کفی کارتن و یا رول بستر |سفارش و خرید کفی کارتن اسباب کشی

 کفی کارتن

کفی کارتن و یا رول بستر

برای خرید کفی کارتن و قیمت رول بستر با ما تماس بگیرید .

وجود کفی کارتن و یا  رول کارتن در پروش مرغ و ماکیان دارای اهمیت زیادی می باشد، به ویژه با وجودآمدن  انواع مختلف بیماری ها جهت آسایش و جلوگیری از شیوع این بیماریها به جای استفاده از پوشال از کارتن ها که بصورت رول تولید شده میتوان استفاده کرد. سفارش و خرید رول بستر مرغداری باث صرفه جویی در  وقت و هزینه است.

کفی کارتن ها در کل، ورق های می باشند که :معمولا از کاغذ یا مقوای بازیافتی تولید شده اند، و  ۲ لایه هستند و مجموعه ای  از لایه رویه و لایه زیرین کنگره دار  هر دو بالا بودن ضخامت باعث افزایش استقامت و مقاومت پذیری این کفی ها میشود.

 کفی کارتن برای بسته بندی انواع کنسروجات و قطعات صنعتی

برای ساخت کفی کارتن کنسروجات و قطعات صنعتی به دو صورت معمولی و دایکاتی استفاده میشود.

یکی از متداول ترین روش ها برای بسته بندی  کنسروجات مثل کنسرو ماهی و یا رب استفاده از کفی مقوایی است، این روش بسته بندی به خاطر داشتن دیواره های کوتاه این امکان را دارد که محصولات داخل بسته بندی دیده شوند.

 کفی کارتن

 اطلاعات جامع در مورد کارتن های اسباب کشی و بسته بندی

کارتن های چند لایه :

معمولا برای کارهایی که از کارتن های مقاوم برای اجسام و یا محتویات شکننده از کارتن های پنج لایه که مقاوم است استفاده میشود و یااینکه برای استفاده معمولی با کارتن سبک تر از کارتن های سه لایه استفاده میشود‌.

کارتن از جنس چیست؟

کارتن ها از جنس مقوا هستند که ضخامت آنها با اضافه و یا کم شدن مقوا ها انجام میشود.

کارتن چگونه تولید میشود؟

برای تولید کارتن میتوان از دو روش محصول تولید کرد. ابتدا اینکه محصول را مستقیما از چوب بودجوداورد که مقاومت و استحکام بالایی دارد و روش دوم اینکه از کارتن ها و ورق های کاغذی بازیافتی ، محصول جدید تولید کرد که کیفیت کم تری نسبت به روش اول دارد.

معمولا کارتن های مستقیم تولید شده از چوب را برای مواد غذایی تولید میکنند که بی ضرر باشند.اما قابل توجه است که لایه های درونی مقوا ها و کارتن هایی که حالت موج دار هستند از کارتن بازیافتی استفاده میشوند که امروزه بیشتر مورد توجه قرار گرفته است‌.

بخش موج دار کارتن اسباب کشی:

این بخش بدلیل گرفتن ضربه و آسیب ندیدن محتویات و استحکام بیشتر کارتن میباشد.

کارتن تک جداره و یا دوجداره چیست؟

کارتن تک جداره از یک لایه مقوای موج دار و کارتن دوجداره از دولایهمقوای موج دار استفاده شده است.

انواع کارتن ها برای بسته بندی :

کارتن های بسته بندی کتاب ،کارتن های بسته بندی کاغذ ، کارتن های مخصوص نان و شیرینی و جعبه های بسیار محکم مخصوص کالاهای صادراتی

 

عنوان: انواع کارتن را نام ببرید؟

کارتن های مناسب برای اسباب کشی

روش تولید کارتن به چه صورت است؟

 

#کارتن سازی    #کارتن بازیافتی   #بخش موج دار کارتن

 

سفارش رول بستر

امروزه رول بستر در پروش مرغ و ماکیان اهمیت بسیار ویژه ای دارااست، به ویژه با وجود گونه های متعدد بیماری ها و احتمال جراحت های غیر قابل پیش گویی گردیده برای تالار های مرغداری. مرغ داران جهت آسایش و اطمینان بیشتر میتوانند به مکان به کارگیری از پوشال از کارتن ها که بصورت رول عرضه می گردند به کارگیری نمایند. پیشنهاد رول بستر مرغداری موجب سئو در سپری کردن وقت و هزینه میباشد.

اشکال اسم های به کار گیری شوند برای این نوع ورقه:

۱. رول بستر
۲. رول کارتن
۳. رول بستر شیار دار
۴. رول بستر کنگره …

 تماس با کارتنچی در تهران

۰۹۱۰۹۱۴۸۰۸۰

۰۹۱۰۹۱۵۸۰۸۰

خرید رول بستر مرغداری ارزان

رول بستر تالار های مرغداری

کفی کارتن کفپوش مرغداری به ۳ دسته پایین تقسیم میگردند:

پوشال مرغداری
رول بستر مرغداری
کفپوش تایل مرغداری
ولی به جهت عمومی و همینطور پرفروش بودن رول صفحه مرغداری جهت پوشش کف مرغداری ما درین نوشته‌ی‌علمی قصد داریم به توضیح درباره با این جنس بپردازیم.
با ما یار و همدم باشید.

ساخت و عرضه رول بستر مرغداری ارزان

کمپانی مرغ صنعت یکی وسیع ترین مرکز ها ساخت و عرضه کننده امکانات مرغداری بوده و که از ایجاد کنندگان رول های صفحه (سلولزی) جهت پوشش بستر مرغداری ها بوده میباشد .
رول بستر مرغداری جانشین مطلوب خاک اره و پوشال به حساب آورده می شود که برای او‌لین توشه در کشور‌ایران در بسته بندی های کاملآ بهداشتی، منحصر ارائه میشود.
به کارگیری از این رول ها تلفات را به دست‌کم و بازده عمل را به حداکثر می‌رساند.
نکته مهم سرعت بسیار بالای نصب رول های مقوایی میباشد که برای تالار ۱۰۰۰ متری برهه زمانی ۳۰ دقیقه کافی میباشد.هرکیلو گرم از رول بستر حدود ۵ متر مربع از فضای مرغداری را پوشش میدهد .رول های مقوا که در صنعت طیور به کار گیری میگردد دارنده توان جذب بسیار بالایی است.
بطوری که آب جانور در فضولات پرنده را با‌گاز جذب میکندو همینطور گرمی کف تالار را برای طیور مهیا میاورد.
رول بسترهای مقوایی که چندسالی میباشد جایگزین پوشال گردیده اند به راحتی قابل به کار گیری است و باتوجه به بهداشتی بودن آن هیچ مشکلی برای طیور ساخت و ساز نمی نماید.
مزیت دیگر رول مقوا این میباشد که بعد از تکمیل یک زمان به راحتی گردآوری گردیده و جهت کشاورزی به کود تبدیل می شود.

ناسب بستر و رول برنامه خردسالان برای آسایش پرنده بستر مطلوب و عالی برای رشد بوقلمون , اردک , شترمرغ , مرغ , بلدرچین کاهش آلودگی محیطی/کاهش میکروب ها و باکتری ها جان دار در مرغداری ها و دامداری ها بستر مطلوب برای رشد بوقلمون و مرغ,شترمرغ,شتر مرغ کبک و بلدرچین

بده بستان ریلکس و سریع و سهولت در انجام شستشوی کف تالار در انتها زمان و در شکل جلسه آبخوری به راحتی محل نشت آب معلوم گردیده و براحتی بستر تر را عده و بستر سلامت جایگزین می گردد.
به جهت به کار گیری از کم آب کن های حرارتی کاغذها بهداشتی بوده و در مقایسه با پوشال و خاک اره عاری از آلودگی است .

 

  •  جعبه های بسته بندی
  •  خرید اینترنتی کارتن اسباب کشی
  •  خرید و فروش کارتن بسته بندی
  •  رول کارتن
  •  سفارش رول بستر
  • صنعت کارتن سازی
  •  کارتن حمل بار و انواع کارتن اسباب کشی
  •  خرید رول بستر مرغداری ارزان