خرید کارتن اسباب کشی در کارتنچی

خرید کارتن اسباب کشی در تهران

خرید کارتن اسباب کشی در کارتنچی بسته بندی کارتن یک انتخاب فوق العاده محبوب برای بسته بندی محصولات است. همه چیز از غلات گرفته تا لوازم آرایشی در بسته بندی کارتن عرضه می شود، تا حدی به دلیل سطح سفارشی سازی برای طیف گسترده ای از اندازه ها و مشخصات جعبه که تقریباً بی همتا است. اما بسته بندی کارتن دقیقا چیست؟ چگونه این نوع بسته بندی در سراسر جهان محبوبیت پیدا کرد؟ الان برای چی استفاده میشه؟ بیایید نگاهی دقیق‌تر به بسته‌بندی کارتن بیندازیم و نحوه عملکرد آن برای ارائه ساختار، برند و ثبات چشمگیر به بسته‌بندی خرده‌فروشی شما.

سرفصلهای مقاله:

 •  کارتن اسباب کشی چیست؟

 •  فروشگاه آنلاین کارتن اسباب کشی

  • لیست قیمت خرید کارتن اسباب کشی

انتخاب کارتن اسباب کشی مناسب ، یکی از عاملهای مهم است که باید در خرید کارتن اسباب کشی به آن توجه داشته باشیم ،که کارتن چند لایه باشد که برای حمل وسایل مقاومت کافی را دارا باشد، برای خرید کارتن اسباب کشی شرکت کارتنچی کلیه لوازم مصرفی جابجایی را برای شما ارسال میکند.

کارتن اسباب کشی در انواع و کاربردهای مختلفی تولید میشود  و کاملا مناسب حمل بار و جابجایی می باشند. اگر قصد دارید به صورت آنلاین و غیر حضوری خرید لوازم بسته بندی از جمله کارتن اسباب کشی را انجام دهید، فروشگاه آنلاین کارتنچی  در خدمت مشتریان خود می باشد.

خرید کارتن اسباب کشی در کارتنچی

کارتن اسباب کشی

بدون تردید می‌توان اشاره کرد  که کارتن اسباب کشی اساسی ترین ابزار  بسته بندی در اثاث کشی خانه و اداره می باشد؛کارتن‌های اسباب کشی در وزن و مقیاس‌های گوناگونی عرضه می شوند. بعضی از کارتن ها  مناسب حمل لوازم شکستنی و سنگین بوده و تعدادی از کارتنها  تنها برای بسته بندی و حمل وسایل مناسب است.

اگر  اسباب کشی  و حمل اثاثیه در پیش دارید و قبلا از کارتن های نا مناسب استفاده کردید کافیست یکبار از کارتن اسباب کشی با کیفیت استفاده کنید و تفاوت باربری را حس کنید و از این طریق از آسیب دیدن وسایل خود جلوگیری کنید. خرید کارتن اسباب کشی یکی از لازمه های اسباب کشی بدون دردسر می باشد.

اهمیت و نقش  خرید کارتن اسباب کشی 

خرید کارتن اسباب کشی در تهران

 •  خرید کارتن اسباب کشی دارای استاندارد باعث میشود  اثاثیه با نظم بهتری جابجا شود.
 • سرعت بیشتر در  جابجایی لوازم به دلیل اهمیت استفاده از کارتن اسباب کشی  و کاهش هزینه‌های اضافی میشود
 • کارتن اسباب کشی استاندارد و مناسب باعث میشود لوازم را بعد از جاجایی مرتب چیده شوند.
 • بسته بندی لوازم  با کارتن‌های غیراستاندارد و نداشتن استحکام کافی، به وسایل حساس و شکستنی  در جریان جابجایی باعث آسیب‌های میشود.
 • بسته بندی لوازم  با کارتن‌های اسباب کشی استاندارد و مناسب ، با نظم بهتری انجام میشود.
 • کارتن اسباب کشی برای اسباب کشی تولید شده اند و لوازم  را در مقابل ضربات و رطوبت و حرارت تا حد زیادی در امان نگه میدارد.
 • کارتن‌های اسباب کشی عرضه شده در کارتنچی فاقد آلودگی می باشند  و می‌توان وسایل بهداشتی را درون آن قرار داد.

روش های خرید:خرید تلفنی کارتن اسباب کشی،خرید آنلاین از طریق وب سایت

کاربرد کارتن اسباب کشی

کارتن‌های اسباب کشی کارتنچی را میتوان برای بسته بندی اثاثیه منزل و اداره استفاده کرد. برخی از این موارد عبارتند از:

 • بسته بندی کتوب و مجلات
 • بسته بندی مواد غذایی
 • بسته بندی کیف و کفش
 • بسته بندی پارچه و لباس
 • بسته بندی کالای خواب
 • بسته بندی لوازم آشپزخانه
 • بسته بندی سایر لوازم

خرید کارتن اسباب کشی در کارتنچی

خرید کارتن اسباب کشی

معرفی انواع کارتن اسباب کشی

کارتن‌های اسباب کشی باید مناسب حمل لوازم  باشند،به این صورت که نه خیلی بزرگ باشند و نه خیلی کوچک. این کارتن‌ها در ابعاد و سایز  مشخصی تولید شده اند و به صورت کارتنی مناسب برای قرار دادن و بسته بندی  لوازم خانگی و اداری تولید میشوند.

اگر  قصد خرید کارتن اسباب کشی را دارید، کارتن سه لایه و کارتن پنج لایه برای امور جابجایی لوازم خانگی در کارتنچی برای خرید موجود می باشد.

 1. کارتن سه لایه : کارتن‌های ۳ لایه دارای سه لایه اصلی هستند، دو لایه آن مقوا محکم بوده و یک لایه آن مقوا شیاردار است. به طور کلی کارتن سه لایه برای بسته بندی لوازم  زیر ۱۹ کیلوگرم کاربرد دارد. برخی اثاثیه متوسط و غیر شکستنی آشپزخانهو ..  در این نوع کارتنها بسته بندی می‌شوند.بعد از بسته بندی لوازم دور کارتن با چسب پهن کاور می‌شوند.
 2. کارتن پنج لایه‌ : یکی از بهترین لوازم بسته بندی لوازم، کارتن ۵لایه می باشد، این کارتن‌ها مقاومت بسیار قابل بالایی دارند و برای بسته بندی لوازم بیشتر از ۱۹کلیوگرم کاربرد دارند. ساختار کارتن پنج لایه متشکل از سه لایه مقوا صاف و دو لایه شیار مقوایی است.

 

فروش کارتن اسباب کشی در تهران و البرز

اسباب کشی منزل یا محل کار از جمله کاهایی می باشد که بسیاری از افراد را از مدت‌ها قبل از کار دچار استرس می‌کند.

بهره گیری  از کارتن اسباب کشی یکی از لازمه و شرط های ایمنی اسباب کشی می باشد.سایت و فروشگاه‌های زیادی در زمینه فروش کارتن اسباب کشی در حال کار می باشند و این کارتن‌ها در انواع و در قیمت‌های مختلفی در حال فروش است.

 

ویژگی ها بارز کارتن اسباب کشی

اشکال کارتن مقاوم معمولا از ۳ تا ۵ لایه تشکیل میگردند که‌این لایه ها به لاینر مشهور می‌باشند. کارتن هایی با ۳ لایه، کمتر آیتم دقت اشخاص قرار می‌گیرند. البته کارتن هایی با ۵ لایه به جهت ارتقاء تعداد لایه های صاف و در فیض مستحکم تر، نسبت به مقوا ۳ لایه بیشتر گزینه استقبال قرار میگیرند. فلوت ها از مختصات مهم این کارتن ها هستند که نقش اساسی در استحکام اعمال می نمایند. همینطور وزن این کارتن ها تا حد متعددی قابلیت و امکان حمل توشه را ارتقاء میدهند. درین نوع کارتن ها امکان انعطاف پذیری بسیار بالا میباشد.

در سود اجسام در سایز بزرگ به نیکی در آن مکان می‌گیرند. به کار گیری فلوت زیاد جهت مقاوم سازی مقوا، تاثیری زیاد در ارتقاء ارزش ندارد، در فیض قیمت کارتن ها به صرفه تر است. ارتقا کیفیت کارتن ها بسته به واحد سنجش مرغوبیت فلوت فی مابین لاینرها عوض میشود و متاع فلوت در کارکرد و بها کارتن نقش دارااست. از سایر مختصات این کارتن ها می شود به مقاوم در مقابل رطوبت و ضربه، وزن مدل، عدم بازیافت مقوا و صفحه اشاره نمود.

خرید کارتن اسباب کشی

اگاهی از قیمت کارتن مقاوم

آن‌گاه جهت خرید و توصیه به شرکت ها مختص کارتن فروشی تماس بگیرید. این کارتون به جهت دسترسی سهل وآسان، کاربرد زیاد در صنعت های متعدد و بازیافتی بودن بها قابل قبولی دارااست و بیشتر گزینه اعتنا یوزرها قرار می‌گیرد.

آزمایش در دست گرفتن کیفیت کارتون مقاوم

با آزمایش در دست گرفتن کیفیت معیار مقاومت و استحکام کارتن مقاوم را معین می نماید که در یک‌سری مرحله به شرح پایین میباشد:

جهت ارزیابی و تعین معیار مقاومت و استحکام کارتن در مقابل فشار وارده آزمایش می گردد، سود نتیجه ها از این آزمایش دستکم وزنی که مقوا بضاعت حمل آن را داراست و حداکثر مقاومت لاینرها را احتساب می نماید. با در اختیار داشتن این حاصل می قدرت کارتن با مقاومت بالا و هزینه زیر ساخت و ساز کرد.

برای اجرا این تست کارتن متبوع مابین دو برگه زیر فشار قرار میگیرد و تا‌وقتی‌که صفحه ها خم نشوند فشار ادامه داراست، با خم شدن صفحه ها معیار فشار وارده احتساب میشود.

آزمایش بر روی کارتن هایی متشکل از ۵ لایه و با اتمام فرایند تکمیلی شکل میگیرد و غرض آن سنجش واحد سنجش مقاومت و استحکام کناره هایی میباشد که بهم متصل میباشند.

خرید کارتن اسباب کشی

مقصود از اعمال روند تست، به حساب آوردن فشار وارده بر مجموع بخش های باکس در حین حمل اثاث میباشد که نقشی مهمی در حمل کالاها داراست.

 

 خرید جعبه کارتن برای اسباب کشی خرید کارتن برای اسباب کشی در کرج خرید کارتن جهت اسباب کشی
خرید کارتن خالی جهت اسباب کشی فروش کارتن اسباب کشی در تهران فروش کارتن برای اسباب کشی تهران
خرید کارتن اسباب کشی در کارتنچی