لیست قیمت کارتن اسباب کشی در تهران

لیست قیمت کارتن اسباب کشی در تهران

لیست قیمت کارتن اسباب کشی در تهران

لیست قیمت کارتن اسباب کشی در تهران

لیست قیمت کارتن اسباب کشی در تهران

ویژگی شناخته شده ی کارتن مقاوم

همواره هنگامیکه محصولی مورد بررسی قرار می‌گیرد و میزان مصرف آن افزایش می‌یابد می‌توان به این نتیجه رسید که ویژگی‌های خوب آن فرآورده باعث استفاده روز افزون از آن شده است. اگر که امروزه گواه به کارگیری کارتن مقاوم در بسیاری از صنایع می‌باشیم باید بگوییم که ویژگی‌های این محصول چنان گستره ای دارد که مایه شده است به کارگیری آن نیز افزایش یابد. کارتن مقاوم همان طور که از  پیداست کارتنی می باشد که از لحاظ استقامت زیاد نیرومند بوده و می‌توان در موارد مختلفی حتی برای جابجایی وسایل وزین نیز از آن کاربرد کرد به همین انگیزه کارتن‌هایی درخصوص کارتن اسباب کشی  و بسته بندی و… در ابعاد و اندازه‌های مختلف فرآوری می‌شود.

البته توجه به این نکته نیز بایسته است که در موارد گوناگون باید از گونه ها متفاوت این کارتن‌ها بهره‌گیری کرد و به راستی کارتن را متناسب با کالای باره نظر برگزیدن نمود. اگر بخواهیم درباره ویژگی‌های کارتن تغییر ناپذیر صحبت کنیم می توانید به موارد ذیل اشاره ای داشته باشیم.

تحمل وزن بالا
با پروا به این که در صنایع مختلفی از این محصول استفاده می‌شود طراحی آن به نوع ای است که بتواند در فشارهای بالا نیز ثابت باشد و بتواند وزن محصول را تحمل نماید. به راستی این خاصیت تحول شکوهیدن را در گستره بسته بندی به وجود آورده است.

انعطاف پذیری مناسب
با توجه به این که کارتن ثابت را در اندازه‌ها و مدل‌های گوناگون طراحی می‌کنند نرمش پذیری بالایی را هم می‌توان برای آن در عقیده گرفت.

انواع طرح و رنگ مختلف
همان طور که گفته شد به کارگیری این نوع کارتن‌ها در صنایع مختلفی رایج شده است و همین جستار می طلبد که کارتن‌ها را در شکل‌ها و رنگ‌های مختلفی طراحی کرد که این موضوع را هم می‌توان از سایر ویژگی‌های این گونه کارتن‌ها مطرح کرد.

فروش کارتن

فروش کارتن

لیست قیمت کارتن اسباب کشی در تهران

لیست قیمت کارتن اسباب کشی در تهران

 فروش کارتن

خرید کارتن موزی
از جمله موارد دیگری که در دامنه انواع کارتن ثابت می‌توان به آن اشاره کرد کارتن موزی می‌باشد که به علت بهره‌گیری آن در بسته بندی موز این اسم را برای آن گزینش کرده اند. البته در موارد دیگری مثل اسباب کشی می‌توان از این گونه کارتن‌ها کاربرد کرد. معمولا بها این نوع کارتن‌ها نسبت به موارد سایر پایین‌تر می‌باشد. از ویژگی های این نوع کارتن می‌توان به مقاومت در برابر ضربه و نم اشاره کرد.

خرید کارتن شکستنی
این کارتن به واسطه این که برای بسته بندی وسایل شکستنی باره بهره‌گیری پیمان می‌گیرند از استوار بالایی برخوردار می‌باشند و معمولا به کارگیری آن‌ها در صنایع فرآوری وسایل شکستنی همانند کریستال، ابزارها طباخ خانه و … استعمال دارد.

خرید کارتن زون
این گونه کارتن مقاوم که به کارتن زونکن سرشناس است معمولا در ادارات برای بسته بندی لوازم اداری، اوراق اداری، پوشه و پرونده، کتاب، مدارک و … مورد کاربرد قرار می‌گیرد. از ویژگی های این گونه کارتن ها می‌توان به حمل راحت اشاره کرد.

خرید کارتن بزرگ
این گونه کارتن‌ها به کارتن‌های همه منظوره شهرت دارند و در سایزهای گوناگون و معمولا در ابعاد بزرگ طراحی و تولید می‌شوند و برای بسته بندی وسایلی که اندازه کبیر و وزن بالایی دارند مورد بهره‌گیری قرار می‌گیرند. بیشترین کاربرد این گونه کارتن مقاوم را می‌توان در بحث اسباب کشی خانه ها و یا ادارات نگریستن کرد.

به طور کلی کارتن‌ها از سه لایه تشکیل شده‌اند که دو لایه رویی و زیری آن از کاغذهای صاف و به اصطلاح لاینر ساخته شده است و لایه وسط آن از کاغذهای کنگره‌دار و یا همان فلوتینگ ساختن یافته است.
برای این که بتوانید به درک درستی از کاربردها و ویژگی‌های این فرآورده دست یابید لازم است با طریقه‌ی تولید آن آشنایی داشته باشید. در پیوستگی به بررسی مراحل فرآوری کارتن در کارخانه‌های ایرانی خواهیم پرداخت.

لیست قیمت کارتن اسباب کشی در تهران

نحوه خرید کارتن اسباب کشی

در مرحله نخست فرآوری کارتن باید به بررسی احتیاج مشتری پرداخت. به راستی در این گستره باید به رسیدگی عملکرد تکنیکی، حفاظتی، اقتصادی، تبلیغاتی، آگاهی رسانی و فروش آن پرداخت. فلذا در قدم نخست باید با احتیاج مشتری آشنا شد و مطابق با آن به تولید مثال اولیه پرداخت. اگه نمونه طراحی شده به تایید رسید پروسه فرآوری متعدد آن نخست می‌شود.
در مرحله پس برنامه و طرح فرآوری فرآورده به یکتا فرآوری ورق کارتن ارائه می‌شود لغایت در این دسته ورق باره احتیاج تولید شود.
برای فرآوری این گونه ورق‌ها معمولا از پسمان ها کاغذ و یا پالپ چوب برای فرآوری خمیر کاغذ استفاده می‌کنند. پس از تولید ورق‌ها سایزهای مورد عقیده بر روی آن اجرا می شود و در مرحله بعدی کار کنگره دار کردن و وانگهی چسباندن کاغذ اتمام می‌شود.

بعد از اتمام تمام کار های بیان شده ورق‌ها از تقسیم فرآوری ورق تحویل گرفته می‌شوند و متناسب با گونه کارتنی که قرار است فرآوری شود به دستگاه مربوطه بازگردانیدن داده می‌شود.
برای تولید کارتن در این تقسیم می طاقت از یک خط تولید ادامه و یا یک دستگاه مجزا بهره‌گیری کرد که هر یک از این روش‌ها در نوبه‌ی خویش می‌توانند شیوه مناسبی باشند.
بعد از این که ورق‌ها از دستگاه‌ها بیرون شدند شغل چاپ و خط، برش، دایکات، لبه چسبانی و الی کردن انجام می‌گیرد. در نهایت کارتن‌های تولیدی وارد تقسیم بسته بندی می شوند و آماده بارگیری می‌شوند. در پیوسته به انواع کارتن بسته بندی پی می‌بریم.

لیست قیمت کارتن اسباب کشی در تهران

لیست قیمت کارتن اسباب کشی در تهران

  •  لیست قیمت کارتن اسباب کشی در تهران
  •  فروش کارتن
  •  خرید کارتن شکستنی
  •  نحوه خرید کارتن اسباب کشی