نظافت منزل و رعایت بهداشت در اسباب کشی در مقابله با ویروس کرونا

تولید کارتن اسباب کشی

خرید کارتن اسباب کشی بهداشتی

اسباب و اثاث کشی در شایسته ترین حالت هم عمل سادگی وجود ندارد. حال در‌این ایام معضلی جهانی به اسم ویروس کرونا هم به آن اضافه گردیده و امور را طاقت فرسا‌تر نموده است. شایسته ترین راه‌حل پیشگیری از کووید ۱۹ در‌این برهه زمانی، عقب پرت کردن فرصت اثاثیه کشی میباشد ولی ممکن میباشد هیچ راهی به غیر از اثاثیه کشی نداشته باشید. براین اساس پیرو این نوشته نکاتی را درمورد اثاثیه کشی و چگونگی ضدعفونی اسباب و اثاث و بسته بندی اسباب و ضدعفونی کردن منزل برای پیشگیری از کووید ۱۹ بخوانید. با کلیک روی هر یک از عنوان ها مستقیما به نصیب مربوطه می روید:

متاسفانه در این روزها همه ی ما نگران این ویروس خطرناک کرونا هستیم و خیلی از کارهای ما را تحت تاثیر خود قرار داده و اسباب کشی هم جز این کارها می باشد ،در این مقاله سعی شده راهکارهایی و رعایت بهداشت کامل برای مقابله با کرونا در اختیار شما قرار داده شود و بهتر است اسباب کشی خود را به اویل اردیبهشت موکول کنید.

با رعایت بهداشت فردی خیلی راحت میتوانیم با این ویروس بدون نگرانی مقابله کنیم و در خانه بمانیم ،این ویروی روی گوشی مویابل تقریبا ۹۶ ساعت فعال است و زنده می ماند.
در صورتی‌که ناچار به لوازم کشی در بازه COVID-19 هستیم

چه‌طور وسایل را بسته بندی کنیم؟

این سوالی میباشد که شاید برای شما پیش بیاید و پاسخ آن به کارگیری از به عبارتی طرز سابق بسته بندی در کارتن میباشد.در پیشین از کارتن و باکس هایی به کار گیری می کردیم که آن‌ها‌را سوپر مارکت یا این که میوه فروش های محل تنظیم می کردیم البته با وجود بیماری کرونا بهتر میباشد که از موسسات دارای اعتبار خالق کارتن،مبادرت به خرید کارتن های اسباب و اثاث کشی مقاوم بکنیم که خیالمان هم از بهداشتی بودن آنان شل باشد.

مطالب ذکر شده در این مقاله

*مقابله با کرونا و بهداشت منزل

*اسباب کشی راحت و بدون دردسر

*کارتن اسبابکشی نو و تمیز

*خرید کارتن اسباب کشی بهداشتی

تولید کارتن اسباب کشی

برای مبارزه با این ویروس چکار کنیم؟

مقابله با کرونا و بهداشت منزل

اگر از خانه بیرون رفتید  از همه دستکش دست کنید و بدون دستکش بیرون نروید و به محض ورد آنها را در بیاوردید و از اسپری های ضدعفونی و شست شویی مکرر دست های خود استفاده کنید.

لباسهای خود را به محض ورود عوض کنید و برای نظافت منازل خود از مواد ضدعفونی هم استفاده کنید.

اسباب کشی راحت و بدون دردسر

با وجود ویروس کرونا ممکن است مجبور به جابجایی شوید سعی کنید ا صحبت اسباب کشی خود را به ماه های بعد موکول کنید و اگر مجبور به جابجایی هستید باید مسائل بهداشتی را خیلی زیاد رعایت کنید.

یکی از اسباب کشی های معروف مربوط به فوتبالیست معروف است

ویروس کرونا باعث اسباب‌کشی اجباری کریستین اریکسن شد!

خرید کارتن اسباب کشی بهداشتی

در اثر شیوع ویروس کرونا در کشور به واسطه مسئولیت اجتماعی خود اقدامات متعددی را برای حفظ سلامت مشتریان خود قرار داده ایم.

  • اولین کار ضروری رعایت بهداشت در محل کار و خود و بخ تبع آن اطلاع رسانی به مشتریان خود بوده است . آموزش و اطلاع رسانی بود که برای انجامش از تمامی کانال‌های اطلاع‌رسانی استفاده کردیم. و همان طور که بارها اعلام شده بهترین راه جلوگیری از گسترش کرونا پیشگیری و رعایت موارد بهداشتی است.

 

بهداشت در محل کارمان

مراقب همکارانمان در محل کار باشیم

از تماس نزدیک با همکارانمان پرهیز کنیم.

اگر دچار تب، سرفه شدید  و در تنفس درچار مشکل هستید به محل کار نروید و به پزشک مراجعه کنید.

  • اسپری کردن آب و الکل سفید برروی همه سطوح را فراموش نکنید! اگر با لباس بیرون بر روی مبل یا صندلی خانه نشستین سریعا به تمیز کردن مبل اقدام نمایید.
  • توجه داشته باشید که الکل صنعتی بدلیل داشتن متانول جذب پوست می‌شود و می‌تواند باعث بیماری‌های چشمی و کلیوی شود. پس از الکل سفید استفاده کنید.

نکات استفاده از مواد شوینده

به هنگام استفاده از مواد شوینده حتما از دستکش استفاده کنید.

در هنگام استفاده  از مواد سفید کننده و انواع اسیدها مراقب باشید با پوست و چشم برخورد نکند.

در صورتی که حتی قطره ای از آن با چشم شما تماس پیدا کرد، به سرعت چشمتان را با آب فراوان بشویید

در هنگام  شست و شوی سرویس های بهداشتی از مواد ضدعفونی حتماً پنجره ای را باز کرده و در صورت وجود هواکش ، آن را روشن کنید.

از کار با مواد شیمیایی قابل اشتعال در نزدیکی شعله گاز بپرهیزید، زیرا ممکن است همین بی احتیاطی سبب بروز آتش سوزی عظیمی در خانه تان می شود

هرگز مواد شوینده مختلف را با هم دیگر مخلوط نکنید. اگر یک محصول شوینده برای پاک کردن سطحی کافی و کارساز نباشد، ابتدا با دستمال نمدار مواد قبلی را کاملاً از روی سطح زدوده ، سپس مواد جدید را استفاده کنید.

  •  تولید کارتن اسباب کشی
  • جعبه و کارتن اسباب کشی
  •  کارتن اسباب کشی و کارتن فروشی
  •  مقاومت کارتن در اسباب کشی