مرکز فروش کارتن در شرق تهران

مرکز فروش کارتن در شرق تهران

مرکز فروش کارتن در شرق تهران

مرکز فروش کارتن در شرق تهران

 کارتن اسباب کشی نو

بسته بندی ضروری و کاربردی برای جابجایی و ترابری کالای باره نظر شماست و فرصتی استثنایی برای بازاریابی کالا و شناساندن آرم تجاری به خریداران و فروشندگان است. درنتیجه اگر از کارتن اسباب کشی نو و لوازم بسته بندی مناسب برای کالا کاربرد شود بی گمان مخاطبان خود را جذب می کند. وانگهی بسته بندی در بعدی اخیر و امروزین کالا را بهتر نمایش می دهد.

امروزه طراحی روی ابزارها بسته بندی گونه ها زیاد مورد توجه دارد؛ زیرا تاثیر زیادی بر دانستن مشتری می گذارد و پیام اصلی فرآورده را به او می رساند. بسته بندی این گونه کارتن ها مطابق با سلیقه مشتری در هر رنگ، اندازه و شکلی در بازار هستی دارد. برخی کسان بر این باورند که بسته بندی کارتنی یا جعبه دنده و قبل پا افتاده است ولی چنین چیزی صحت ندارد و همچنان پیروان خود را در جابجایی و حمل و نقل دارد.

طراحی و چاپ روی نمای بیرونی باکس مقوایی می تواند ظاهری جذاب به محصول بدهد و در حین حال شناسایی کننده آن باشد. وانگهی اگر شما خواهان جدا بودن محصولتان هستید باید در باره آن تحقیق، طراحی و برنامه ریزی کنید.

مرکز فروش کارتن در شرق تهران

مرکز فروش کارتن در شرق تهران

مرکز فروش کارتن در شرق تهران

بررسی انتخاب کارتن اسباب کشی نو

نیاز تجاری شما گونه کارتن نو را مشخص می کند. اگر وزن محصولات تولید شده شما زیاد است. باید کارتن هایی که بردباری وزن بالا دارند به کار ببرید، همچنین طوری طراحی شده باشند که از آفت دیدگی محصولات بازدارندگی کنند. در صورتی که وزن محصولات باره عقیده شما پایین است می توانید جعبه های مقوایی را گزینش کنید.

در گاهی که رخت و پخت شما آسیب پذیر هستند می توانید آنها را نخست در جعبه های مقوایی قرار داد سپس جعبه های مقوایی را در یک جعبه کبیر ثابت تعبیه کرد. امروزه با پیشرفت تکنولوژی در صنعت چاپ، بسته بندی و کارتن سازی شما قادر هستند برای هر فرآورده بدون محدودیتی کارتن مختص به آن را تولید و تهیه کنید.

مرکز فروش کارتن در شرق تهران

 کارتن نو در صنعت کارتن سازی

کارتن نو  نقش اصلی در صنعت کارتن سازی دارد؛ که انواع مختلفی دارد و طبق نیاز مشتری تولید و ساخته می شود. به طور کلی به کارتنی گویند که با جا دادن چندین کارتن تو آن جهت نگهداری و ترابری راحت محصولات به کار می رود. گونه ها کارتن نو بسته به کاربرد آنها به شرح ذیل است:

کارتن نو عادی:

به نوعی از کارتن ها گویند که چاک و برش آنها به وسیله ی دستگاه تبدیل چهره می گیرد و ضخامت آنها معمولا دو میلی متر است.

کارتن نو دایکات:

این کارتن ها قالبی شکل هستند و دستگاه قالب زنی آنها تیغ دارد که در آن به تلرانس توجهی نمی شود. وانگهی کاربردهای کثرت در صنایع گوناگون دارند.

مرکز فروش کارتن در شرق تهران

خرید کارتن های مختص سردخانه:

کارتن های سردخانه ایی برای محصولاتی که نیاز به سرمای زیاد یا دمای ذیل دارند، تولید و ساخته می شود. برای مثال آبمیوه ها، لبنیات و مواد غذایی و دریایی در این کارتن ها نگهداری می شوند. روی سطح این کارتن ها سوراخ هایی جهت نفوذ هوای سرد به تو وجود دارد لغایت از تباه شدن مواد غذایی جلوگیری کند. احد دیگر از خصوصیات اصلی این کارتن ها مقاومت بالای آنهاست که باید وزن حاصل را بردباری کنند و مواد درونی را در برابر شکستگی و پارگی کارتن حفظ کنند.

خرید کارتن نو بدون درب:

مرکز فروش کارتن در شرق تهران

کارتن هایی که دربی ندارند و برای بسته بندی وسایل با وزن زیاد مانند اجاق گاز، لباسشویی، یخچال و… به کار می روند. البته با افزایش قیمت و حساسیت این گونه ها از کارتن های سایر جهت بسته بندی بهره‌گیری می کنند الی آفت های احتمالی تفریق یابند.

خرید کارتن نو تک درب یا یک درب:

مرکز فروش کارتن در شرق تهران

همان طور که از نامش پیداست حائز یک درب می باشد و قصد آن اغلب دیده شدن کالای درون جعبه بدست مشتری است. در ضمن این کارتن ها نقش بسزایی در افزایش بازاریابی و میزان فروش را دارد. البته شیوه جابجایی محصولات با این نوع کارتن ها اهمیت زیادی دارد زیرا اگر ترابری بنیادی انجام نشود گمان کردن آفت پذیری کالا افزایش می یابد‌.

مرکز فروش کارتن در شرق تهران

خرید کارتن نو تقسیم دار:

کارتن های تقسیم دار زمانی به کار می روند که منظور شما جابجایی قطعات فلزی باشد، زیرا از پایداری فوقانی برخوردارند.

خرید کارتن نو تلسکوپی:

این نوع کارتن ها برای ترابری میوه موز به شغل می رود، زیرا این میوه به علت حساسیت بسیار سررسید جابجایی بیشترین آفت را می بیند‌.

قیمت کارتن نو چند لایه:

مایعاتی مانند آبمیوه و شیر که مدت زمان حفاظت آنها بسیار است از کارتن های چند لایه استفاده می کنند. وجود درپوش در تقدیر بالای کارتن مایه می شود که شما به دفعات زیاد از آنها بهره‌گیری کنید. همچنین از مواد تو کارتن ها در مقابل دمای بالا محافظت می کنند.

قیمت کارتن نو تخم مرغ:

به کارتن هایی گویند که برای جابه جایی ایمن تخم مرغ ها به کار می روند، معمولا جنس آنها از کاغذهای بازیافتی است و ضرری برای محیط زیست ندارند. در ضمن جهت بازداری از شکسته شدن تخم مرغ ها، آنها را با حفره های فرورفته و برآمده تولید می کنند‌.

 

فروشندگان کارتن های دست دوم افرادی هستند که کالاهای مختلفی مثل ابزارها خانگی را می خرند. سپس کارتن آنها به دلیل بها بالا در سایت های خرید و فروش جنس های دست دوم به فروش می گذارند، از اینکه پولی در مقابل کارتن اخذ می کنند خیلی دلشاد هستند. در حالی که از عواقب آن تازه ندارند.

امروزه خرید و فروش این کارتن ها با بها بالا در فضای مجازی رایج است. در ضمن کارتن لوازمی مثل یخچال، تلویزیون، کولر و تلفن همراه بیشترین خرید و فروش بین سایر کارتن ها را دارد.

مرکز فروش کارتن در شرق تهران

خرید  کارتن دست دوم

قبلا کارتن های دست دوم و کارتن های موز برای سررسید انگیزه ها کشی کاربرد می شود؛ ولی به بازبینی زمان جعبه های لوازم خانگی با مارک معتبر بین ملت رواج پیدا کرد. افرادی که لوازم خانگی همانند یخچال، تلویزیون، لباسشویی و… را به صورت قاچاق وارد کشور می کنند، این کارتن ها را با قیمت بالا می خرند الی قیمت کالاهای قاچاقی را با بها بازار همسطح کنند؛ که در این میانی افراد دزد محصولات وجود دارد و یا افرادی که کالای دست دوم را به وسیله این کارتن ها به عنوان کالای آکبند به فروش می رسانند.

تفاوت کارتن نو و دست دوم

خرید کارتن دست دوم

خرید کارتن دست دوم

مرکز فروش کارتن در شرق تهران

کارتن نو همان طور که از نامش پیداست از مواد اخیر تولید و ساخته می شود. همچنین هر کالایی کارتن مختص به خویش را دارد که طراحی و چاپ روی آن مشخصات کالا را پرتو می دهد. برآیند اینکه نو بودن کارتن را به نمایش می گذارد. یکی سایر از خصوصیات غیر قابل تغییر و بنیادی یک کارتن نو، تطابق شماره سریال روی کارتن با محصول باره نظر است. خرید و فروش کارتن تازه از طریق کارگاه های تولیدی و مراکز معتبر شدنی است.

اما کارتن های دست دوم همان کارتن هایی هستند که پس از یک یا چند بار بهره‌گیری اقتصادی به فروش می رسند طوری که کسان قاچاقچی و سارقین لوازم خانگی برای فروش کالاهای خود این کارتن ها را خریداری می کنند. عدد سریال روی کارتن ها با کالاهای مورد نظر مطابقت ندارند که نتیجه آن مشخص بودن کالای تقلبی است.

کارتن های دست دوم از طریق سایت های مجازی به فروش می رسند که برخی مواقع اوقات موقعیت خریدار و فروشنده آنها به خطر می افتد. البته آنها با خرید و فروش کارتن ها سودی کلانی به دست می آورند. اما اگر تقلبی بودن اجناس آشکار شود خسارات جبران ناپذیری به آنها وارد می شود.

خرید کارتن نو

در عصر جدید بر خلاف گذشته خرید و فروش کارتن بدست سوپر مارکت ها، میوه فروشی ها و فروشگاه های کارتن دست دوم چهره نمی گیرد.

بلکه کارتن نو توسط کارگاه های تولید کارتن بر حسب نیاز و مطابق کالای باره عقیده تولید و ساخته و از طریق فروشگاه اینترنتی کارتن عرضه می شود؛ که در خرده و انواع گوناگون به دست مشتری می رسد. تعبیه و پخش کارتن های مناسب رخت و پخت کشی به چهره کلی در کمپانی های مختص مانند کارتنچی به فرآوری کارتن ممکن است. متقاضیان اصلی این کمپانی ها، خریداران عمده هستند که در موقعیت های گوناگون مشابه اتوبار یا اشکال فروشی های جعبه خالی شغل می کنند.

مرکز فروش کارتن در شرق تهران

مرکز فروش کارتن در شرق تهران

 

  •  ارسال کارتن مخصوص اسباب کشی
  •  فروش کارتن خالی در شرق تهران
  •  مرکز فروش کارتن در تهران
  •  کارتن اسباب کشی نو
  •  قیمت کارتن نو چند لایه