کفی کارتن و یا رول بستر |سفارش و خرید کفی کارتن اسباب کشی

 کفی کارتن

وجود کفی کارتن و یا  رول کارتن در پروش مرغ و ماکیان دارای اهمیت زیادی می باشد، به ویژه با وجودآمدن  انواع مختلف بیماری ها جهت آسایش و جلوگیری از شیوع این بیماریها به جای استفاده از پوشال از کارتن ها که بصورت رول تولید شده میتوان استفاده کرد. سفارش و خرید رول بستر مرغداری باث صرفه جویی در  وقت و هزینه است.

کفی کارتن ها در کل، ورق های می باشند که :معمولا از کاغذ یا مقوای بازیافتی تولید شده اند، و  ۲ لایه هستند و مجموعه ای  از لایه رویه و لایه زیرین کنگره دار  هر دو بالا بودن ضخامت باعث افزایش استقامت و مقاومت پذیری این کفی ها میشود.

 کفی کارتن برای بسته بندی انواع کنسروجات و قطعات صنعتی

برای ساخت کفی کارتن کنسروجات و قطعات صنعتی به دو صورت معمولی و دایکاتی استفاده میشود.

یکی از متداول ترین روش ها برای بسته بندی  کنسروجات مثل کنسرو ماهی و یا رب استفاده از کفی مقوایی است، این روش بسته بندی به خاطر داشتن دیواره های کوتاه این امکان را دارد که محصولات داخل بسته بندی دیده شوند.

 کفی کارتن

 اطلاعات جامع در مورد کارتن های اسباب کشی و بسته بندی

کارتن های چند لایه :

معمولا برای کارهایی که از کارتن های مقاوم برای اجسام و یا محتویات شکننده از کارتن های پنج لایه که مقاوم است استفاده میشود و یااینکه برای استفاده معمولی با کارتن سبک تر از کارتن های سه لایه استفاده میشود‌.

کارتن از جنس چیست؟

کارتن ها از جنس مقوا هستند که ضخامت آنها با اضافه و یا کم شدن مقوا ها انجام میشود.

کارتن چگونه تولید میشود؟

برای تولید کارتن میتوان از دو روش محصول تولید کرد. ابتدا اینکه محصول را مستقیما از چوب بودجوداورد که مقاومت و استحکام بالایی دارد و روش دوم اینکه از کارتن ها و ورق های کاغذی بازیافتی ، محصول جدید تولید کرد که کیفیت کم تری نسبت به روش اول دارد.

معمولا کارتن های مستقیم تولید شده از چوب را برای مواد غذایی تولید میکنند که بی ضرر باشند.اما قابل توجه است که لایه های درونی مقوا ها و کارتن هایی که حالت موج دار هستند از کارتن بازیافتی استفاده میشوند که امروزه بیشتر مورد توجه قرار گرفته است‌.

بخش موج دار کارتن اسباب کشی:

این بخش بدلیل گرفتن ضربه و آسیب ندیدن محتویات و استحکام بیشتر کارتن میباشد.

کارتن تک جداره و یا دوجداره چیست؟

کارتن تک جداره از یک لایه مقوای موج دار و کارتن دوجداره از دولایهمقوای موج دار استفاده شده است.

انواع کارتن ها برای بسته بندی :

کارتن های بسته بندی کتاب ،کارتن های بسته بندی کاغذ ، کارتن های مخصوص نان و شیرینی و جعبه های بسیار محکم مخصوص کالاهای صادراتی

 

عنوان: انواع کارتن را نام ببرید؟

کارتن های مناسب برای اسباب کشی

روش تولید کارتن به چه صورت است؟

 

#کارتن سازی    #کارتن بازیافتی   #بخش موج دار کارتن

 

 تماس با کارتنچی در تهران

۰۹۱۰۹۱۴۸۰۸۰

۰۹۱۰۹۱۵۸۰۸۰