کارتن اسباب کشی ارزان

کارتن اسباب کشی ارزان

کارتن اسباب کشی ارزان

خرید کارتن اسباب کشی تهران همه ی ما برای جابجایی حالا ممکن این جابجایی اداری در محل کارمان باشد و یا منزلمان در هر حال به کارتن ها برای بسته بندی لوازممان نیاز داریم فروش  انواع کارتن اسباب کشی  در کارتنچی تجربه کنید.

کارتن اسباب کشی که به شکل راه راه هستند، اغلب پایداری کافی برای بسته بندی ندارند.

اهمیت خرید کارتن اسباب کشی

یکی از ساز و برگ مهم یا احتمالاً بتوان گفت مهم ترین وسیله برای بسته بندی اثاثیه در اسباب کشی و کلیه جابه جایی ها کارتن میباشد، از این رو خرید کارتن اسباب کشی خود را حتما از مراکز معتبر انجام دهید.

ارتباط با کارشناس فروش کارتنچی

کارتن اسباب کشی ارزان

کارتن اسباب کشی ارزان

 

نکات مهم در خرید کارتن :

در خرید کارتن دقت زیادی باید کرد. زیرا کارتن ها در مدل ۳ لایه ای و ۵ لایه ای موجود در بازار هستند. کارتن های ۳ لایه ای به انگیزه کیفیت پایین مناسب حمل لوازم منزل نمیباشند و این کارتن ها بیشتر برای موارد سبک مثل چیپس و پفک بهره‌گیری می‎گردند. کارتن های ۵ لایه بهترین گزینه برای کاربرد در اسبابکشی هستند. این کارتن ها زیاد ستب پرکاربرند و از استوار قابل قبولی برخوردارند.

کارتن اسباب کشی ارزان

کارتن اسباب کشی ارزان

کاربرد کارتن اسباب کشی

اصلی ترین کاربرد کارتن اسباب کشی نگه داری لوازم در حین جابه جایی با ماشین های باربری میباشد.

خرید کارتن اسباب کشی نو

کارتن های اسباب کشی معمولا به دو گونه بخش میشوند، کارتن های دسته دوم و کارتن های نو، که برای خرید کارتن نو انگیزه ها کشی میتوانید با شماره  ۰۹۱۰۹۵۳۸۰۸۰در تهران تماس بگیرید.

خرید کارتن اسباب کشی در نقاط مختلف تهران

برای خرید کارتن اسباب کشی و بسته بندی از هر نقطه از تهران که هستید فقط با یک تماس میتوانید کارتن خود را در ابعاد باره عقیده سفارش  و در سریع ترین موعد ممکن آنرا گرفتن کنیددریافت کنید کشی – خرید کارتن بسته بندی

با پروا به گونه لوازمی که برای بسته بندی در عقیده دارید باید کارتن اسباب کشی پسندیده هم انتخاب کنید، کارتن اسبابکشی در طیف گسترده ای از وزن حمل، محافظت در مساوی نم و ارائه راه حل های بسته بندی برپا حیاتی است.

سفارش کارتن خالی فروشی برای حمل کم و بیش هر کالا، از مغازه های محصولات غذایی و داروخانه ها و سایر صنعت هایی که در آنها کارتن زیاد استفاده میشود ، شدنی است.

*به کارگیری کارتن های کاغذی از لحاظ اینکه از جنس کاغذ هستند و پس از مصرف به طبیعت آسیبی نمیرسانند هم زیاد اهمیت دارد و به کارگیری آنها نسبت کیسه های پلاستیکی ارجعیت پیدا میکند.

 از کجا کارتن اسباب کشی تهیه کنیم

شما میتوانید از راه تماس با شماره تلفن ۰۲۱۲۲۰۹۰۷۵۷، به خرید کارتن خالی جهت اسباب کشی بپردازید.

ارتباط با کارشناس فروش کارتنچی

جعبه اسباب کشی

جعبه های مقوایی محصولاتی هستند که برای بسته بندی کاربرد میشوند، در ضمن برای محافظت از کالاها و محصولات ضروری نیز به شغل میروند. این جعبه ها در طبیعت قابل جذب شدن هستند، فلذا شما می توانید از آنها در جنبش و جا به جایی و بسته بندی لوازم خانه استفاده کنید.

در اینجا لیستی از مزایا و معایب جعبه و کارتن های مقوایی را آورده ایم:

کارتن پنج لایه اسباب کشی

کارتن پنج لایه اسباب کشی

 

اول، شما باید با گونه ها گوناگون کارتن و جعبه ها آشنا شوید. سپس بر بنیاد لوازمی که منظور بسته بندی آنرا دارید، اعم از اینکه چه اقلامی هستند: شکستنی ،ظروف چینی، لوازم آشپزخانه، وسایل برقی و کارتن پسندیده را انتخاب کنید. مدت موعد نگه داری اثاث خانه و فضا حفاظت ابزارها نیز در گزینش جعبه و کارتن جهت افزار کشی باید در نظر گرفته شود. این یک نکته بسیار مهم در بسته بندی اثاثیه منزل است

کارتن اسباب کشی ارزان

کارتن اسباب کشی ارزان

کاربرد کارتن اسباب کشی

کارتن های اسبابکشی بیشتر چند لایه هستند. به‎طوری که ما بین این لایه ها فضای خالی‎یست که راهبند آفت و ضرب خوردن به وسایل تو آنها می‎شود.کارتن‌های اسباب ها کشی برای بسته بندی اثاثیه منزل و اداره کاربرد دارند.

انواع استعمال کارتن های اسباب کشی:

بسته بندی کتاب
بسته بندی مواد غذایی
بسته بندی کیف و کفش
بسته بندی لوازم پارچه‌ای
بسته بندی ابزارها خواب
بسته بندی لباس
بسته بندی وسایل آشپزخانه
بسته بندی لوازم برقی
بسته بندی ظروف
بسته بندی دکوراتیو و لوازم تزئینی
بسته بندی ابزارها خرده و ریزه

بدون شک حداقل چند قلم از ابزارها ذکر شده در خانه و گردانیدن شما موجود است. نگهداری از این وسایل نخستینگی شما است. بعد اگر به زودی یک جابجایی در پیش دارید، از فروشگاه معتبر، از آنگونه باربری جا به جار اقدام به خرید کارتن اسباب کشی کنید.

 

چه نوع از جعبه های مقوایی برای اسباب کشی بهره‌گیری میشوند ؟

اغلب اوقات وقتی گفتگو از کارتن بسته بندی میشود، ذهن به سمت کارتن ها و جعبه های مقوایی کشیده میشود. انتخاب کارتن مقوایی برای بسیاری از جا به جایی ها و انگیزه ها کشی ها مناسب است.

زیرا جعبه مقوایی : ارزان، سخیف ، قابل حمل و  قابل برچسب گزاری است و کار کردن با آنها برای بسته بندی لوازم خانه بسیار آسان میباشد. به علاوه، زمانی که دیگر نیازی به استفاده از آنها نیست، میتوانید به راحتی آنها را بعید بیندازید و یا به بازیافت بسپارید.

کارتن اسباب کشی ارزان

کارتن اسباب کشی ارزان

بسته بندی لوازم با کارتن مقوایی

با این حال، در شرایطی که لوازم خانه شما برای مدت سررسید طولانی احتیاج به بسته بندی دارند، کارتن مقوایی لزوما پسندیده نیست. زیرا کارتن مقوایی مستعد آسیب پذیری در شرایط خاص، از آنگونه حرارت و رطوبت است. آنها همچنین برای بسیاری از حشرات و جوندگان جذاب هستند.

سفارش از کارتن چی

اگر قصد جا به جایی و حرکت در مسیری را دارید که آب و هوای آن متغیر و غیر پیش بینی کردنی است و یا میخواهید کارتن های بسته بندی لوازم را در مکانی همانند گاراژ یا  انبار و پارکینگ، برای مدتی طولانی نگه دارید. باید بدانید که علاوه بر جعبه ها لوازم درون آن ها نیز شدنی است در معرض خطر و آسیب باشند.

مخصوصا اگر مکان نگهداری کارتن ها نمور باشد، شکیبیدن پیدایش و رشد کپک هستی دارد. اما اگر انبار نگه داری کارتن لوازم منزل شما حائز سیستم تهویه و مهار هوا باشد، نگرانی های شما زیاد کمتر خواهد بود.

جعبه های مخصوص برای بسته بندی چه وسیله هایی کاربرد دارند ؟

برای لوازمی که ارزشمند و شکستنی هستند. از جعبه مخصوص بهره‌گیری کنید که برای وسایل ویژه طراحی و ایمن شده اند. در صورتی که جعبه مخصوص اصلی اولیه را نگه داشتید.

از همان استفاده کنید در غیر این چهره میتوانید جعبه مخصوصی برای تلویزیون و کامپیوتر، وسایل دکوراسیون خانه ، ابزارها برقی ، ظروف چینی و شکستنی و… را از فروشگاه های ابزارها خانگی جاسازی کنید.

این جعبه های مخصوص در ۲ نوع کارتن و پلاستیک موجود هستند که برگزیدن آن با شماست. جعبه های مخصوص کمی گران تر از جعبه های سنتی هستند، ولی راحتی و امنیت قابل قبولی دارند.

کارتن اسباب کشی ارزان

کارتن اسباب کشی ارزان

کارتن اسباب کشی بازار تهران

کارتن اسباب کشی بازار تهران

 

کارتن اسباب کشی ارزان

  •  کارتن اسباب کشی ارزان تهران
  •  کارتن اسباب کشی بازار تهران
  •  کارتن برای اسباب کشی
  •  کارتن پنج لایه اسباب کشی
  •  کارتن اسباب کشی تهرانپارس
  • فروش کارتن اسباب کشی جنت آباد
  •  کارتن خالی جهت اسباب کشی