نحوه ی بسته بندی لوازم شکستنی و دکوری منزلمان

کارتن لوازم شکستنی

نحوه ی بسته بندی لوازم شکستنی و دکوری منزلمان: بهترین کار این است که از یک مدت قبل یک برنامه ریزی کامل داشته باشیم و همه چیز رو روی کاغد بنویسیم و به فکر تمام وسایل خونه باشیم. از به مرکز خرید کارتن اسباب کشی تماس بگیریم  و به اندازه کافی کارتن در سایزهای مختلف بخریم. چسب پهن هم حداقل ۲ تا لازم میشود.

چه کار کنیم که اسباب کشی راحت داشته باشیم و لوازم شکستنی آسیبی نبینند ؟؟ وخیلی زود منزلمان سر و سامون بگیرد؟؟

اگر تازه عروس و داماد هستید و کارتن وسایل را نگه داشتید میتوانید از کارتن وسایلتان استفاده کنید و گرنه باید کارتن های مناسب اسباب کشی خریداری کنید ،متاسفانه دیده شده که در هنگام اسباب کشی از کارتن های نامناسب استفاده شده  و هنگام جابجایی لوازم آسیب دیده اند در انتخاب کارتن باید دقت بالایی داشته باشیم و در اندازه و وزن قابل حمل کارتن توجه داشته باشیم.

 

کارتن لوازم شکستنی

همه لوازم شکستنی ها رو اول روزنامه پیچ میکنیم،تک تک بعد میزاریم داخل کارتن اسباب کشی،دور تا دور کارتن هم با طناب یا چسب محکم بسته میشود.

روی هر کارتون نوشته  شود که چی توشه که دور وبرمان شلوغ نشود اشتباهی مثلا کارتن آشپزخونه رو ببرند تو اتاق.
اگه هم امکان دارد خودتون قبل از روز اسباب کشی یه سری وسایل کوچیک رو چند سر ی ببرید و بچینید که روز اسباب کشی که کامیون میاد فقط تیکه بزرگا باقی مانده باشد.

انواع کارتن سه لایه و پنج لایه  آکبند ضربه گیر حبابی چسب سلفون و…. شبانه روزی در خدمتگذاری حاضریم، حضوری و ارسال به تمام نقاط کشور

کارتن ها کاملا نو و تمیز هستند، و از ارائه کارتن های دست دوم یا اضافه تولید کارخانه که مدت زیادی در انبار مانده و کیفیت خوبی ندارند به مشتریان عزیز جلوگیری می شود.

تعریف کارتن حمل بار اسباب کشی چیست؟

در تعریف کارتن های حمل بار میتوان گفت به کارتن هایی گفته میشود که ویژه حمل بار و اسباب کشی ساخته شده،و عرضه میشوند.این کارتن ها دارای استاندارهای هستند که میتوان به جنس و ابعاد و مشخصات ظاهری و مقاومت و … آنها اشاره کرد.

بسته بندی لوازم صوتی و تصویری

برای جابجایی تجهیزات صوتی بهتر است  از جعبه های ویژه خودشان استفاده کنیم و یا از کارتن های  دیگر با بسته بندی محکم و مقاوم مه برای لوازم حساس استفاده میشود و کاربرد دارند بهره ببریم .

آماده عقد قرارداد با شرکتها و موسسات

 

خرید کارتن اسباب کشی در کارتنچی

فروش انواع کارتن اسباب کشی در سراسر کشور جهت مشاوره رایگان در تعداد خرید کارتن و ابعاد مورد نظر تماس بگیرید.

 

میتوانید با خرید کارتن اسباب کشی از سایت ما، در کمترین زمان با توجه به فاصله شما از شرکت سفارشات کارتن‌های خود را در درب منزل دتحویل بگیرید.  کافیست فرم سفارش کارتن رو از این لینک تکمیل نمایید . سپس منتظر تماس کارشناسان ما باشید

برای اطلاعات بیشتر ، سفارش کارتن اسباب کشی و دریافت قیمت با ما  تماس بگیرید.