قیمت کارتن اسباب کشی

قیمت کارتن ساده

قیمت کارتن اسباب کشی

فروشگاه آنلاین کارتن اسباب کشی تولید و سفارش کارتن

شرکت کارتن چی با واحد تولیدکارتن و جعبه پا به عرصه صنعت چاپ و بسته بندی گذاشته است . با توجه به نیاز اساسی کشور به صادرات غیر نفتی و به پیرو  آن نیاز فراوان به توسعه صنعت چاپ وبسته بندی و بحران های اقتصادی و کمبودها در دهه های قبل بر آن شدیم تا چرخه بازیافت و تولید کاغذ و کارتن را کامل کرده باشیم. این گروه با تلاش فراوان و بکارگیری ماشین آلات صنعتی مدرن و منابع انسانی متخصص موفق به تولید، تکمیل ، تجهیز و راه اندازی واحد های کارتن و جعبه سازی ، سینگل و ورق سازی و…. گردید.

فروش کارتن خام،قیمت کارتن اسباب کشی

مرکز فروش کارتن در کرج

قیمت کارتن ساده

خرید کارتن مقوایی

تماس با کارتنچی

 تماس با کارتنچی در تهران۰۹۱۰۹۵۳۸۰۸۰  -۰۹۱۰۹۵۴۸۰۸۰  | تماس با کارتنچی در کرج۰۹۱۰۸۴۵۸۰۸۰   – ۰۹۱۰۸۴۶۸۰۸۰    |    ارتباط از طریق

تلگرام۰۹۱۰۸۴۶۸۰۸۰     |  کارخانه کارتن پارس ایران :کرج ، منطقه صنعتی ماهدشت ، خیابان ارس ، پلاک ۳۸

 

قیمت کارتن اسباب کشی

فروشگاه اینترنتی کارتنچی اقدام به فروش فروش لوازم بسته بندی را آغاز کرده است. در حال حاضر کارتن چی محصولاتی از قبیل کارتن آماده ، کارتن اسباب کشی ، نایلون حبابدار ، چسب پهن و سلفون را به فروش می رساند. شما امکان خرید این محصولات از تیراژ بالا تا تتکی با قیمت عمده را دارید.

قیمت کارتن ساده

قیمت کارتن لمینتی

سفارش کارتن لمینیت
لمینت یکی از مهمترین و اصلی ترین  مراحل خدمات پس از چاپ بوده  که نقش مهمی در بسته بندی یک جعبه یا کارتن فانتزی دارا می باشد

کارتن لمینت چیست ؟

معنای لمینیت در لغت به چسباندن معنا میشود،به این خاطر که ضخامت موجود در کاغذ و مقواهای ترکیبی، با کیفیت و چاپ آنها رابطه معکوس دارد، مقواهای ترکیبی به خاطر لایه ای کرکره ای تعبیه شده در داخلشان، سطح چاپی آنها ناهموار گشته است، و  امکان قابلیت چاپ با کیفیت و عبور از دستگاه های چاپ افست را دارا نمی باشد.

در نتیجه در کارتن سازی کارتن چی در چاپ جعبه هایی که کیفیت زیادی مد نظر مشتری است، کار چاپی روی کاغذ گلاسه نازک انجام میشود،بعد از روکش سلفون و یووی موضعی اگر مشتری درخواست داده باشد برای اینکه ضخامت مورد نظر را داشته باشد، فرم چاپی مهیا شده را روی انواع مقواهای انجام میشود، در آخر با ساخت قالب و دایکات کار نهایی آماده شده، کاربرد لمینیت در صنایع چاپ و بسته بندی کارتن سازی فراوان بوده، اما عموما برای ساخت انواع جعبه کاربرد داشته، کارتن سازی کارتن چی  با در اختیار داشتن تجهیزات کامل لمینیت در خدمت مشتریان است.