مرکز فروش کارتن در تهران

کارتن سازی در کرج

فروشگاه اینترنتی فروش کارتن اسباب کشی

کارتنچی و شعبه دیگر ما کارتن سازی پارس  از سالهای گذشته بطور سنتی به فروش کارتن اسبابکشی پرداخته است و در چند سال اخیر به فروش امروزی و اینترنتی  پرداخت و به امید خدا توانست در این امر موفق شود و برای مشتریان عزیز روش خرید را آسانتر کند از طریق لینک زیر میتوانید سفارش خرید کارتن خود را در عرض۲ دقیقه ثبت کنید .

خرید کارتن اسبابکشی

ما به صورت اختصاصی بهترین و با کیفیت ترین لوازم بسته بندی  و حمل بار را به صورت آنلاین به فروش می‌رسانیم. کارتن اسباب کشی را با قیمت بسیار مناسبی به مشتریان گرامی عرضع می‌کنیم. طراحی و کاربرد کارتن‌ اسباب کشی موجود در فروشگاه اینترنتی کارتنچی، دارای استاندارهای اسباب کشی و بسته بندی لوازم منزل است.

در هر نقطه ای از ایران  می‌توانید از فروشگاه اینترنتی کارتن اسباب کشی کارتنچی به خرید کارتن اسباب کشی و سایر لوازم بسته بندی بپردازید و از کیفیت این لوازم مطمئن باشید.

قیمت کارتن

آگاهی از قیمت کارتن سه لایه و کارتن پنج لایه

چرا از کارتنچی خرید کارتن اسباب کشی را انجام دهیم؟

 • وجود بستر مناسب برای خرید آنلاین کارتن و تلفنی
 • امکان ارسال کارتن به سراسر کشور 
 • قیمت ارزان و مناسب کارتن بسته بندی و اسباب کشی با کیفیت عالی 

سفارش کارتن بسته بندی

کارتن‌های موجود  در فروشگاه بسته بندی کارتنچی دارای کیفیت بالایی بوده،و  همانطور که قبلا  خدمت شما بیان شده کارتن‌های ۳لایه و ۵لایه در کارتنچی عرضه میگردد. اگر قصد خرید کارتن اسباب کشی را دارید و برای دریافت قیمت و هزینه کارتن بسته بندی آگاه شوید از صفجه فروشگاه لوازم بسته بندی بازدید کنید

و سفارش انلاین کارتن خود را ثبت کنید..  و یا با مشاورین کارتنچی در تماس باشید.

۰۲۱-۲۲۰۹۰۷۵۷

 

سایز کارتن آماده   خریدار کارتن خالی

سفارش کارتن تعداد کم

 

ممکن است  قبلاً اقدام به خرید کارتن اسباب کشی کرده اید و در طی اسباب کشی و جابجایی گذشته، از آن‌ها استفاده کردید به شما توصیه میشود که حداقل برای اثاثیه شکستنی وگران قیمت،  از آن کارتن‌های قدیمی استفاده  مجدد نکنید.

کارتن‌های اسباب کشی برای اولین استفاده و قرار دادن لوازم در آن مناسب هستند،این کارتنها  بر اثر جابجایی‌های متعدد دچار افت کیفیت می‌گردند، و دیگر استحکام اولیه  را ندارند.

مشتریان  که در  تهران و البرز ساکن هستند  و به دنبال فروشنده‌ای با انصاف در زمینه فروش کارتن بسته بندی و اسباب کشی هستند، کارتنچی  را انتخاب کنید. با قیمت‌های مناسب و کیفیت بالا  پاسخگوی نیاز شما خواهیم شد.

مشتریان تهران و البرز  می‌توانید وارد فروشگاه آنلاین لوازم بسته بندی شوند، و اقدام به خرید کارتن اسباب کشی کنند. در صورت عدم تمایل به ثبت سفارش آنلاین با پشتیبانی با ما تماس بگیرید.

 تولید کارتن بسته بندی

لیست قیمت تولید کارتن

نمونه کارتن بسته بندی

 • بعد از خرید کارتن اسباب کشی دوباره از آنها  استفاده نکنید. چرا که کارتن‌ها بعد از یکبار استفاده کیفیت خود را از دست داده اند. شما میتوانید کارتن‌های قدیمی را برای بسته بندی اقلام سبک و غیرمهم مورد استفاده قرار دهید.
 • به هیچ وجه کارتن اسباب کشی بزرگ جهت بسته بندی کتوباستفاده نکنید. این امر سبب شده کارتن لوازم بیش از حد سنگین شده  و این موضوع حمل آن دشوار میکند.
 •  خریدار کارتن خالی
 •  سایز کارتن آماده
 •  سفارش انلاین کارتن
 •  سفارش کارتن بسته بندی
 •  سفارش کارتن تعداد کم
 •  نمونه کارتن بسته بندی
 •  هزینه کارتن بسته بندی