معرفی انواع کارتن بسته بندی

اهمیت فروش کارتن

معرفی انواع کارتن بسته بندی

کارتن سه لایه

این نوع کارتن را می توان معمول ترین نوع کارتن دربین موردها دیگر معرفی کرد که کلیه‌ی ما تا حدودی با کاربردهای آن شناخت داریم. برای تشکیل داد این نوع کارتن‌ها از سه لایه جداازهم مصرف شده میباشد که دو لایه آن مسطح و یک لایه که دربین دو لایه مسطح قرا میگیرد به صورت کنگره دار می باشد.

کارتون پنج لایه

همان گونه که از اسم این نوع کارتن مقاوم بر میآید برای ایجاد کرد آن از پنج لایه منقطع مصرف شده میباشد که سه لایه مسطح و دو لایه کنگره‌دار برای آن مستعمل میباشد. این نوع کارتن‌ها خویش به چهار تیم A، B، C و E مجموعه بندی میشوند که هر کدام متناسب با خصوصیت‌های که دارا‌هستند در کاربردهای مختلفی گزینه به کارگیری قرار می گیرند.

کارتن هفت لایه

این نوع از کارتن‌ها از هفت لایه ایجاد شده است که چهار لایه مسطح و سه لایه کنگره دار برای آن در حیث گرفته گردیده‌است. این نوع کارتن ها نسبت به دو دسته گذشته از مقاومت بالاتری برخوردار هستند و در مواردی که وسیله‌ی گزینه انتقال از وزن بالایی برخوردار باشد از آن به کارگیری می‌نمایند.

اهمیت فروش کارتن

معرفی انواع کارتن بسته بندی

کارتن موزی

به عنوان مثال مورد ها دیگری که در حوزه گونه های کارتن مقاوم می‌قدرت به آن اشاره نمود کارتن موزی است که به جهت استعمال آن در بسته بندی موز این اسم را برای آن تعیین کرده اند. اما در موردها دیگری مانند اثاثیه کشی می‌اقتدار از این نوع کارتن‌ها بهره برد. معمولا بها این نوع کارتن‌ها نسبت به مفاد دیگر تحت‌تر است. از خصوصیت های این نوع کارتن می‌قدرت به مقاومت در قبال ضربه و رطوبت اشاره نمود.

کارتن لوازم شکستنی

این کارتن به واسطه این که برای بسته بندی وسایل شکستنی آیتم استعمال قرار میگیرند از استحکام بالایی برخوردار میباشند و معمولا به کار گیری از آن ها در صنعت های ساخت و ساز وسایل شکستنی مانند کریستال، اسباب و اثاث آشپزخانه و … کاربرد داراست.

 

آنالیز عملکرد کارتن جابجایی:

یکی‌از شغل های مشقت که در معاش ممکن میباشد برای تمامی رخداد بیفتد فرایند ی اسباب و اثاث کشی و جابه‌جایی منازل و یا این که اداره جات است که مستلزم کارتن اسباب و اثاث کشی هست, اجرا این فرایند که بسیار فعالیت مشقت بار و زمانبری است مستلزم بعضا اثاثیه بسته بندی برای اعمال درست و اصولی مانند کارتن‌هایی برای بسته بندی اثاثیه و چسب‌های مقاوم برای سفت سازی بسته بندی‌ها و سلفون‌ها و نایلون‌های حبابدار و…. هست که تهیه و تنظیم ی آنان قادر است بسیار وقت گیر بوده و وقت شمارا بگیرد.

بعضا اشخاص همچون فرصت‌های قبل که هیچ سیرتکامل دکان‌های اینترنتی و فروش کارتن‌ها و اثاثیه اسباب و اثاث کشی نبود, مبادرت به تنظیم و خریداری کارتن‌های خالی و آلوده و کثیف سایر ی تولیدات از سوپر مارکت‌ها می‌کنند, و در حین جاری ساختن روند ی لوازم کشی و جا به جایی وسایل ممکن میباشد این کارتون‌ها وزن اثاثیه را تحمل نکرده و در غایت موجب ضرر به کالاهای خویش گردیده و همین طور به جهت بعد ها متفاوتی که دارا هستند حمل بسته بندی‌ها را طاقت فرسا کند.

 

خرید کارتن بسته بندی

 

در همین راستا کمپانی کارتنچی تحت عنوان آفریننده ی کارتن اسباب کشی که با رعایت کلیه استانداردهای ضروری مبادرت به تهیه و تنظیم و عرضه ی کارتن‌های باکیفیت و مقاوم دراین مورد می‌کند. لزوما کارتن‌هایی که برای اثاثیه کشی استعمال می‌گردد فارغ از هیچ سیرتکامل نوشته و چاپ می باشند و به طور تک رنگ بوده و در رنگ‌های پیش فرض و یا این که قهوه ای می باشند. کارتن جابجایی می بایست از کیفیت و مقاومت بالایی برخوردار باشد و همین طور در سایزها و اندازه های متناسب با نیاز مشتریان باشد. برای اثاثیه کشی و یا این که بایگانی کردن اسباب و همین طور ارسال بسته بندی نیازی به تهیه و تنظیم کارتن‌های بسته بندی از سوپرمارکت‌ها و یا این که خریداری کارتن‌های موز نمی باشد. شما می توانید با مراجعه به تارنما کارتنچی مبادرت به خریداری کارتن‌های اثاثیه کشی ما یحتاج خویش فرمایید.

 

ویژگی‌های کارتن بسته بندی قطعات صنعتی

بهترین جعبه و کارتن قطعات صنعتی، کارتنی است که با در عقیده گرفتن ویژگی‌ها و مشخصات قطعه صنعتی که هدف بسته‌بندی آن را داریم انتخاب شده باشد. از جمله مهم‌ترین ویژگی‌هایی که برای این گونه از کارتن‌ها باید در نظر گرفته شوند می‌توان به موارد ذیل اشاره کرد:

تعداد لایه‌های بدنه کارتن

کارتن بسته بندی پنج لایه پرفروش‌ترین نوع کارتن‌ها برای بسته‌بندی قطعات صنعتی است. هر چه تعداد لایه‌های بدنه کارتن بیشتر باشد به منزله پایداری بالای آن در برابر خفگی و ضربه است. پس اگر قطعات شما حساسیت خیلی بالایی در مساوی آسیب‌های احتمالی خارجی دارند بهتر است از کارتن‌های ۵ لایه یا بیشتر بهره‌گیری کنید. ولی اگر چنین حساسیتی برای شما هستی ندارد، نیازی به پرداخت خرج اضافی نبوده و کارتن بسته بندی سه لایه نیز کافی خواهد بود.

سایز کارتن

ویژگی بعدی که خریداران در تهیه کارتن بسته‌بندی اقلام صنعتی باید دقت کنند سایز کارتن است. به این معنا که پیشنهاد می‌شود حتما اندازه کارتن متناسب با اندازه محتویات تو آن گزینش شود. در صورتی که کارتن کوچکتر از اندازه استاندارد باشد امکان بستن در آن سخت و غیر شدنی می‌شود. در صورت کبیر بودن کارتن، تکه در کارتن تکان خورده و گمان کردن گزند دیدن آن اغلب می‌شود. حتما کوشش کنید محصول را درون کارتن مهار کنید و درصورت وجود هر نوع فضای اضافی آنرا با نایلون حبابدار، یونولیت، سلفون و یا کاغذ پر کنید الی از جابه جایی و آسیب به محصول بازدارندگی کنید.

مقاومت کارتن در برابر وزن محتویات درون

هر چه وزن قطعه صنعتی که قصد بسته‌بندی آن را دارید بیشتر باشد کارتن انتخاب شده نیز باید مقاومت فوقانی از خود در برابر تحمل وزن نشان دهد. کارتن بسته بندی پنج لایه از لحاظ تحمل وزن بالا در سنجش با کارتن‌های سه لایه ویژگی قابل قبولی دارد.

استفاده از کارتن مادر در بسته بندی قطعات صنعتی

علاوه‌بر بسته بندی محصولات به صورت واحد، بیشتر قطعات صنعتی را می‌توان درون کارتن های بزرگتر قرار داد. اینکار مایه می‌شود الی انبار داری و حمل و نقل محصولات با سهولت انجام گیرد.
کارتن‌های مادر معمولا در ابعادی طراحی و فرآوری می‌شوند الی بتواند چندین جعبه محصول را درون آن جایگذاری کرد. یکی از مهمترین مواردی که در گزینش سایز کارتن مادر باید دقت کرد، اندازه گیری ابعاد جعبه محصولات است.

برای جایگذاری تعداد مورد نظر از جعبه هر فرآورده در یک کارتن مادر باید اندازه بیرونی جعبه ها را اندازه گیری کرد. برای ثبت نهایی اندازه کارتن، معمولا ۲ الی ۳ سانت به این مقدار اضافه کرد و ابعاد کارتن نهایی را سفارش گذاری کرد.
در نظر داشته باشید که به انگیزه قرارگیری محصول درون کارتن‌ها ممکن است کمی حجم کارتن‌ها افزایش یابد و این اندازه ۲ الی ۳ سانتی متری کمک می‌کند تا کارتن با اندازه درست و پسندیده فرآوری شود و مشکلی در قرارگیری محصول داخل آن وجود نداشته باشد.

 

معرفی انواع کارتن بسته بندی

 

  •  اهمیت فروش کارتن
  •  کارتن موزی
  •  کارتن هفت لایه
  •  کارتن‌های بسته بندی
  •  معرفی انواع کارتن بسته بندی