معرفی انواع کارتن بسته بندی

اهمیت فروش کارتن

معرفی انواع کارتن بسته بندی

کارتن سه لایه

این نوع کارتن را می قدرت معمول ترین نوع کارتن دربین موردها دیگر معرفی کرد که کلیه‌ی ما تا حدودی با کاربردهای آن شناخت داریم. برای تشکیل داد این نوع کارتن‌ها از سه لایه جداازهم مصرف شده میباشد که دو لایه آن مسطح و یک لایه که دربین دو لایه مسطح قرا میگیرد به صورت کنگره دار می باشد.

کارتون پنج لایه

همان گونه که از اسم این نوع کارتن مقاوم بر میآید برای ایجاد کرد آن از پنج لایه منقطع مصرف شده میباشد که سه لایه مسطح و دو لایه کنگره‌دار برای آن مستعمل میباشد. این نوع کارتن‌ها خویش به چهار تیم A، B، C و E مجموعه بندی میشوند که هر کدام متناسب با خصوصیت‌های که دارا‌هستند در کاربردهای مختلفی گزینه به کارگیری قرار می گیرند.

کارتن هفت لایه

این نوع از کارتن‌ها از هفت لایه ایجاد شده است که چهار لایه مسطح و سه لایه کنگره دار برای آن در حیث گرفته گردیده‌است. این نوع کارتن ها نسبت به دو دسته گذشته از مقاومت بالاتری برخوردار هستند و در مواردی که وسیله‌ی گزینه انتقال از وزن بالایی برخوردار باشد از آن به کارگیری می‌نمایند.

اهمیت فروش کارتن

معرفی انواع کارتن بسته بندی

کارتن موزی

به عنوان مثال مورد ها دیگری که در حوزه گونه های کارتن مقاوم می‌قدرت به آن اشاره نمود کارتن موزی است که به جهت استعمال آن در بسته بندی موز این اسم را برای آن تعیین کرده اند. اما در موردها دیگری مانند اثاثیه کشی می‌اقتدار از این نوع کارتن‌ها بهره برد. معمولا بها این نوع کارتن‌ها نسبت به مفاد دیگر تحتتر است. از خصوصیت های این نوع کارتن می‌قدرت به مقاومت در قبال ضربه و رطوبت اشاره نمود.

کارتن لوازم شکستنی

این کارتن به واسطه این که برای بسته بندی وسایل شکستنی آیتم استعمال قرار میگیرند از استحکام بالایی برخوردار میباشند و معمولا به کار گیری از آن ها در صنعت های ساخت و ساز وسایل شکستنی مانند کریستال، اسباب و اثاث آشپزخانه و … کاربرد داراست.

 

آنالیز عملکرد کارتن جابجایی:

یکی‌از شغل های مشقت که در معاش ممکن میباشد برای تمامی رخداد بیفتد فرایند ی اسباب و اثاث کشی و جابه‌جایی منازل و یا این که اداره جات است که مستلزم کارتن اسباب و اثاث کشی هستاجرا این فرایند که بسیار فعالیت مشقت بار و زمانبری است مستلزم بعضا اثاثیه بسته بندی برای اعمال درست و اصولی مانند کارتن‌هایی برای بسته بندی اثاثیه و چسب‌های مقاوم برای سفت سازی بسته بندی‌ها و سلفون‌ها و نایلون‌های حبابدار و…. هست که تهیه و تنظیم ی آنان قادر است بسیار وقت گیر بوده و وقت شمارا بگیرد.

بعضا اشخاص همچون فرصت‌های قبل که هیچ سیرتکامل دکان‌های اینترنتی و فروش کارتن‌ها و اثاثیه اسباب و اثاث کشی نبود, مبادرت به تنظیم و خریداری کارتن‌های خالی و آلوده و کثیف سایر ی تولیدات از سوپر مارکت‌ها می‌کنند, و در حین جاری ساختن روند ی لوازم کشی و جا به جایی وسایل ممکن میباشد این کارتون‌ها وزن اثاثیه را تحمل نکرده و در غایت موجب ضرر به کالاهای خویش گردیده و همین طور به جهت بعد ها متفاوتی که دارا هستند حمل بسته بندی‌ها را طاقت فرسا کند.

 

خرید کارتن بسته بندی

 

در همین راستا کمپانی کارتنچی تحت عنوان آفریننده ی کارتن اسباب کشی که با رعایت کلیه استانداردهای ضروری مبادرت به تهیه و تنظیم و عرضه ی کارتن‌های باکیفیت و مقاوم دراین مورد می‌کند. لزوما کارتن‌هایی که برای اثاثیه کشی استعمال می‌گردد فارغ از هیچ سیرتکامل نوشته و چاپ می باشند و به طور تک رنگ بوده و در رنگ‌های پیش فرض و یا این که قهوه ای می باشندکارتن جابجایی می بایست از کیفیت و مقاومت بالایی برخوردار باشد و همین طور در سایزها و اندازه های متناسب با نیاز مشتریان باشد. برای اثاثیه کشی و یا این که بایگانی کردن اسباب و همین طور ارسال بسته بندی نیازی به تهیه و تنظیم کارتن‌های بسته بندی از سوپرمارکت‌ها و یا این که خریداری کارتن‌های موز نمی باشد. شما می توانید با مراجعه به تارنما کارتنچی مبادرت به خریداری کارتن‌های اثاثیه کشی ما یحتاج خویش فرمایید.