ارزان بهره ببرید و هم چنین از آسیب دیدن لوازم خود جلوگیری کنید.

شرکت کارتنچی (تهیه و توزیع انواع کارتن اسبابکشی)

دفتر : ۰۲۶۳۷۳۰۸۰۸۰
همراه :۰۹۱۰۸۴۶۸۰۸۰