قیمت کارتن اسباب کشی تا چه اندازه در حمل و نقل و اسباب کشی اهمیت دارد؟

انواع کارتن اسبابکشی

قیمت کارتن اسباب کشی

در هر جای ایران هستید میتوانید قیمت کارتن اسباب کشی را فقط با یک کلیک و یا تماس از کارتنچی بپرسید… فروش کارتن بسته بندی سفارش تولید کارتن در هر ابعاد پذیرفته میشود جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید..

خرید کارتن اسباب کشی در تهران،خرید کارتن اسباب کشی در اهمدان،خرید کارتن مشهد،اسبابکشی در یزد و سایر شهرستانهای ایران

برای اسباب کشی و جابجایی وسایل و لوازم خود حتی اگر بین دو اتاق  بخواهیم جابجا شویم به لوازمی نیاز است چه برسد جابجایی در مسافت طولانی مسلما برای اینگونه اسباب کشی ها به لوازم تخصصی تر و ایمن تر برای محافظت لوازم خود احتیاج است.

شاید بعضی از افراد سالانه درگیر این جابجایی ها باشند با مطالعه مقاله زیر ما شما را راهنمایی میکنیم تا هم از نظر هزینه کمتر و مقرون به صرفه تر  برایتان باشد و هم از نظر ایمنی و یک اسباب کشی راحت و بدون دردسر را داشته باشید.

انواع کارتن اسبابکشی

خصوصیات بارز کارتن اسباب کشی کارتن چی

کارتن اسباب کشی گروه صنعتی کارتنچی برای استفاده و جابجایی لوازم گوناگون شما طراحی و تولید شده اند،و مقاومت هر کارتن متناسب با لوازمی خاص شکل گرفته بنابراین در حین خرید مشاوران و کارشناسان فروش بر اساس نیاز شما کارتن مورد نظر را به شما معرفی میکنند . 

از دیگر ویژگی های کارتن های جابجایی ضد رطوبت بودن آنها است،ممکن است به خاطر شرایط جوی و محیطی کارتن در معرض رطوبت قرار گیرد و نمناک شده و در نتیجه ته کارتن باز شده و باعث آسیب دیدن لوازم میشود که داشتن خصوصیت ضد رطوبت بودن از این خطر جلوگیری میکند.

یکی از باورهای نادرست در هنگام خرید کارتن اسباب کشی این است که افراد این کارتن ها را یکبار مصرف می دانند ،ولی این طور است که این کارتنها یخاطر مقاومت و دوام بالایی که دارند میتوان از آنها چندین بار استفاده کرد .

یکی از تصورات اشتباه درباره انتخاب کارتن اسباب کشی ارزان این است که این کارتن ها یک بار مصرف هستند و برای بار دوم نمی توان از آن ها بهره مند شد.

 

قیمت کارتن اسباب کشی

چگونه از کارتن اسباب کشی دوباره استفاده کنیم؟

شرط استفاده مجدد از این کارتن ها به این بستگی دارد که در انتخاب بسته بندی لوازم متناسب با دوام کارتن دقت کرده باشیم و بطور صحیح عمل جابجایی را انجام داده باشیم تا به کارتن اسیبی وارد نشده باشد.

کارتن اسباب کشی را باید در محلی خشک نگه داری کنید .

قیمت کارتن اسباب کشی

با علامت گذاری بر روی کارتن ها که حاوی چه لوازمی هستند از باز و بسته کردن مجدد آنها و اسسیب زدن به درب کارتن خودداری کنید .

برای خرید کارتن ها حتما از شرکتهای معتبر خریداری کنید .

با رعایت نکات بالا شما میتوانید برای جابجایی خود از کارتن های اسباب کشی ارزان بهره ببرید و هم چنین از آسیب دیدن لوازم خود جلوگیری کنید.

شرکت کارتنچی (تهیه و توزیع انواع کارتن اسبابکشی)

دفتر : ۰۲۶۳۷۳۰۸۰۸۰
قیمت کارتن اسباب کشی

  •  ارسال کارتن به درب منزل
  •  خرید آنلاین کارتن اسباب کشی
  •  عمده و خرده فروشی کارتن
  •  کارتن خالی ارزان قیمت
  •  کارتن فروشی تهران
  •  کارتن های ادارات

مرغوب ترین و کیفیت بالا ترین کارتن های لوازم  و حمل وسایل را می توان از شرکتهای کارتن فروشی که به تولید به کارتن های اسباب و اثاث کشی و دیگر اسباب بسته بندی میباشند تهیه و تنظیم نمود. به این دلیل‌که این موسسه ها با دقت به نیاز بازار و رفاه حالا مشتریان اشکال و اقسام این جعبه بسته بندی را ساخت و ساز و در دسترس مشتریان قرار می‌دهند. که یکی شرکت ها بزرگی که درین عرصه درگیر میباشد کمپانی کارتنچی ت میباشد. این موسسه علاوه براین سرویس ها برای رفاه اکنون بیشتر مشتریان مبادرت به ساخت و ساز وب سایت اینترنتی نمود است.

 استفاده از کارتن

سته‌بندی مطلوب باعث سهولت در جابجایی و اسباب و اثاث‌کشی می شود. پس از خرید کارتن مطلوب اثاث‌کشی نوبت به خرید و به کارگیری از اسباب بسته‌بندی می گردد. به کار گیری از اسباب و اثاث بسته‌بندی، قوانینی را مهیا میاورد که اسباب و اثاث خانه و اسباب اداری در کمال آسانی بسته‌بندی گردیده و به‌سالم به محل موردنظر حمل شوند. به کار گیری از نایلون ضربه‌گیر (پلاستیک حباب‌دار) برای بسته‌بندی و حفاظت از اشیای شکستنی یا این که سلفون (استرج) برای پرهیز از تولید خط و خش یا این که نشستن گردوخاک روی البسه و مبلمان، امداد بزرگی برای اسباب و اثاث‌کشی سهل شود.

قیمت کارتن اسباب کشی