کارتن با چاپ اختصاصی

کارتن با چاپ اختصاصی

کارتن با چاپ اختصاصی

جعبه های کارتن سفارشی چگونه می توانند به رشد برند شما کمک کنند

 

در قلمرو آنلاین، خرده فروشان اغلب در حال مبارزه با هنجارهای سنتی هستند که در مورد حمل و نقل و جعبه های کارتنی صحبت می کنند. مسئله این است که این خرده فروشان ارزش مرسوم کیفی را ندارند که در حین قدم زدن در مرکز خرید به مشتریان خود ارائه کنند، اما یکی از کم استفاده ترین روش های برندسازی روی جعبه حمل و نقل است که شرکت در حال حاضر از آن استفاده می کند. در این مقاله، ما قصد داریم به این موضوع بپردازیم که چگونه جعبه های کارتن با چاپ اختصاصی می توانند به گروه بندی برند شما در کل طیف کمک کنند.

جعبه های حمل و نقل مارک دار(کارتن با چاپ اختصاصی)

کارتن با چاپ اختصاصی

سال‌هاست که جعبه‌های حمل و نقل به جعبه قهوه‌ای ساده با بارکد تبدیل شده‌اند. اشتباه! در اینجا در نتپک، ما با مشتریان خود کار کرده ایم تا جعبه حمل و نقل سنتی را دوباره تعریف کنیم، و در عوض، آن را به املاک و مستغلات ارزشمند به عنوان یک ابزار برندسازی و بازاریابی تبدیل کنیم. ما کارتن با چاپ اختصاصی را برای صنایع مختلف، از پیتزا گرفته تا خرده فروشی، ایجاد کرده ایم. و بخشی از چیزی که می تواند شما را از رقبا متمایز کند این است که چگونه بسته شما به جلوی مشتری می رسد.

کارتن با چاپ اختصاصی ارزش می دهد

کارتن با چاپ اختصاصی

کارتن با چاپ اختصاصی

هنگامی که یک جعبه حمل و نقل یا یک جعبه کارتن سفارشی را به همراه می فرستید، فرصتی ایجاد می کنید تا یک تعامل معنادار با مشتری خود ایجاد کنید. باز کردن یک بسته باید یک تجربه هیجان انگیز باشد، شبیه به باز کردن یک هدیه تولد که با دقت بسته بندی شده است. این فقط در مورد محصول داخل نیست که اهمیت دارد، بلکه تلاش بازاریابی است که برای ارائه یک لحظه شخصی و منحصر به فرد بین برند و مصرف کننده انجام می شود. این فرصت اغلب نادیده گرفته می شود. شرکت‌ها می‌توانند از یک اثر روان‌شناختی مثبت بهره‌مند شوند، و به همین دلیل است که جعبه‌های کارتن سفارشی تضمین می‌کنند که تجربه مشتری از باز کردن محصولشان با پای راست شروع می‌شود و وفاداری مشتری به دست می‌آید.

تبلیغات را ساده می کند

جعبه فقط یک جعبه است تا زمانی که نام تجاری سفارشی را اضافه کنید و سپس تبدیل به یک تبلیغ موبایلی می شود. چند کمپین بازاریابی عالی وجود دارد که می توانید بر روی بسته بندی خود ایجاد کنید. اما واقعیت ساده باقی می ماند، طبق یک مطالعه Dotcom، ۴ نفر از هر ۱۰ مصرف کننده تصویر یک جعبه منحصر به فرد را در فیس بوک، اینستاگرام یا توییتر به اشتراک می گذارند. بنابراین، هر زمان که یک جعبه قهوه‌ای ساده را ارسال می‌کنید، فرصتی را برای رشد تصاعدی برند خود از طریق تبلیغات رسانه‌های اجتماعی از دست می‌دهید که حتی مجبور نیستید برای آن هزینه کنید. به راه های بالقوه ای فکر کنید که مشتری را دوباره جذب پست خرید کنید، فقط با پست کردن جعبه آنها به صورت آنلاین و به اشتراک گذاری آن با دوستان برای فرصتی برای شرکت در یک مسابقه. کمپین ها می توانند ویروسی شوند، که برای شناخت برند شما باورنکردنی است.

دنیای آنلاین رو به رشد

بازار آنلاین در حال رشد است و با توجه به اینکه ۵۴ درصد از هزاره ها خرید آنلاین را به خرید سنتی ترجیح می دهند، اهمیت جعبه های کارتن سفارشی حتی ضروری تر می شود. به جای یک روش جعبه قهوه‌ای، طراحی مجدد مبتکرانه همراه با بسته‌بندی هوشمند تعاملی یا کدهای QR ، تضمین می‌کند که این نسل بزرگ بعدی برند شما را برای تفکر خارج از جعبه یاد می‌گیرد و تشخیص می‌دهد، ویژگی‌ای که هزاره‌ها با آن همذات پنداری می‌کنند.

بنابراین، آیا زمان آن فرا رسیده است که درباره تحول در جعبه کارتن خود با کارتنچی چت کنید؟ اگر چنین است، ما دوست داریم با هم صحبت کنیم زیرا ما یکی از پیشگامان کارتن تاشو در ایران هستیم و به مشتریان خود گزینه های مختلف تخته و چاپ سفارشی را ارائه می دهیم که مطابق با نیازهای خاص شما طراحی می کنیم. بیایید ببینیم چگونه کارتنچی می تواند جعبه شما را به بحث رسانه های اجتماعی تبدیل کند.

جعبه های کارتن سفارشی

 

کارتن با چاپ اختصاصی

  • تمام کارتن های سفارشی به سفارش ساخته می شوند
  • زمان تقریبی سرب: ۳ هفته از دریافت سفارش شما یا گواهی تایید شده (در صورت چاپ)
  • تعداد سفارش: حداقل ۱۰۰ عدد، اما برای کارتن های پیچیده تر، ممکن است حداقل مقدار بیشتری مورد نیاز باشد.
  • همه کارتن‌های سفارشی چاپی جدید یک بار شارژ صفحه چاپ را متحمل می‌شوند
  • هزینه حمل و نقل و جابجایی اضافی ممکن است اعمال شود

 

 از بسته بندی سازگار با محیط زیست استفاده کنند؟

 

بسته بندی یک عنصر مهم در همه مشاغل کوچک تجارت الکترونیک است، زیرا یکی از آخرین فرصت ها برای ایجاد تأثیر ماندگار در بین مشتریان و ایجاد وفاداری به برند است. دریابید که چرا بسته بندی سازگار با محیط زیست گزینه مناسبی برای کسب و کار کوچک شما است.

از آنجایی که مصرف کنندگان نسبت به نحوه تاثیر خریدهایشان بر محیط زیست آگاه تر می شوند، برای کسب و کارهای کوچک توجه به راه حل های بسته بندی سازگار با محیط زیست اهمیت فزاینده ای پیدا می کند.

با گزینه های بسیار زیادی که در بازار وجود دارد، برای یک کسب و کار کوچک که به دنبال مواد بسته بندی پایدار است تصمیم گیری برای بهترین محصولات برای شما می تواند دشوار باشد. بنابراین، ما عمیقاً به مزایای بسته‌بندی سازگار با محیط‌زیست می‌توانیم برای کسب‌وکار کوچک تجارت الکترونیک شما بپردازیم و توصیه‌هایی برای بسته‌بندی پایدار ارائه کرده‌ایم که برای چشم و کره زمین آسان است!

 

مزایای کارتنچی کارتن با چاپ اختصاصی

استفاده از بسته بندی پایدار برای کسب و کار کوچک شما مزایای زیادی دارد که محیط زیست یکی از بزرگترین عواملی است که در نظر گرفته شده است.

با مطالعه اخیر نشان می دهد که تا ۷۳ درصد از مصرف کنندگان جهانی محل خرید خود را تغییر می دهند تا تأثیر خود را بر محیط زیست کاهش دهند، برای کسب و کارهای کوچک مهم تر از همیشه است که محصولات خود را در بسته بندی های پایدار بسته بندی کنند. علاوه بر این، بسته‌بندی سازگار با محیط‌زیست تأثیر شما بر محیط‌زیست را کاهش می‌دهد و میزان زباله‌هایی را که تولید می‌کنید کاهش می‌دهد، که به نوبه خود به کسب‌وکارها کمک می‌کند تا ردپای کربن خود را کاهش دهند. بنابراین، هم برای شما و هم برای مشتریانتان یک محیط برد-برد است!

بسیاری از انواع مواد بسته بندی پایدار “زیست تخریب پذیر” و “کمپوست پذیر” هستند، به این معنی که از مواد طبیعی ساخته شده اند، بنابراین صدها سال طول نمی کشد تا تجزیه شوند. این را می توان در کیسه های پستی کمپوست پذیر Signet یافت ، که جایگزین نهایی سازگار با محیط زیست برای کیسه های پستی پلاستیکی است. این پست‌کننده‌ها که از نشاسته ذرت و سایر مواد گیاهی ساخته شده‌اند، در ۹۰ روز در یک کارخانه کمپوست صنعتی و ۱۸۰ روز در یک محیط کمپوست خانگی تجزیه می‌شوند.

بسته بندی قابل بازیافت عبارت رایج دیگری است که برای توصیف بسته بندی پایدار استفاده می شود. این زمانی است که یک مورد از کانال‌های بازیافت سنتی عبور می‌کند و شکسته می‌شود و به چیزی جدید یا «تولد دوباره» تبدیل می‌شود. میلرهای لانه زنبوری Signet نمونه کامل این مورد هستند و از ۱۰۰٪ کاغذ و ۱۰۰٪ قابل بازیافت ساخته شده اند. این افراد جایگزینی پایدار برای ارسال‌کنندگان حباب‌دار و به نظر ما زانوهای زنبور مطلق هستند.

 

تجربه جعبه گشایی پیشرفته

 

تحقیقات بیان می‌کند که ۸۰ درصد از رفتار خرید مصرف‌کنندگان تحت تأثیر احساسات آن‌ها است، اگر ظاهر کالایی را دوست داشته باشند، احتمالاً آن را خریداری می‌کنند. همین امر در مورد بسته بندی نیز صدق می کند، اگر اجناس آن ها با بسته بندی زیبایی که نشان دهنده ارزش های برند شما است به دست شما برسد، چه راه بهتری برای جلب علاقه مشتری به تجارت شما قبل از شروع جعبه گشایی وجود دارد؟کارتن با چاپ اختصاصی

بسته بندی آخرین فرصتی است که کسب و کارهای تجارت الکترونیک کوچک برای ایجاد اولین تاثیر مثبت دارند. ایجاد یک تجربه جعبه‌گشایی هیجان‌انگیز، باعث می‌شود مصرف‌کنندگان تجربه جعبه‌گشایی خود را در رسانه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارند، که باعث ایجاد محتوا و شناسایی برند برای کسب‌وکار شما می‌شود. در اینجا یک نکته مهم وجود دارد، محتوای تولید شده توسط کاربر یکی از ارزشمندترین ابزارهای بازاریابی برای یک تجارت کوچک است و بهترین بخش این است که فقط توسط مشتریان شما ایجاد می شود!

به دنبال بهبود تجربه جعبه گشایی خود با بسته بندی سازگار با محیط زیست، ما شما را با بسته بندی های برتر خود تحت پوشش قرار داده ایم.

کارتن با چاپ اختصاصی بهترین جایگزین سازگار با محیط زیست برای روکش حباب دار است. روکش لانه زنبوری سه بعدی به هم پیوسته منحصربفرد، نمایش کاملی را در جعبه برای زمانی که مشتریان شما بسته خود را باز می کنند، ارائه می دهد، در حالی که هیچ زباله پلاستیکی ایجاد نمی کند.

بسته بندی کارتن های خود با نوار کاغذ کرافت سفارشی ، که می تواند با لوگوی شما سفارشی شود، کارتن های شما را فوراً قابل تشخیص می کند و به برند شما در هنگام جعبه گشایی ضریب شگفت انگیز بیشتری می بخشد. همه این محصولات ۱۰۰٪ قابل بازیافت هستند، بنابراین می توانند مستقیماً در سطل بازیافت کناری شما بدون نیاز به روش دفع خاصی بروند.

شهرت مثبت برند

به عنوان یک کسب و کار کوچک، بسته بندی سازگار با محیط زیست به مشتریان خود می گوید که شما نه تنها به نتیجه نهایی خود بلکه به مسائل اجتماعی و زیست محیطی که برای آنها مهم است اهمیت می دهید. آنها می خواهند بدانند که کسب و کار شما با ارزش های زیست محیطی آنها مطابقت دارد بسته بندی سازگار با محیط زیست راهی است که آنها می توانند این موضوع را ببینند.

با تعداد روزافزون کسب‌وکارهای کوچکی که هر روز به‌وجود می‌آیند، برداشتن گام‌های پایدارتر به مشتریان نشان می‌دهد که کسب‌وکار شما برای حمایت از آن‌ها مناسب است و با استفاده از بسته‌بندی پایدار به شما نقطه فروش منحصربه‌فردی می‌دهد.کارتن با چاپ اختصاصی

 

 

در حالی که گزینه های بسته بندی زیادی برای انتخاب وجود دارد، مواد بسته بندی پایدار راه آینده هستند و طیفی از مزایای ناب و سبز را برای مشاغل کوچک فراهم می کنند. بنابراین، با تشکر از شما به بسته بندی سازگار با محیط زیست، مشتریان خود و محیط زیست تغییر دهید.کارتن با چاپ اختصاصی