پک کارتن اسباب کشی

پک کارتن اسباب کشی

پک کارتن اسباب کشی

خرید پک کارتن اسباب کشی در کارتنچی با قیمت مناسب و مشاوره رایگان برای انتخاب سایز و تعداد مناسب برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

 کارتن بسته بندی استاندارد: تعاریف و ویژگی ها

پک کارتن اسباب کشی استاندارد هنگام جابجایی یک مرجع است! به دلیل سهولت استفاده و تطبیق پذیری در حمل و نقل طیف گسترده ای از اقلام، در بین حمل کنندگان بسیار محبوب است. در مورد ویژگی های آن و نحوه استفاده از آنها بیشتر بدانید!

پک کارتن اسباب کشی

پک کارتن اسباب کشی

تعریف جعبه بسته بندی استاندارد

پک کارتن اسباب کشی استاندارد رایج ترین نوع جعبه در صنعت حمل و نقل است. اندازه جعبه متحرک استاندارد ۵۵ در ۳۵ در ۳۰ سانتی متر آن را به جعبه ایده آل برای نگهداری اشیاء مختلف، لباس، کفش، لباس های شسته شده، اشیاء تزئینی مختلف ترجیحاً سبک تا متوسط ​​تبدیل می کند. مزایای جعبه تعویض اندازه استاندارد این جعبه می تواند تا وزن ۲۰ کیلوگرم را حمل کند. در کنار جعبه های دیگر انباشته شده است، به لطف انعطاف پذیری خود خم نمی شود. پک کارتن اسباب کشی استاندارد به دلیل تطبیق پذیری و کاربردی بودن آن بسیار محبوب است: می توانید انواع مختلفی از اقلام را در آن ذخیره کنید، و پس از تا شدن، ذخیره آن آسان است و کمترین فضا را اشغال می کند.

جدیدترین کیفیت و آخرین اما نه کم اهمیت، بازیافت جعبه موبایل آسان است: جعبه بادوام و حتی زیست تخریب پذیر است. ۵ ماه طول می کشد تا در طبیعت ناپدید شود. با این حال، مطمئن شوید که آن را در سطل زباله مناسب بیندازید!

مقوای استاندارد نیز محدودیت هایی دارد.

مواد مقوا به محیط های مرطوب حساس هستند. رطوبت می تواند بر سفتی تخته و همچنین مقاومت فشاری آن تأثیر بگذارد. اگر می خواهید آن را برای مدت طولانی نگهداری کنید، لطفا یک مکان خشک را ترجیح دهید.

تعویض بدنه برای بارهای سنگین مانند کتاب مناسب نیست زیرا می تواند خطر غرق شدن را افزایش دهد. در این مورد، شما باید جعبه های مقوایی مخصوص مانند جعبه کتاب یا جعبه بشکه را ترجیح دهید.

چگونه جعبه بسته بندی استاندارد خود را آماده می کنید ؟

وسایل خود را مرتب کنید 

قبل از اینکه پک کارتن اسباب کشی استاندارد خود را خیلی سریع پر کنید، در مرتب کردن وسایل خود تردید نکنید. به عنوان مثال، هنگام اصرار بر بسته بندی، مایعات و هر اقلام شکننده ای را که خطر شکستگی بالایی دارند قرار دهید. نگران جابجایی وسایلی نباشید که دیگر بعد از نقل مکان از آنها استفاده نمی کنید! این زمان خوبی برای اهدای اقلامی است که دیگر استفاده نمی کنید یا دور انداختن آنها که خیلی آسیب دیده اند.

توزیع وزن بدن 

برای جلوگیری از افتادگی ناخواسته، توزیع مناسب وزن بدن را با تناوب اجسام سنگین و سبک انتخاب کنید. حمل و نقل جعبه ها نیز آسان تر خواهد بود. اجسام سنگین را در پایین جعبه قرار دهید و جای خالی نگذارید: اگر بعد از پر کردن جعبه چیزی باقی ماند، از پتوهای متحرک یا تشک بادی برای پر کردن آن استفاده کنید.

جعبه متحرک خود را ایمن ببندید

جعبه های شما اکنون پر است. هنوز باید آنها را محکم ببندید! بهتر است با این مرحله تا آخرین لحظه صبر کنید. پیدا کردن یک شی برای بسته بندی در آخرین لحظه برای بیش از یک مورد اتفاق افتاده است! برای چسباندن نوار لایه بردار، از روی ورقه های مقوایی عبور نکنید زیرا باعث ضعیف شدن آنها می شود. ابتدا برگ های کوچک و سپس برگ های بزرگ را تا کنید. سپس می توانید تمام طول را بین دو مورد آخر بچسبانید. در نهایت، دو نوار چسب را در عرض بمالید.

چند نکته اضافی

چند نکته خوب هرگز نمی تواند زیاد باشد! اینها نکات ما برای بهینه سازی بسته بندی پک کارتن اسباب کشی شما هستند.

اقلام خود را بر اساس مفید بودن آنها طبقه بندی کنید.

مطمئناً، همه جعبه‌هایی که می‌سازید کاربرد دارند، اما برخی از آنها مهم‌تر از بقیه هستند: خرید، نظافت یا نظافت وسایل ضروری برای روز هستند. برای دسترسی آسان به اشتراک بگذارید

جعبه های خود را بر اساس آیتم مقصد مرتب کنید.

برای جلوگیری از اتلاف وقت برای باز کردن بسته بندی، جعبه های متحرک خود را از منطقه مقصد بنویسید. شما بلافاصله می دانید که آنها را بدون نیاز به باز کردن آنها در کجا قرار دهید. به همین دلیل، ما اغلب توصیه می کنیم که اتاق به اتاق چیزها را مرتب کنید.

همچنین، به یاد داشته باشید که به برچسب “شکننده” روی جعبه مقوایی شکننده توجه کنید. این به شما امکان می دهد آنها را با ملایمت بیشتری حرکت دهید. از شکستگی جلوگیری می شود!

جعبه متحرک استاندارد رایج ترین است. این ویژگی های عملی آن است که آن را به یک موضوع دستکاری تبدیل می کند که به ویژه توسط افراد و شرکت های جابجایی ارزشمند است. هنگام بسته

بندی، نکات ما را در نظر داشته باشید: این می تواند زندگی شما را ساده کند و در زمان جابجایی شما صرفه جویی کند.

 

جعبه بسته بندی استاندارد

جعبه بسته بندی استاندارد