قیمت کارتن اسباب کشی

قیمت کارتن ساده

قیمت کارتن اسباب کشی

فروشگاه آنلاین کارتن اسباب کشی تولید و سفارش کارتن برای استعلام قیمت کارتن اسباب کشی با کارشناسان کارتنچی تماس بگیرید و از مشاوره آنها بصورت رایگان بهره مند شوید.

شرکت کارتن چی با واحد تولیدکارتن و جعبه پا به عرصه صنعت چاپ و بسته بندی گذاشته است . با توجه به نیاز اساسی کشور به صادرات غیر نفتی و به پیرو  آن نیاز فراوان به توسعه صنعت چاپ وبسته بندی و بحران های اقتصادی و کمبودها در دهه های قبل بر آن شدیم تا چرخه بازیافت و تولید کاغذ و کارتن را کامل کرده باشیم. این گروه با تلاش فراوان و بکارگیری ماشین آلات صنعتی مدرن و منابع انسانی متخصص موفق به تولید، تکمیل ، تجهیز و راه اندازی واحد های کارتن و جعبه سازی ، سینگل و ورق سازی و…. گردید.

قیمت کارتن اسباب کشی

قیمت کارتن اسباب کشی

فروش کارتن خام،قیمت کارتن اسباب کشی

مرکز فروش کارتن در کرج

قیمت کارتن ساده

خرید کارتن مقوایی

تماس با کارتنچی

 تماس با کارتنچی در تهران۰۹۱۰۹۵۳۸۰۸۰  -۰۹۱۰۹۵۴۸۰۸۰  | تماس با کارتنچی در کرج۰۹۱۰۸۴۵۸۰۸۰   – ۰۹۱۰۸۴۶۸۰۸۰    |    ارتباط از طریق

تلگرام۰۹۱۰۸۴۶۸۰۸۰     |  کارخانه کارتن پارس ایران :کرج ، منطقه صنعتی ماهدشت ، خیابان ارس ، پلاک ۳۸

 

قیمت کارتن اسباب کشی

فروشگاه اینترنتی کارتنچی اقدام به فروش فروش لوازم بسته بندی را آغاز کرده است. در حال حاضر کارتن چی محصولاتی از قبیل کارتن آماده ، کارتن اسباب کشی ، نایلون حبابدار ، چسب پهن و سلفون را به فروش می رساند. شما امکان خرید این محصولات از تیراژ بالا تا تتکی با قیمت عمده را دارید.

قیمت کارتن ساده

قیمت کارتن لمینتی

سفارش کارتن لمینیت
لمینت یکی از مهمترین و اصلی ترین  مراحل خدمات پس از چاپ بوده  که نقش مهمی در بسته بندی یک جعبه یا کارتن فانتزی دارا می باشد

قیمت کارتن اسباب کشی

قیمت کارتن اسباب کشی

کارتن لمینت چیست ؟

معنای لمینیت در لغت به چسباندن معنا میشود،به این خاطر که ضخامت موجود در کاغذ و مقواهای ترکیبی، با کیفیت و چاپ آنها رابطه معکوس دارد، مقواهای ترکیبی به خاطر لایه ای کرکره ای تعبیه شده در داخلشان، سطح چاپی آنها ناهموار گشته است، و  امکان قابلیت چاپ با کیفیت و عبور از دستگاه های چاپ افست را دارا نمی باشد.

در نتیجه در کارتن سازی کارتن چی در چاپ جعبه هایی که کیفیت زیادی مد نظر مشتری است، کار چاپی روی کاغذ گلاسه نازک انجام میشود،بعد از روکش سلفون و یووی موضعی اگر مشتری درخواست داده باشد برای اینکه ضخامت مورد نظر را داشته باشد، فرم چاپی مهیا شده را روی انواع مقواهای انجام میشود، در آخر با ساخت قالب و دایکات کار نهایی آماده شده، کاربرد لمینیت در صنایع چاپ و بسته بندی کارتن سازی فراوان بوده، اما عموما برای ساخت انواع جعبه کاربرد داشته، کارتن سازی کارتن چی  با در اختیار داشتن تجهیزات کامل لمینیت در خدمت مشتریان است.

ارتباط با کارشناس فروش کارتنچی

در دنیای بسته بندی، بسیاری از مردم در مورد انواع مختلف جعبه ها و اصطلاحات قابل تعویضی که برای توصیف آنها استفاده می شود – گیج می شوند – کارتن های تاشو، جعبه های سفت و سخت، جعبه های راه اندازی، جعبه های مقوایی، جعبه های راه راه، جعبه های مقوایی و غیره.

مقالات جامع می توانند در مورد این موضوع نوشته شود، اما در اینجا سعی می کنم موارد را برای شما ساده کنم.

اساساً سه نوع رایج جعبه در بسته بندی وجود دارد. همه از خمیر کاغذ با ضخامت های مختلف ساخته شده اند.

قیمت کارتن اسباب کشی

قیمت کارتن اسباب کشی

قیمت کارتن اسباب کشی

قیمت کارتن اسباب کشی

انواع رایج کارتن بسته بندیPacking carton

۱. کارتن های تاشو

کارتن های تاشو (که به آن ها کارتن مقوایی یا جعبه های مقوایی نیز گفته می شود)  از رایج ترین انواع جعبه هایی هستند که در خرده فروشی ها مشاهده خواهید کرد. به یک جعبه غلات معمولی فکر کنید – این یک کارتن تاشو است.

 

۲. کارتن های سفت و سخت

کارتن های سفت (که به آن جعبه‌های تنظیم نیز می‌گویند) محکم‌تر هستند و مانند کارتن‌های تاشو تا می‌شوند یا جمع نمی‌شوند. آنها اغلب، اما نه همیشه، برای محصولات با کیفیت بالاتر استفاده می شوند، جایی که ارزش درک شده مهم است. آنها همچنین زمانی استفاده می شوند که محصول داخل آن سنگین است و نیاز به پشتیبانی اضافی دارد. جعبه آیفون، نمونه ای از جعبه سخت است.

۳. کارتن های راه راه

جعبه های راه راه (که به آن تخته راه راه، تخته فیبر راه راه یا تخته ترکیبی نیز می گویند) مواردی هستند که معمولاً به عنوان جعبه های مقوایی قهوه ای از آنها یاد می کنید که به عنوان مثال هنگام نقل مکان به خانه جدیدی از آنها برای بسته بندی وسایل خود استفاده می کنید.

قیمت کارتن اسباب کشی

قیمت کارتن اسباب کشی

تخته فیبر راه راه معمولا دارای سه لایه است. یک لایه موج دار یا فلوت دار که بین دو لایه صاف بیرونی قرار گرفته است. لایه فلوت شده محل استحکام این محصول کاغذی است.

در بسته بندی، جعبه های راه راه اغلب به عنوان “جعبه های ارسال کننده” یا “بسته های اصلی” نامیده می شوند و بیشتر برای ارسال محصولات آماده خرده فروشی یک شرکت به فروشگاه ها در سراسر کشور/جهان استفاده می شوند.

راه راه نیز معمولاً به عنوان بسته بندی خرده فروشی اولیه به همان روشی که از کارتن تاشو استفاده می شود استفاده می شود. در اینجا نمونه ای از جعبه خرده فروشی راه راه ساده بدون چاپ آمده است.

برای جمع بندی همه چیز:

اکثر محصولات مصرفی از تمام یا اکثر انواع جعبه های ذکر شده در بالا برای یک محصول استفاده می کنند، زیرا از تولید کننده به قفسه های فروشگاه می رود.

این ۳ نوع رایج کارتن همگی از خمیر کاغذ با ضخامت های مختلف ساخته شده اند.

۱. کارتن های تاشو (که به آن جعبه مقوایی ، کارتن مقوایی نیز گفته می شود  ) (مثال: جعبه غلات)

۲. جعبه های سفت و سخت  (که به آن جعبه های تنظیم نیز می گویند ) (مثال: جعبه آیفون، جعبه جواهرات)

۳. جعبه های راه راه (همچنین به نام تخته فیبر راه راه،  جعبه های ارسال کننده، جعبه  های مقوایی ) در محیط های حمل و نقل و خرده فروشی استفاده می شود.

 

قیمت کارتن اسباب کشی

قیمت کارتن اسباب کشی